Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dok God ima ovoga: NEMA "Rifreša"--- SRBIJE iz mrtvih !!!

elitemadzone.org :: MadZone :: Dok God ima ovoga: NEMA "Rifreša"--- SRBIJE iz mrtvih !!!

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 15112 | Odgovora: 80 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

morihei ueshiba

Član broj: 174125
Poruke: 294
*.cust.dsl.vodafone.it.



+435 Profil

icon Re: Dok God ima ovoga: NEMA "Rifreša"--- SRBIJE iz mrtvih !!!30.01.2011. u 16:19 - pre 161 meseci
Citat:
Ja znam za slucaj gde su majka i otac itekako svesni svih tih "parametara" ovog bolesnog drustva, obrazovani i daleko pametniji od proseka, i onda na sve to kazu: ma bolje je da se dete uklopi u sve to, i u takvoj sredini koja evidentno vlada oko njega izbori za svoju poziciju, nego da ga ucimo nekim vrednostima koje ovde ne vaze.


pa ovo je poznato pod nazivom "drzi vodu dok majstori odu",to jest umesto da pokusas da ispravis sistemsku gresku (na nekoj masini,programu,sistemu),sto zahteva puno rada i znanja,ti je kompenzujes drugom greskom koja dovodi sistem u prividno stabilno stanje koje se rusi prvom prilikom,recimo kad to dete ode na matursku ekskurziju van granice postojeceg ludackog sistema i napravi neobjasnjivu 3,14zdariju u nekom Becu,gde lokalni organi vlasti nemaju razumevanja za teoriju kompenzacije greske

Mio papa' dice che ogni uomo ha tre misure:
altezza, larghezza e lunghezza
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Dok God ima ovoga: NEMA "Rifreša"--- SRBIJE iz mrtvih !!!30.01.2011. u 16:42 - pre 161 meseci
Ukoliko su alternativa Voice of America, EuroNews i Evronet, poucne mikimaus emisije od kojih su neke zabranjene u domicijalnim zemljama za tamosnje stanovnistvo ili specijali(vrh istrazivackog novinarstva) kako je drug veljo(iz cacak) maznuo 7500 evra na izgradnji wc-a na zeleznickoj stanici pre deset godina - wtf, normalno da the narod (preciznije keve) biraju nesto manje toskicno u vidu the cece ili onih plavusana/plavusa turaka (cujem da su gledani i u grckoj).
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Dok God ima ovoga: NEMA "Rifreša"--- SRBIJE iz mrtvih !!!30.01.2011. u 16:52 - pre 161 meseci
Mislim da dajete previse politickih konotacija svemu tome... to je valjda popularno, videti politiku u svemu - ali ne i nuzno tacno.

Svako ko ima satelitski risiver moze da pogleda kako izgledaju programi sirom Evrope i bliskog istoka - generalno, "mediteranski" vid zabave je slican i stil koji se vidi u Srbiji je zapravo "istocno mediteranski". To korespondira sa ukusom mase i njihovom idejom dobre zabave. Svidelo se to nekima ili ne, Srbija spada u tu grupu, i to je verovatno rezultat procesa i dogadjaja koji su mnogo duzi od bilo cijeg zivota na ovom forumu.

Komercijalne TV stanice samo iskoriscavaju to sta raja voli da cuje/vidi kroz marketing - dakle, moras pustati ono sto je raji zanimljivo da bi mogao da pustas reklame, radis "product placement" unutar emisija i sl.. inace raja to nece gledati. Zakucane oci = profit. A da bi zakucao oci na ekran, moras pustati ono sto je tim ocima zanimljivo.

Zbog toga niko normalan ko zeli da zapravo zaradi neki novac na tom poslu nece pustati stvari koje nisu popularne.

Onda tu ljudi kazu "eeee, ali to su JAVNE FREKVENCIJE, ..." - tacno, ali te javne frekvencije vrede upravo onoliko koliko je neko spreman da plati. Kada bi drzava propisala neka pravila koja bi program na takvim frekvencijama totalno lisila isplativosti (jer ne bi bio zanimljiv masama) - niko ih ne bi ni kupio na kraju. Mozemo mi propisati da na javnim kanalima mogu da se vrte iskljucivo Bah i Sopen recimo, ali to bi samo ubilo bilo kakvu bitnost tih frekvencija danas - POGOTOVU danas kada su tehnologije pristupa drasticno pojeftinile.

Ako neko zaista razmislja o nekoj velikoj promeni tog ukusa mase - to se ne moze uraditi nasilnim menjanjem TV sadrzaja, jer ce raja naci neki drugi nacin da dodje do svoje "vulgarne zabave".
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Dok God ima ovoga: NEMA "Rifreša"--- SRBIJE iz mrtvih !!!30.01.2011. u 17:01 - pre 161 meseci
Mozda Dimkovicu, ali kad god banem kod keve, vrti se pink,a zena je slusala rolingstonse pre 40 godina i proputovala pola sveta..
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Dok God ima ovoga: NEMA "Rifreša"--- SRBIJE iz mrtvih !!!30.01.2011. u 17:13 - pre 161 meseci
To sto je ona slusala Stonse i proputovala ceo svet ne znaci da je apsolutno nenormalno da sada ona slusa Pink.

Ljudski muzicki ukus je kompeksna stvar - veruj mi znam po nesto o tome ;-) da je lako predviteti ga danas bi imali kompjutere koji komponuju muziku - ali to i dalje nije moguce (ne u nekom korisnom smislu osim nekih AI eksperimenata).

Sta hocu da kazem? Moguce je sasvim da se u nekoj fazi zivota slusa drugacija muzika. I na Pinku ima dopadljivih stvari, pretpostavljam.

Ja sam kao klinac prvo slusao grandz pa metal pa neke starije YU stvari (EKV, elorg, ...) pa onda D'n'B trip-hop pri kraju srednje - da bih posle presao skoro pa iskljucivo na elektronsku muziku (house, electroclash, ...) - ima cesto i stvari sa "azijatskim" temama koje isto rado slusam mada tu i tamo pustim i Claptona, Stonse, Bowie-a i sl... Ovde nema nikakvog "patterna" :-)

Ukusi su razliciti - a umeju i da se menjaju. Bas zato sto su razliciti nekom te promene mogu biti i "na gore" - ali, na kraju krajeva, svi smo mi razliciti.

Mislim, ko smo mi da nazivamo neku muziku "dobrom" ili "losom" pored toliko razlicitih muzickih formi koje se stalno menjaju i pored ociglednih razlika u individualnim muzickim ukusima?

Ja bih pre rekao da ljudima smeta asocijacija te muzike i neke drustvene grupe.

Na primer, uzmimo neku Karleusinu numeru koja ce naravno biti "trash" mnogima.... Kada se ista melodija pojavi na nekom Buddha Bar-u (V) - odjednom jedan deo trzista pocinje to da ceni, jer onda to asocira sa sasvim drugom socijalnom grupom (koja cesto slusa te kompilacije).

Dakle ... nije sama muzika, vec nesto drugo sto vam smeta.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Dok God ima ovoga: NEMA "Rifreša"--- SRBIJE iz mrtvih !!!30.01.2011. u 17:35 - pre 161 meseci
Citat:
dejanet:ali kad god banem kod keve, vrti se pink,a zena je slusala rolingstonse pre 40 godina i proputovala pola sveta..

Ta pojava se u muzici obicno naziva "Going back to roots".
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Dok God ima ovoga: NEMA "Rifreša"--- SRBIJE iz mrtvih !!!30.01.2011. u 18:33 - pre 161 meseci
Citat:
Ta pojava se u muzici obicno naziva "Going back to roots".

yep, roots of the roots..

U svakom slucaju izgleda da je zabavniji the grand od programa koje uredjuju zene u crnom..
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Dok God ima ovoga: NEMA "Rifreša"--- SRBIJE iz mrtvih !!!30.01.2011. u 18:40 - pre 161 meseci
Pa naravno da je zanimljiviji - cilj granda je zabava (jeftina) dok je neki program ZUC politicke prirode.

Ljude daleko vise zanima zabava od bilo kakve politike ("dobre" ili "lose" zavisi od individualnog politickog opredeljenja). Tu se nista nije promenilo - bez obzira na to koja je politicka opcija na vlasti ili sa velikim uticajem u medijima.

Politika je za brz pregled vesti - dobar deo stanovnistva ne bi bio prikucan 100% za TV da se samo vrti politicki program bez obzira na to ko rezira taj program...

Dakle, ostaju samo zabava i naucno-obrazovni program, sa tendencijom da ono prvo obicno zauzima dobar deo vremena sa nekim retkim izuzetcima, a i ti izuzetci su u stvari uspesni zato sto su naucni program uspeli da prezentuju kao zabavu (Discovery Networks, NatGeo i sl...)

A zabava mora biti takva da bude isplativa - znaci, tu se apliciraju marketinski principi segmentiranja u nekom regionu. A mislim da svi znamo kakvi segmenti postoje u Srbiji, i bas na osnovu toga imas i zastupljenost zabavnih sadrzaja.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Dok God ima ovoga: NEMA "Rifreša"--- SRBIJE iz mrtvih !!!30.01.2011. u 19:01 - pre 161 meseci
Citat:
dejanet: Mozda Dimkovicu, ali kad god banem kod keve, vrti se pink,a zena je slusala rolingstonse pre 40 godina i proputovala pola sveta..


A gde sad da sluša Rolingstonse? Na MTV?
I ja bih bluz na TV, ali nema! A bolje i Pink nego panel diskusije, svađe koalicionih partnera ili farma/svadba/veliki brat/dvor...
(nisam znao da toliko reality programa poznajem! )
 
Odgovor na temu

Kovacevic Vladimir

Član broj: 131509
Poruke: 1237
*.dynamic.sbb.rs.



+346 Profil

icon Re: Dok God ima ovoga: NEMA "Rifreša"--- SRBIJE iz mrtvih !!!30.01.2011. u 19:03 - pre 161 meseci
Ne bih da kvarim zabavu, ali...
Citat:
Ivan Dimkovic:


Ja bih pre rekao da ljudima smeta asocijacija te muzike i neke drustvene grupe.


Dakle ... nije sama muzika, vec nesto drugo sto vam smeta.


Ta društvena grupa uzima celokupni model ponašanja iz te muzike, ponaša se i u školi, na ulici, u redu na pošt. šalteru, prodavnici...kao Mega zvezda, sa kopiranim izgledom i rečnikom, sveukupnim životnim stavom.
Ja TV uopšte ne gledam, ali dovoljno da prepoznam the Narod po ponašanju i izgledu, različit po negativnoj osnovi.

Različit je porazno po tome, jer ceni samo svoj izbor, a za sve drugo, što postoji van njegovog sveta, nema uopšte čak ni osnovni receptor za prijem informacija druge vrste.

Druga, bezazlenija grupa je ona, koja može paralelno voleti i A. Bocelli-a, Mozarta i J.K....ali to nije tema.


Pozdrav
Vladimir
It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument
will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)
 
Odgovor na temu

since1986BC

Član broj: 63369
Poruke: 1075



+236 Profil

icon Re: Dok God ima ovoga: NEMA "Rifreša"--- SRBIJE iz mrtvih !!!30.01.2011. u 19:10 - pre 161 meseci
Ponekad se zapitam u trenutcima dokonosti, dok ljudi oko mene sirom otvorenih ociju i razjapljenih vilica,
gledaju u "savremeno ognjiste"... WTF is Red Button for ?!?
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Dok God ima ovoga: NEMA "Rifreša"--- SRBIJE iz mrtvih !!!30.01.2011. u 19:11 - pre 161 meseci
Dugme za uključivanje kompa?
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Dok God ima ovoga: NEMA "Rifreša"--- SRBIJE iz mrtvih !!!30.01.2011. u 19:30 - pre 161 meseci
Citat:
Kovacevic Vladimir
Ta društvena grupa uzima celokupni model ponašanja iz te muzike, ponaša se i u školi, na ulici, u redu na pošt. šalteru, prodavnici...kao Mega zvezda, sa kopiranim izgledom i rečnikom, sveukupnim životnim stavom.


Ja mislim da gresis - moje misljenje je da estrada KOPIRA narod, tj. da je idealna "zvezda" u stvari skup osobina koje su rezultat istrazivanja trzista a i kopiranja onoga sto prolazi u drugim regionima (zapad, lokalno okruzenje tipa ex-YU i istocni Mediteran tipa Grkca, Turska, Kipar pa i Liban i sl...).

Taj, kako se to originalno zvalo, "pejdzer, pajero i plavusa" lifestyle su kreirali odredjeni tipovi poznatiji kao "kontraverzni biznismeni" - kako su ti "proto zeldiji" bili poslovno uspesni, da se tako izrazim, oni su postali modeli drugima jer dosta ljudi zeli da imitira uspeh, kako god taj uspeh lokalno izgledao. Mislim, ja tu (u individualnom naporu ljudi da ipak budu uspesni - u okruzenju kakvo je bilo tada) ne mogu da nadjem nista specijalno zlo - ljudi svuda zele uspeh, a u Srbiji 1993 nisi mogao praviti novi Microsoft, Apple ili Google... mogao si biti uspesan svercer recimo zbog sankcija, ono, umetnost moguceg - a neke stvari jednostavno nisu bile moguce tada.

Estrada je tu tek sledeci potez - estrada samo kopira ono sto je "in", nema tu neke originalnosti. Estrada je proizvod, proizvod koji sluzi da investitori u to profitiraju.

Na pocetku, 90-tih, to je bilo grubo i da kazem ne sofisticirano, ali danas - pa to je biznis kao i svaki drugi, gde imas ljude koji su placeni da dizajniraju izgled i lifestyle neke "zvezde". Nije to samo tako na MTV-u, tako je i na Pinku koji je odavno postao tehnicki podjednako opremljen kao i taj MTV.

--

Ono sto ja mislim da je apsolutno paradoksalno je da se ocekuje od tih ljudi da edukuju narod - ljudi, ti ljudi su proizvodi za zaradjivanje love - nisu oni roditelji ili skole, tj. institucije koje sluze za vaspitavanje i edukaciju. Ti ljudi ce EVENTUALNO uraditi neke "kampanje" - tipa protiv pusenja, za siguran sex, protiv rasizma, homofobije ili ___________ (ubaci svoju omiljenu "vrucu" politicku temu) ali ne zato sto oni veruju u to - vec zato sto je to dobro za biznis (obicno to finansiraju neke NGO ili sama drzava koje jesu bitne za druge stvari - recimo dobijanje prostora za koncert i sl...).

Da budem jos kraci - ako trazite moral ili edukaciju, trazite ih na pogresnom mestu.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Kovacevic Vladimir

Član broj: 131509
Poruke: 1237
*.dynamic.sbb.rs.



+346 Profil

icon Re: Dok God ima ovoga: NEMA "Rifreša"--- SRBIJE iz mrtvih !!!30.01.2011. u 20:06 - pre 161 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Ja mislim da gresis - moje misljenje je da estrada KOPIRA narod, tj. da je idealna "zvezda" u stvari skup osobina koje su rezultat istrazivanja trzista a i kopiranja onoga sto prolazi u drugim regionima (zapad, lokalno okruzenje tipa ex-YU i istocni Mediteran tipa Grkca, Turska, Kipar pa i Liban i sl...)


Nije ni bitno ko_od_koga i na osnovu kog redosleda kopiranje funkcioniše.
Imaš potpuno pravo za Estradu, kao profesiju i način profitiranja, ali...dok oni profitiraju, ujedno i rade, a konzumenti tog produkta ne rade ništa, niti ih interesuje nešto korisno.

Mi već imamo izgrađen kantar za odabir i razvrstavanje gde šta pripada i šta čemu služi, dok ova grupacija nema nikakav kantar, nego sa TV ekrana kopira i usvaja apsolutno do detalja svaku ponuđenu "in"verziju. Dalje od TV i ne vidi ništa, a sve što čita je SMS poruke, Facebook...

Inače, moral i edukacija može biti svugde i na svakom mestu i temi korisna.

Pozdrav



Vladimir
It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument
will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Dok God ima ovoga: NEMA "Rifreša"--- SRBIJE iz mrtvih !!!30.01.2011. u 20:26 - pre 161 meseci
Citat:
Kovacevic Vladimir
konzumenti tog produkta ne rade ništa, niti ih interesuje nešto korisno.


Tacno.

Medjutim:

a) Estrada nije >odgovorna< sto oni ne rade nista
b) Estrada nije >duzna< niti zapravo i moze da natera te ljude da rade "nesto"

To sto ti ljudi ne rade nista, za to mozes kriviti:

1 - Njihove roditelje, koji im nisu usadili odredjene principe - vaspitali na odredjen nacin
2 - Njihove roditelje, ponovo, jer ih finansiraju i preko potrebe umesto da ih uslove da krenu da budu finansijski nezavisni
3 - Ekonomiju, ako nema dovoljno posla

Sta god da izaberes, "estradu" ne mozes kriviti zato sto neka individua ne radi. Zao mi je, ali ne mogu da vidim "estradu" kao nekakav katalizator zelje da neko radi... ne vidim uopste nacin na koji bi to bilo izvodljivo, niti vidim razlog zasto bi "estrada" uopste imala motivaciju da se time bavi - konacno, ne smatram da je uopste to posao "estrade".

U Beograd, takodje, se svake godine slije dosta ljudi koji doleze DA RADE - dakle, posla ocigledno ima, bar u Beogradu, tako da u Beogradu (a pretpostavljam i >bar< u Novom Sadu i sl...) #3 ne mozes da krivis nikako.

Dakle sta ostaje?

Pa ja mislim da ostaje #2 najvise - ako neko ne radi, taj neko ne radi zato sto ga neko drugi hrani. Taj neko drugi svakako nije estrada - pa krivca ne treba traziti u njoj.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Kovacevic Vladimir

Član broj: 131509
Poruke: 1237
*.dynamic.sbb.rs.



+346 Profil

icon Re: Dok God ima ovoga: NEMA "Rifreša"--- SRBIJE iz mrtvih !!!30.01.2011. u 20:59 - pre 161 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:  Taj neko drugi svakako nije estrada - pa krivca ne treba traziti u njoj.


Ne polemišem, jer si u pravu.

Samo (Tvoj TM) "ima tu jedan zez".
Estrada je agresivna i koristi prazan prostor u nedostatku pravih kulturnih vrednosti, emisija i dr., jer su one skupe i zahtevne za produkciju.

U toj agresivnosti i ponudi nema milosti i obzira, pa ni mere za vreme, tako da sve estradno traje 24/7.
A i Estrada ima svoje nivoe, gde ona grupacija prihvata ono najlepljivije, najpamtljivije, najordinarnije... i eto nama "sreće".

Nikada društvo nije bilo u težim prilikama (ekonomski), a nikada nije toliko fabrikovano muzike i estradnih ličnosti.

Pozdrav
Vladimir
It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument
will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Dok God ima ovoga: NEMA "Rifreša"--- SRBIJE iz mrtvih !!!30.01.2011. u 21:11 - pre 161 meseci
Estrada je samo uspesna, zato sto ima uspesan poslovni model.

Isto kao sto je Las Vegas grad koji se najbrze gradi u USA.

Zasto? Zato sto ljudi trose na zabavu - direktno (placajuci) ili indirektno (kroz kupovinu robe koja se plasira kroz emisije i sl...).

To samo po sebi nije lose (iako se mnogi nece sloziti) - nije lose zato sto je to uspesan biznis, i ocigledno kao takav doprinosi ekonomiji kroz radna mesta. To nije kriminal, to je apsolutno posten biznis. To cak nije ni kocka sa kojom neki imaju moralnih problema!

Problem je na drugoj strani - ali besmisleno je rusiti nesto sto funkcionise samo zato sto nesto drugo ne funkcionise. Estrada ne sprecava prosperitet bilo cega drugog - na tom "zapadu" ljudi privredjuju, a opet - i tamo postoji lukrativna industrija zabave i "estrada" ista kao i ovde, jedino se razlikuje muzicki stil - sto je stvar koja ima velike veze sa lokalnim uticajima.

Bojim se da se ovde ta estrada proziva krivcem za nesto sto ne moze ni u teoriji biti njena krivica. Vec sam objasnio zasto.

Postoji JASAN lanac odgovornosti - ako ljudi zive sa roditeljima i u 30-toj i u sredinama gde se stalno naseljavaju imigranti iz drugih mesta!!!

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3740
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Dok God ima ovoga: NEMA "Rifreša"--- SRBIJE iz mrtvih !!!30.01.2011. u 21:43 - pre 161 meseci
Ivane, za većinu si u pravu... ovo kad kažeš da su roditelji krivi, i ja to mislim... vjerovatno je proteklo prilično vremena otkad nisi bio u bg-u... Ovo sto Kovačević kaže je bukvalno tako... estrada je postala toliko agresivna da sad recimo na pinku imaš trandžu kao voditelja koja ima svoju dno dna pljuvačku emisiju o estradi i usput je potpuno bez škole a i skroz nepismen do mjere da ne zna da priča...
To se gleda sa oduševljenjem...
Za razliku od zapada ovdje ljudi u besparici žive tuđe živote i toliko se ponašanjem poistovjećuju sa nevjerovatnim novim "zvezdama" sa ekrana da to jednostavno ne možeš da ne primjetiš...
Kad izađeš recimo vikendom u neki noćni klub da se malo opustiš prosto ne možeš da vjeruješ kao se ta "pink kultura" preslikava na mladu populaciju... što nama u takvim situacijama, kad su mlade ribe u pitanju i ne smeta baš ali ukupno gledano dugoročno nestalo je nekog pristojnog i finog ponašanja...
Ovi današnji momci, po nekim mojim kriterijumima ne mogu da nađu normalnu, moralnu djevojku za udaju... takvih više nema...
Kad si već pomenuo Karleušu... ajde da se nekako shvati da je ona upala na estradu uz pumpanje para od strane Karića... ali kako da se shvati da je došlo 20.000 ljudi na njen koncert u arenu... došli su da slušaju ono pjevanje gdje se nijedna riječ ne razumije ili je kolektivno ludilo u pitanju...
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Dok God ima ovoga: NEMA "Rifreša"--- SRBIJE iz mrtvih !!!30.01.2011. u 21:49 - pre 161 meseci
Razumem ja to Nocni sto pricas, ali ko bre finansira to?

Ako su ti "Pink klinci" takvi... mislim neko im placa takvu odecu, takav lifestyle... neko im daje dzeparac da vise tu gde vise. Ocigledno ne umeju da cene rad i novac - a to je moralo doci od negde, cim novca ocigledno imaju - a ne moze biti rad, sto nam ostavlja... ;-)

Razumem, tesko je odupreti se pritiscima kao roditelj - ali bas zato sto IMA ljudi koji se time odupiru smatram da je to moguce - ne samo moguce, vec i ostvareno u malom % koji treba da postane veliki.

Ja ne vidim resenje u nekakvim cenzurama - zapravo, nemam nista protiv da bilo koja drzava napravi jos vece zabrane na "javnim frekvencijama" - to ce samo ubrzati konacnu dominaciju novih metoda dostave sadrzaja.

Drzava nam nece pomoci svojim cenzurama - nemojte se zanositi sa tim. Svaka cenzura drzave je nova moc za birokrate - a ta moc pre ili kasnije nece biti upotrebljena za vase dobro... kada je date, nema nazad.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Dok God ima ovoga: NEMA "Rifreša"--- SRBIJE iz mrtvih !!!30.01.2011. u 22:19 - pre 161 meseci
Mada ruku na srce Lady Gaga ili Justin Biber su z*li cak i Karleusu..

U stvari danas, klincadija i nema neku alternativu, taj nas solidni yu popic dopic dado topic je bila copy paste zapadne scene uz par izuzetaka... a danasnja americka scena je poprilican s*t i eventualna losa reciklaza..

A sto se muzike u zemljama eu tice, mislim da je bilo zivahnije i originalnije u sssr-u(pod Breznjevim)..
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Dok God ima ovoga: NEMA "Rifreša"--- SRBIJE iz mrtvih !!!

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 15112 | Odgovora: 80 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.