Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dizu se braca arapi

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Dizu se braca arapi
(Zaključana tema (lock), by Shadowed)
Strane: << < .. 57 58 59 60 61 62 63 64

[ Pregleda: 183165 | Odgovora: 1269 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi18.07.2011. u 10:00 - pre 155 meseci
Valjda iz interesa.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
0

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi18.07.2011. u 10:01 - pre 155 meseci
sta cu kad mi je inspirativno...
 
0

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi18.07.2011. u 10:01 - pre 155 meseci
Citat:
konislav: Nece to bas tako da bude. Milosevic je otiso u Hag zbog lose spoljne politike.


Baš naprotiv, to je bio pravi potez. Posle onoliko pokradenog novca od njegove bulumente i pokradenih izbora to je bilo još i humano što mu se desilo. Tokom njegove vlasti u tih deset godina Srbija je najviše nazadovala u svojoj istoriji. Najveća inflacija u istoriji sveta, od malog naroda koji se uvek branio dobilo smo dodatak - genocidni itd.
 
0

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi18.07.2011. u 10:05 - pre 155 meseci
Citat:
d.vader: @yolja624:

Šta sad ti komentarišeš?

A sto je najgore komentarise bez veze. Npr -

Citat:
yolja624: Odavno receno, humanitarna intervencija je BILA zato sto je spasila siptare. Da se nije NATO umjesao, siptara na kosovu bi sad bilo 0 komada. Ili bi bili raseljeni ili pobijeni.

Znaci tip nema pojma o desavanjima na Kosmetu, nema pojma kada su Siptari poceli da beze (da ih teraju) sa Kosmeta, al' zato zna da lupa ovakve gluposti. I srecan je kad se pogleda u ogledalo.
 
0

d.vader

Član broj: 287659
Poruke: 98
109.121.47.*



+36 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi18.07.2011. u 10:13 - pre 155 meseci
Da je samo kosmet u pitanju, ni po jada! Mene napada, ja mu dam dokaze za sve moje navode a on:
Citat:
ma ne odlazim na sajtove sa klerofasistickim predznakom. Tebi su mozda dobri, ja to ne posjecujem.

Aj što su mu neki sajtovi u toj kategoriji ali zašto i sajt B92? Pa oni su bar osvedočeni u istupima da je Srbija kriva za sve što nas zapad optužuje.
Nije to un pitanju....dečko ne podnosi da nije u pravu i odmah bi da lock-uje temu jer mu je dokazano da nema pojma.
 
0

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi18.07.2011. u 10:21 - pre 155 meseci
Citat:
d.vader:...dečko ne podnosi da nije u pravu i odmah bi da lock-uje temu jer mu je dokazano da nema pojma.

Hahaha, a trazio je nedavno da se MZ ukine totalno, a sa druge strane, kada pogledas listu najaktivnijih clanova u MZ...sta mislis ko je medju vodecima?
 
0

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi18.07.2011. u 10:23 - pre 155 meseci
da, medalja ima samo jednu stranu
ili ovo
a ovi su se sami ubili i zakopali kod Batajnice jel tako?
ili ovaj slucaj?

Nista od toga se nije desilo? Bas je mocna ta propaganda. Bitno je da ti znas sta se gdje desavalo...

I nikad zlocin ne moze da se opravda drugim zlocinom. Isto ovako moze da se pise o siptarskim zlocinima nad Srbima na KiM! Svako ko opovrgava zlocine, po meni je isto kriv kao i onaj koji ih je pocinio.

I tacno, pisacu na MZ dok god se na njoj pojavljuju likovi kao sto ste vas dvojica. Sto bi se samo vase misljenje culo, dosta sam slusao likove vaseg kalibra. Dok god vi pricate i ja cu. Takve price sto vi pricate su i dovele do zla koje nas je toliko kostalo! A sad... raspali!
 
0

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi18.07.2011. u 10:34 - pre 155 meseci
26. marta 1999. u Suvoj Reci

Prema izveštajima, 28. marta 1999. godine, neposredno nakon početka NATO bombardovanja, srpske snage su pogubile preko stotinu kosovskih Albanaca u selu Izbica u centralnom Kosovu.[2]


NATO je 24. marta 1999. godine oko 20 časova počeo vazdušne napade na vojne ciljeve u SRJ da bi se kasnije udari proširili i na privredne i civilne objekte.

Citat:
yolja624:  Odavno receno, humanitarna intervencija je BILA zato sto je spasila siptare. Da se nije NATO umjesao, siptara na kosovu bi sad bilo 0 komada. Ili bi bili raseljeni ili pobijeni.


samo treba znati da su se zlocini, raseljavanja...desili po pocetku nato napada, sto znaci da ovo gore citirano nema blage veze. Da se nato nije mesao ne bi ni bilo tih stravicnih zlocina. Sigurno da bi bilo pojedinacnih, kako sa srpske strane, tako i sa siptarske, kao sto ih je i bilo pre bombardovanja, ali u ovoj meri...
 
0

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi18.07.2011. u 10:39 - pre 155 meseci
Strasno! Stravicno kako ti rasudjujes! Ti i dalje BROJIS! Jedan ili dva ubijena civila, sta je to... sitnica?
A tek komentar da nije bilo NATO ne bi bilo ni ZLOCINA? Monstruozni komentar! A sta mislis, da bi siptari sami otisli iz svojih kuca, mirno, ili po tebi samo raseljavanje nije zlocin? Sto su uopste bjezali od policije Srbije, a dobri policajci su im nosili kolace?
 
0

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi18.07.2011. u 10:50 - pre 155 meseci
Uuuu, evo ga jos jedan kome treba da se crta jer izgleda ne razume ono napisano... ;)

Ma idi bre, sad ces ti tu da pricas da se tamo nije ratovalo '97. '98. da siptari nisu imali organizovanu vojsku od 60.000. 70.000. vojnika, da nisu cinili zlocine po Kosmetu u to vreme, da nisu ubijali civile, kako srbe tako i svoje siptare...sedeli su kuci, citali novine, pili kafu i onda je dosla zla policija koja ih je iz cista mira napala!?
Budalastina.
 
0

Marko83
bez

Član broj: 264513
Poruke: 122



+767 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi18.07.2011. u 10:54 - pre 155 meseci
Citat:
yolja624: Strasno! Stravicno kako ti rasudjujes! Ti i dalje BROJIS! Jedan ili dva ubijena civila, sta je to... sitnica?
A tek komentar da nije bilo NATO ne bi bilo ni ZLOCINA? Monstruozni komentar!...


Sta da radi ziv covek, razuman, ume da broji
a i nema te Harisove prirucnike u kojima pise istina...

Znamo, znamo yolja, Srbi su jedini zlocinci, monstrumi, ispunio si danasnji zadatak i sad radi nesto pametnije
Ostavi nesto od te literature i za sutra
Ionako ti se ne dopada bistvovanje ovde...mazohizam sta li je...profit mozda?



Zato što, kada uporediš VW i BMW koji koštaju isto, shvatićeš da za svaki taj evro koji čini cenu ta dva auta, kod VW dobijaš više nego kod BMW-a. Isto važi i MB.
 
0

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi18.07.2011. u 10:57 - pre 155 meseci
e pa fino, sta onda to po tebi treba da znaci? Ako su siptari imali organizovanu vojsku, sto je neko istjerivao civile iz kuce? A to je neko radio, nisu sami odlazili, jer niko DOBROVOLJNO ne ide iz svoje kuce. A onda su te kuce sami sebi popalili?

Uzalud se trudis da dokazes da se tamo nista nije desilo i da sve zlo je doslo od NATO. Oni su samo posolili corbu koju smo davno sami sebi skuvali. Tih 60K ili 70K siptara nije vojsku napravilo zbog interesa NATO vec zbog svojih interesa. Da im je bilo dobro u Srbiji ne bi doslo do ovoga.

Slabo ti to crtas... pikaso ti nije ravan u tom tvom kubizmu.

@Marko83
i tebi smetam... bas mi je drago. I da znas, bas me briga sto ti smetam.
I nigdje nisam rekao da su samo Srbi zlocinci! Samo vi NIKAD niste priznali da je NEKO u NASE IME ucinio nesto lose. U tome je razlika izmedju mene i vas!

Citat:
Ionako ti se ne dopada bistvovanje ovde...mazohizam sta li je...profit mozda?

Uzalud ti trud...
 
+1

d.vader

Član broj: 287659
Poruke: 98
109.121.47.*



+36 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi18.07.2011. u 10:58 - pre 155 meseci
Citat:
yolja624: I tacno, pisacu na MZ dok god se na njoj pojavljuju likovi kao sto ste vas dvojica. Sto bi se samo vase misljenje culo, dosta sam slusao likove vaseg kalibra. Dok god vi pricate i ja cu. Takve price sto vi pricate su i dovele do zla koje nas je toliko kostalo! A sad... raspali!


Alo dečko...ja sam nov na forumu i ne svrstavaj me u bilo koju kategoriju jer sam napisao komentar u vezi teme a ti si došao da mi spočitavaš i objašnjavaš.
Čak sam te uzeo za ozbiljno dok nisam video da si amater po mnogim pitanjima ili tip, e nedam vam moje igračke!
Ako hoćeš da repliciraš, radi to argumentovano a ne na način kako to radiš.
Ponavljam, dao sam ti izvore ili "dokaze" za svoja pisanja a ti mi odgovaraš u stilu koji sad i ja kapiram.
Pošto ovo nije tvoja soba i ne zavodiš ti red ili propisuješ pravila kako se i šta radi, (piše), ambicije ispolji na drugom mestu.
Temu nisi zaključao pa ti savetujem da za kvalitet teme zaključaš sebe i svi će biti zadovoljni!
 
0

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi18.07.2011. u 11:06 - pre 155 meseci
Citat:
d.vader: Alo dečko...ja sam nov na forumu i ne svrstavaj me u bilo koju kategoriju jer sam napisao komentar u vezi teme a ti si došao da mi spočitavaš i objašnjavaš.

Spocitavam? Imas li tu rijec na srpskom ili engleskom jeziku? A sam si sebe svrstao...

Citat:
Čak sam te uzeo za ozbiljno dok nisam video da si amater po mnogim pitanjima ili tip, e nedam vam moje igračke!

Bas :D

Citat:
Ako hoćeš da repliciraš, radi to argumentovano a ne na način kako to radiš.

Svasta...

Citat:
Ponavljam, dao sam ti izvore ili "dokaze" za svoja pisanja a ti mi odgovaraš u stilu koji sad i ja kapiram.

Tvoji izvori i dokazi su smjesni kao crtani film. Mozda tebe pale takve stvari, ali mene jock. I sumnjam da ti kapiras bilo sta.

Citat:
Pošto ovo nije tvoja soba i ne zavodiš ti red ili propisuješ pravila kako se i šta radi, (piše), ambicije ispolji na drugom mestu.

Nije ni tvoja. Ne zavodim red vec iznosim svoje misljenje. To se tebi ne dopada, ali to je tvoj problem.

Citat:
Temu nisi zaključao pa ti savetujem da za kvalitet teme zaključaš sebe i svi će biti zadovoljni!

Hahahah bas ste mi kvalitet... A sto se tice zakljucavanja, mislim da si ti blizi kljucu od mene. Bar me policija ne pretresa.
 
0

d.vader

Član broj: 287659
Poruke: 98
109.121.47.*



+36 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi18.07.2011. u 11:21 - pre 155 meseci
Citat:
yolja624: Hahahah bas ste mi kvalitet... A sto se tice zakljucavanja, mislim da si ti blizi kljucu od mene. Bar me policija ne pretresa.

Slušaj ti bedo ljudska, ne kopaj po temama kao lešinar. Ako već kopaš, ne zloupotrebljavaj i ne izvlači iz konteksta. U toj temi, tražio sam pravnu pomoć za problem koji imam a ti...
Upravo ovo govori o tebi koliki si beskičmenjak i ljiga od čoveka. Kao poslednji smrad ovde poturaš nešto što nema veze sa ovom temom i kvalifikuješ mene kao kriminalca ili, možda, nekoga ko je počinio nešto u ovim nesrećnim ratovima.
Momče, ja živim u Beogradu od detinjstva i nikada se nisam ni svađao a kamoli klao sa komšilukom kao ti. Zato, zapuši svoju prljavu gubicu i ne izvrći tuđe reči.
Dao sam ti poklon i rekao, kada porasteš i naučiš da koristiš mozak onda dođi na forum!
 
0

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi18.07.2011. u 11:31 - pre 155 meseci
Sta je bilo? Nervoza? Oce to... persen na biljnoj bazi rjesava problem.
 
0

d.vader

Član broj: 287659
Poruke: 98
109.121.47.*



+36 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi18.07.2011. u 11:36 - pre 155 meseci
Cuclu u usta i ne smrdi više!
Pošto nemaš argumenata za svoja baljezganja prelaziš na provociranje i izvrtanje reči. To je bilo i za očekivati. Sad vidim da si ovde, u mad zone, osvedočeni moron. Samo nastavi, bar u nečem imaš uspeha!
 
0

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi18.07.2011. u 11:41 - pre 155 meseci
Ima i bensedin, samo od njega mozes i ovisnost da pokupis. Mada, za tebe, narkomanija je ravna napretku.
Predlazem da obidjes doktora, ima dobrih i kvalitenih. Mogu da ti pomognu.

Vidim da kucno vaspitanje imas...
 
0

konislav

Član broj: 52073
Poruke: 520
46.217.36.*



+228 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi18.07.2011. u 13:37 - pre 155 meseci
Citat:

3way:
Valjda iz interesa.


Nije iz interese. Zbog dvolicnosti je to, takva mu narav.

Prvo je trazio zatvaranje teme jer je bio zatecen, nije imao odgovor na napisano, nije znao kojoj strani da se prikloni. Onda se malo pribrao, pa je sad vatreni zagovornik neceg sto nema veze sa stvarnoscu. Da bude jos gore sada na jedan podmukao nacin pokusava da zakljuci temu tako sto se vredja sa ovim drugim genijalcem.
Naravno, govorim o yolja624.

Sad ce se pojaviti onaj redar sto zastupa "opsto prihvacene stavove" i sav srecan uradice genijalnu stvar zakljucace temu, kako bi pokazao visok nivo kulture, jer su se diskutanti medjusobno nadmudrivali pijacarskim nacinom obracanja.

Sve smo to vec videli.

Inace da vas malo edukujem u vezi novije istorije i da ispravim diskutanta koji postavlja pitanje "da li su Albanci sami napustili svoje domove i otisli u Makedoniju? "
Odgovor je DA, sami su napustili svoje domove, jer je to bio deo scenarija da se pokaze kako su maltretirani na Kosovu. Vecina je dosla u Makedoniju i tu je napravljen ceo film, reklamni osnov za pojacanje napada. Glupim Srpskim politicarima i jos glupljim vojskovodjama je taj blef promakao i onakvi kakvi su glupi, pomislili su da su sad konacno resili pitanje Albanaca na kosovu, a nisu mogli da shvate da su se upravo za*ebali. Jednostavno morali su da blokiraju odlazak Albanaca u Makedoniju
 
0

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi18.07.2011. u 13:50 - pre 155 meseci
Citat:
konislav: Nije iz interese. Zbog dvolicnosti je to, takva mu narav.

Gle ko mi kaze? Cijenjeni ratni profiter... pa da ti barem znas sta je interes, lako ti to uocis. Ima li ko sa integritetom da nesto kaze?

Citat:
Prvo je trazio zatvaranje teme jer je bio zatecen, nije imao odgovor na napisano, nije znao kojoj strani da se prikloni. Onda se malo pribrao, pa je sad vatreni zagovornik neceg sto nema veze sa stvarnoscu. Da bude jos gore sada na jedan podmukao nacin pokusava da zakljuci temu tako sto se vredja sa ovim drugim genijalcem.
Naravno, govorim o yolja624.

Pa posto sam vidio da tema ide nekim tokom koji ce dovesti do ovoga do cega je dovela, zatrazio sam lock. A nesto nisam uocio da sam bilo cime zatecen jer slabo da me neko necim mogao zateci. Smjesne su ti tvrdnje.
Elem, tema je i dalje otvorena sto znaci da se diskusija nastavlja. To sto je diskusija krenula nekom stranputicom - ja nisam krenuo sa uvredama, vec samo branim sebe. I ti sebe branis, to je legitimna stvar.

Citat:
Inace da vas malo edukujem u vezi novije istorije i da ispravim diskutanta koji postavlja pitanje "da li su Albanci sami napustili svoje domove i otisli u Makedoniju? "
Odgovor je DA, sami su napustili svoje domove, jer je to bio deo scenarija da se pokaze kako su maltretirani na Kosovu. Vecina je dosla u Makedoniju i tu je napravljen ceo film, reklamni osnov za pojacanje napada. Glupim Srpskim politicarima i jos glupljim vojskovodjama je taj blef promakao i onakvi kakvi su glupi, pomislili su da su sad konacno resili pitanje Albanaca na kosovu, a nisu mogli da shvate da su se upravo za*ebali. Jednostavno morali su da blokiraju odlazak Albanaca u Makedoniju

Pretpostavljam da se salis? Ili ipak ne? Cudno koliko je ta siptarska bratija spremna da kao jedan ode iz svojih kuca u makedoniju, pa cak i da izvrse samoubistva da bi dosli do politickog cilja. Ako su toliko organizovani onda nije ni cudo sto su nas ovako poderali. Nevjerovatno da te vojska ranije nije uocila pa da joj ti smisljas taktike i strategije? Pa nije ti RL Riziko pa da se na taj nacin rjesavaju situacije.
Shvatas li ti kolika je to naucna fantastika sve sto si napisao?
 
0

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Dizu se braca arapi
(Zaključana tema (lock), by Shadowed)
Strane: << < .. 57 58 59 60 61 62 63 64

[ Pregleda: 183165 | Odgovora: 1269 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.