Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

I ponudu za telekom je daoooo...

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: I ponudu za telekom je daoooo...

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10044 | Odgovora: 39 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-78-30-182-34.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon I ponudu za telekom je daoooo...21.03.2011. u 21:41 - pre 159 meseci
TELEKOM AUSTRIJA...

Citat:
"Telekom Austrija" jedini dao ponudu za "Telekom Srbije"
21. mart 2011. | 15:28 → 17:02 | Izvor: Tanjug, Beta
BEOGRAD -

"Telekom Austrija" jedini dostavio ponudu od 1,4 milijarde evra na tenderu za prodaju 51 odsto kapitala "Telekoma Srbija".

Radna grupa za prodaju "Telekoma Srbije" otvorila je danas ponudu austrijskog Telekoma, koja je stigla 15 minuta pre isteka roka. "Telekom Austrija" je ponudio 1,4 milijarde evra, od čega 950 miliona evra za akcije a 450 miliona evra za investicije.

izvor


ovo je tragikomedija
licno sam ocekivao da niko nece dati ponudu,al se zjbah...
 
Odgovor na temu

percom

Član broj: 281945
Poruke: 68
109.121.49.*



+4 Profil

icon Re: I ponudu za telekom je daoooo...21.03.2011. u 22:21 - pre 159 meseci
Ma prodaće oni i za te pare, frka im je, nemaju kintu a približavaju se izbori. Moraju nekako da animiraju narod a nemaju više šta da ponude. Koliko su jadni, telekom su procenili nešto malo više od Miškovećivih posluga?! Pa Mobtel je prodat za mnogo više para...jeste da je i Maxi i Mobtel 100% ali Telekom je i fiksna i mobilna telefonija, infrastruktura....
Užas!!!!!!!!!!
 
Odgovor na temu

Exodusbgd
Founder
Sourcing Wizards
Beograd

Član broj: 44862
Poruke: 167
*.adsl-4.sezampro.rs.

Sajt: www.sourcing-wizards.com


+98 Profil

icon Re: I ponudu za telekom je daoooo...21.03.2011. u 22:55 - pre 159 meseci
To je ona fora, kao sa zakonom o "fiskalnoj odgovornošću", kad su zacrtali sebi da se neće zaduživati iznad određenog procenta BDP-a, i čim je malo zaškripelo, odmah su predložili izmene tog zakona.

Tako i ovde - minimalna cena 1,4 milijarde - ali zna se kako se posluje na srpskoj pijaci - 'će se nađemo na pola (a još pola od druge polovine u džepove ljudi koji su pogurali stvar)
 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+638 Profil

icon Re: I ponudu za telekom je daoooo...22.03.2011. u 19:25 - pre 159 meseci
zivo me zanima za koliko vreme telekom zaradi te pare...
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: I ponudu za telekom je daoooo...22.03.2011. u 19:37 - pre 159 meseci
Za oko dve godine.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

brko_

Član broj: 282021
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: I ponudu za telekom je daoooo...22.03.2011. u 19:41 - pre 159 meseci
meni bre ovo nista nije jasno!?

pa je l' su pre par godina kupili telekom republike srpske za 700-800 miliona, ili tako nesto bese?

kako sad prodaju i to, i ono u crnoj gori, i fiksnu ovde, i mts, i adsl, i iptv i sve zivo za duplo toliko?

kako to moze?

je l' moze neko da objasni?

... a i bez obzira na objasnjenje, ja bih to sve streljao ... i to ih ne bi udostojio ni "kraceg informativnog razgovora", nego direktno pred streljacki stroj.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: I ponudu za telekom je daoooo...22.03.2011. u 19:54 - pre 159 meseci
Pa ne prodaju 100% akcija.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7173 Profil

icon Re: I ponudu za telekom je daoooo...22.03.2011. u 19:59 - pre 159 meseci
Pa ovo je sasvim uobicajena stvar - posto valjda svi kapiraju da je vlast u Srbiji dekintirana do koske, pretpostavljam da testiraju koliko je zaista ocajna - nikome se verovatno ne zuri, tako da imaju vremena da vide da li ce se spustati minimalna cena.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+629 Profil

icon Re: I ponudu za telekom je daoooo...22.03.2011. u 20:34 - pre 159 meseci
Meni je najbolji naslov do sada bio ' od zlatne koke do mućka' :-)
Ovo bi trebalo da znači da nema završetaka koridora, izgradnja puta do/za CG, dokapitalizacije Kombanke, i drugih najvaljivanih poslova od prodaje Telekoma.
Ostaće samo stavka 'krpi rupe u budžetu do izbora' samo će biti finansirana uzimanjem kredita iz inostranstva, ili, kako su najvljivali kao jednu od mera smanjenje spoljnog duga - zaduživanjem kod domaćih banaka :)
Save time... see it my way.
 
Odgovor na temu

percom

Član broj: 281945
Poruke: 68
*.adsl-a-12.sezampro.rs.



+4 Profil

icon Re: I ponudu za telekom je daoooo...23.03.2011. u 07:23 - pre 159 meseci
Ako se dobro sećam, Sloba je prodao 49% akcija telekoma bez mobilne telefonije za, mislim, milijarduipo dolara?! Opozicija, koja je sada na vlasti, napala je to svim snagama kao brutalnu pljačku. To je sve što je i prodao. Ostavio nas je sa spoljnjim dugom od oko pet milijardi dolara.
Ovi sad prodaju sve kompletno, znači telekom srbije, republike srpske i mobilnu u C.Gori i to većinski paket od 51% za približno iste pare????!!!!
O spoljnjem dugu ne vredi pričati jer se krije a spominje se cifra od preko 30 milijardi eura!!!!!
Živela žuta demokratija!!!
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.mmnetkds.com.



+363 Profil

icon Re: I ponudu za telekom je daoooo...23.03.2011. u 09:28 - pre 159 meseci
A NIS su dali za 400 miliona sa kompletnom infrastrukturom i pravima na eksploataciju nalazista u Srbiji
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: I ponudu za telekom je daoooo...23.03.2011. u 09:44 - pre 159 meseci
E pa to su patriote i plus su prodali Rujama, a ovo su izdajnici koji prodaju "zapadu".

BTW, zbog ovih sto upotrebljavaju dzibersko vadikalski primitivacki izraz "zuti" ja bih ga dao bilo kome dzabe. Inace sam protiv prodaje, ali samo zbog njih bih ga poklonio. Mozda ce da umru od muke pa zato.
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
88.203.200.*



+105 Profil

icon Re: I ponudu za telekom je daoooo...23.03.2011. u 10:41 - pre 159 meseci
Niko nece da "umre od muke" to je samo propaganda da bi se popalio narod i uveo neki sleng u politicku komunikaciju drugara ispred trafike dok cirkaju pivo. Da mogu oni da poklanjaju odmah bi to uradili...
 
Odgovor na temu

Marko83
bez

Član broj: 264513
Poruke: 122



+767 Profil

icon Re: I ponudu za telekom je daoooo...23.03.2011. u 10:58 - pre 159 meseci
Citat:
Slobodan Miskovic: ...Da mogu oni da poklanjaju odmah bi to uradili...

Naravno uz sitnu nadoknadu...
Usmenu...
Zato što, kada uporediš VW i BMW koji koštaju isto, shvatićeš da za svaki taj evro koji čini cenu ta dva auta, kod VW dobijaš više nego kod BMW-a. Isto važi i MB.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-78-30-182-34.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: I ponudu za telekom je daoooo...23.03.2011. u 11:28 - pre 159 meseci
al najbolja je sad kafe kuvarica koja se duri sto su samo ovoliko ponudili :D
a "potencijalni kupci" se igraju cenkanja na pijaci, how cool is that
Citat:
MyWay: Meni je najbolji naslov do sada bio ' od zlatne koke do mućka' :-)

xtra :DD

no poklonili su oni vec mnoge vredne stvari budzasto, nema razloga da ne poklone i ovo... (a lova od prodaje ce se naravno "namenski" potrositi...)
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: I ponudu za telekom je daoooo...23.03.2011. u 12:42 - pre 159 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: E pa to su patriote i plus su prodali Rujama, a ovo su izdajnici koji prodaju "zapadu".

BTW, zbog ovih sto upotrebljavaju dzibersko vadikalski primitivacki izraz "zuti" ja bih ga dao bilo kome dzabe. Inace sam protiv prodaje, ali samo zbog njih bih ga poklonio. Mozda ce da umru od muke pa zato.


Da znaš... šta mi imamo uopšte od toga što je Telekom nazovi srpski? Biće jedna javna kompanija manje za uvaljivanje rođaka, sponzorisanje propalih sportskih klubova i tako to
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: I ponudu za telekom je daoooo...23.03.2011. u 13:10 - pre 159 meseci
Citat:
Biće jedna javna kompanija manje za...

I najbitnije - za isisavanje državnih para. Al eto izgleda da je lobi pobedio u ovoj borbi. Smiljanićka nek očekuje bonus za učestvovanje u uspešno obavljenom zadatku.
 
Odgovor na temu

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+35 Profil

icon Re: I ponudu za telekom je daoooo...23.03.2011. u 13:20 - pre 159 meseci
Citat:
BTW, zbog ovih sto upotrebljavaju dzibersko vadikalski primitivacki izraz "zuti" ja bih ga dao bilo kome dzabe.


Kakva stranka - takav i naziv. Cak i zvati tu kriminalnu organizaciju nekakvom demokratskom strankom previse je afirmativno. Zuti meni bas dobro zvuci, jer me podseca na vnogo, cemu su oni svojim moralnim i intelektualnim kvalitetima svakako najblizi.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-78-30-182-34.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: I ponudu za telekom je daoooo...23.03.2011. u 13:23 - pre 159 meseci
Citat:
jnk: I najbitnije - za isisavanje državnih para.

zasto bi lelekom imao potrebu da i dinar dobije iz budzeta?
 
Odgovor na temu

percom

Član broj: 281945
Poruke: 68
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



+4 Profil

icon Re: I ponudu za telekom je daoooo...23.03.2011. u 14:06 - pre 159 meseci
Citat:
fanfon: A NIS su dali za 400 miliona sa kompletnom infrastrukturom i pravima na eksploataciju nalazista u Srbiji

Ova ti je najbolja....
Obogatiše se rusi sa nalazištima u Srbiji!!!! Verovatno je Putin došao zbog tih rezervi u Srbiju?!
Ako se neko drzne da spomene žute, odmah je radikal?! Interesantno rezonovanje?!
Zabole me i za jedne i za druge, znam da svi oni misle na svoju guzicu a nama dali kosku da se ujedamo.
To što sam napisao je istina a što se istina ne dopada pojedincima...zabole me!
Ako nemaju žuti nešto konkretnije, batalite etikete, davno viđena stvar još u vreme tita i jednoumlja kada je važila sadašnja, žuta, deviza: Ko nije sa nama protiv nas je!
Pre nego neko ospete paljbu (žuti), prelistajte komentare iz perioda prodaje 49% telekoma u vreme Slobe i komentare sadašnje vlasti, tadašnje opozicije.
Zaključak izvlačite sami.
Ja sam samo naveo podatke i ništa više!!!!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: I ponudu za telekom je daoooo...

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10044 | Odgovora: 39 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.