Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

beko frizider - smrad

elitemadzone.org :: TechZone :: beko frizider - smrad

[ Pregleda: 9369 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

m4rk0
Marko Vasic
dipl. ecc.
Majur

m4rk0
Član broj: 25075
Poruke: 1740
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.tutoriali.org


+2 Profil

icon beko frizider - smrad10.04.2011. u 16:08 - pre 158 meseci
U pitanju je samootapajuci frizider Beko koji je radio bez problema jedno 5 godina i od pre par dana poceo je da "pusta" neki smrad. Smrad je lociran sa zadnje strane frizidera u gornjem njegovom delu, a taj smrad se intezivira kada se zadigne gornji poklopac/lajsna. Sta je u pitanju i kako da se resim neprijanog mirisa ?
 
Odgovor na temu

veljkoE
ALU i PVC stolarija
NS

Član broj: 81131
Poruke: 1158
*.dynamic.stcable.net.



+32 Profil

icon Re: beko frizider - smrad11.04.2011. u 08:13 - pre 158 meseci
opisacu ti je kod mene bilo, frizider neki "elin lux" , pola pola sistem, gore duboki sa svojim celim vratima
uglavnom
pojavio se smrad, tada sam potpuno ispraznio frizider i video da ,gledajuci iznutra, na dnu ima nekakva rupica na ledjima, koja verovatno vodi napolje. Onda sam okrenuo frizider i nasao nekakvu posudicu (kao limena pepaljara) na motoru tacno ispod rupice ( tako nekako). Posudica je valjda zalepljena za motor, a u posudici je bilo nekakvog lepljivog taloga+prasina=smrad i sl...
E tu je smrdilo. oprao sam posudicu i onu rupu iznutra sam oprao- valjda nesto upalo i zacepilo- otkud znam

i onda je mrmot zamotao cokoladicu

Od tada jos nije ponovo zasmrdilo, a sve se desilo pre par godina; frizider je star jedno 8-9 godina

Da li je kod tebe isti problem, a ne verujem da se prosupljio pa da curi amonijak, ako uopste bude amonijak unutra...
koristite forum, ne pp
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: beko frizider - smrad

[ Pregleda: 9369 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.