Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako procistiti NOS kada su usta zatvorena?

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Kako procistiti NOS kada su usta zatvorena?
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)

[ Pregleda: 1549 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sergeji

Član broj: 233373
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Kako procistiti NOS kada su usta zatvorena?08.05.2011. u 17:12 - pre 156 meseci
Ima ona stara narodna prica: U cara Trojana,kozje usi.Da ste mi skrenuli paznju da pisem nesto sto nekome smeta a u moci je da odredjuje kako i sta ce biti objavljeno ja bih to razumeo.Niti svoj identitet krijem,samim tim sam spreman da odgovaram za svoje postupke.Postavicu svoj blog gde cu uraditi ovo sto sam zamislio po svaku cenu.Ne zelim da ucestvujem u ovom pljackanju drzave i ne mogu da cutim.Ako svakodnevnica mora da bude lisena svih tih prljavi stvari o ljudskoj pohlepi,gluposti i oholosti onda i nije bas najsretnije odabrano ime.Sve je politika,nazalost.U svakom slucaju ostaje gorak ukus.I pamcenje.
 
0

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8305
*.dynamic.sbb.rs.



+1342 Profil

icon Re: Kako procistiti NOS kada su usta zatvorena?08.05.2011. u 17:25 - pre 156 meseci
Što se tiče otvaranja sopstvenog bloga, podržavam te u tome, a što se tiče politike, isterivanja lične pravde i sličnih stvari na ovom sajtu dobio si objašnjenje u prethodnoj temi koju si otvorio, a evo sada i citata dela oficijelnog Pravilnika ES-a koji se odnosi na takve teme:

Citat:

13. Bez političkih i verskih tema!

Strogo je zabranjeno pokretati političke i verske teme! Svaka rasprava na nacionalnoj, verskoj i političkoj osnovi biće momentalno obrisana! Ovo je stručni forum i molimo Vas da to poštujete, a svoje emocije iskaljujte na nekom drugom mestu.


Mislim da nema potrebe za daljom diskusijom u tom smeru.

Hvala na razumevanju.
 
0

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Kako procistiti NOS kada su usta zatvorena?
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)

[ Pregleda: 1549 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.