Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kupovina u SAD? Procesor, mob, netbook...?

elitemadzone.org :: TechZone :: Kupovina u SAD? Procesor, mob, netbook...?

[ Pregleda: 1599 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Kupovina u SAD? Procesor, mob, netbook...?03.06.2011. u 05:02 - pre 156 meseci
Buraz mi je u New York-u još 15-ak dana, razmišljao šta je sitno i korisno i jeftinije tamo a da može bez cimanja da se donese. Recimo, procesor, memorija, mobilni, možda netbook.

I krenuh da istražujem.

(1)
Sada sam pogledao za procesor Intel i3-2100.

Newegg: 125$ = 86 evra
Duocom, Beograd: 8.830 din, s garancijom, bez cimanja preko okeana -- ista cena!

Možda gledam pogrešan sajt, možda je Newegg skup danas, ranije sam tamo kupovao kada sam bio u SAD. .

(2)
S druge strane, na eBay-u se mobilni HTC Desire može kupiti za oko $165, ređe niže a i skuplje, što je 114+ evra, dok je kod nas 270 evra najjeftiniji u današnjim Halo oglasima.

Nisam upućen dovoljno, recimo, da li svi telefoni imaju SIM karticu kao evropski ili neki imaju CDMA sa odgovarajućom mrežom? Našao sam modele kojima piše unlocked, gledao na eBay-u, gde sam pre par godina dosta kupovao. Sem toga, punjači su na 110V.

(3)
Najviše bih voleo da kupim Dell Latitude 13 ili sličan, no cena je oko $450, sad sam gledao. Možda neki drugi notebook/netbook, nešto što je ipak jeftinije a isplatilo bi se da se docima do SRB.

Uvek otvoren za mudrijaške predloge! Hvala!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Kupovina u SAD? Procesor, mob, netbook...?

[ Pregleda: 1599 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.