Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ugradnja plina u novi Punto Classic pod garancijom

elitemadzone.org :: AutoZone :: Ugradnja plina u novi Punto Classic pod garancijom

[ Pregleda: 3972 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Grajic
Bačka Palanka

Član broj: 261640
Poruke: 51
89.216.65.*



+1 Profil

icon Ugradnja plina u novi Punto Classic pod garancijom23.06.2011. u 20:22 - pre 156 meseci
Prijatelj kupuje novog Punta sa plinom.Punto je stigao kod tog dilera,ali bez plina.Rekli su mu da ce naknadno ugraditi plin pre nego sto ga dobije i da oni to tako rade i da nece biti problema sa garancijom.Covek je trazio Punta sa fabrickim plinom-da li neko zna da li je ovo regularno i da li bi mogao izgubiti garanciju.Unapred hvala.
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
195.178.63.*

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: Ugradnja plina u novi Punto Classic pod garancijom24.06.2011. u 08:14 - pre 156 meseci
Sasvim regularno kod nas.
"Zastava" ne ugrađuje plin već ovlašćeni servisi ...

"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

eloiza

Član broj: 121747
Poruke: 840



+10 Profil

icon Re: Ugradnja plina u novi Punto Classic pod garancijom25.06.2011. u 04:39 - pre 156 meseci
Citat:
Grajic: Prijatelj kupuje novog Punta sa plinom.Punto je stigao kod tog dilera,ali bez plina.Rekli su mu da ce naknadno ugraditi plin pre nego sto ga dobije i da oni to tako rade i da nece biti problema sa garancijom.Covek je trazio Punta sa fabrickim plinom-da li neko zna da li je ovo regularno i da li bi mogao izgubiti garanciju.Unapred hvala.

Evo moj slučaj: i ja sam isto dobio PUNTA bez fabrički ugrađenog plinskog uređaja.

Diler mi je bio "DELTA AUTO MOTO" u Beogradu. I oni isto ugrađuju plinsku opremu BSR sa fabričkom garancijom bez ikakvih problema. Pre pola godine sam bio u ovlašćenom servisu i nije bilo nikakvih problema u vezi garancije nakon 15000 km.

Mogu vam reći da je BSR znatno bolji (tako kažu) od fabrički ugrađenog LOVATO a i jeftiniji je - tada me je koštalo 1000 evra, a fabrički 1500 evra
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Ugradnja plina u novi Punto Classic pod garancijom

[ Pregleda: 3972 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.