Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

walter atom 180 invertorski aparat za zavarivanje ponosan vlasnik

elitemadzone.org :: TechZone :: walter atom 180 invertorski aparat za zavarivanje ponosan vlasnik

[ Pregleda: 6105 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ACACOMMANDO
krstic aleksandar
odrzavanje,os branko radicevic
boljevci

Član broj: 286872
Poruke: 5
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon walter atom 180 invertorski aparat za zavarivanje ponosan vlasnik23.06.2011. u 23:09 - pre 156 meseci
Danas sam postao ponosni vlasnik WALTER ATOM 180 invertora. Na prvi var sam najblaze receno odusevljen. Naime ovim postom zelim da se zahvalim draganubg ,weldingi i ostalim strucnjacima na pomoci oko izbora aparata i zavarivanja uopste.Posle silnih sati iscitavanja foruma o iskustvima, preporukama, problemima itd itd odluka o nabavci je pala na domace WALTER ATOM 180. moj izbor je poceo sa einhellom 160 od cega sam ubrzo odustao kad sam malo zagrebao temu o invertorskim aparatima na netu. Do sada sam radio sa varmig 1600 co2 i on me sluzi dobro i dalje za moje potrebe, invertor se nametnuo onog trenutka kad je varmiga trebalo popeti na vrh merdevina. Ogranicen budzet je vodio jeftinijim masinama, svaki dan se izbor samo prosirivao varstroj,telwin,deca,rhino,jasic,fronius,gys..... koji je kinez, koji nije, koji se greje, koji je hladan ko led. Verujte mi da par noci nisam mogao da spavam koliko mi se sve to zbuckalo u glavi. Sta pazariti da bude dobro za 300 jura suma sumarum svega je prost zakljucak - DOMACE. Garancija 3 god,180 a intermitenca bez lazi i prevare, servis i rez delovi, a i cinjenica da se coveku koji treba nekome da proda aparate od par hiljada jura ne isplati puna radnja nezadovoljnih vlasnika malih aparata, a tek kad je covek sa njime na moje oci sprzio peticu elektrodu dileme nema. Obavestavam cim pocnem da radim o utiscima.

[Ovu poruku je menjao ACACOMMANDO dana 24.06.2011. u 10:37 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao ACACOMMANDO dana 24.06.2011. u 10:40 GMT+1]
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: walter atom 180 invertorski aparat za zavarivanje ponosan vlasnik

[ Pregleda: 6105 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.