Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.07

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.07

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 97397 | Odgovora: 525 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dexic
ASP

Član broj: 253999
Poruke: 3837



+1376 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0715.07.2011. u 00:24 - pre 155 meseci
Ali onome ko potpise ugovor na 2 godine?
 
Odgovor na temu

make_lele
make_lele
Srbistan

Član broj: 287268
Poruke: 383
*.yubc.net.



+68 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0715.07.2011. u 00:42 - pre 155 meseci
Nesto ne kapiras. Procitaj temu od izpocetka posto ocigledno nisi procitao vise od poslednje strane. Ukratko, taj telefon se dobija na poklone, ne na potpisivanje ugovora od 24 meseca samo zbog njega (u tom slucaju se placa, sto je apsurd ali razlog tome je trenutna promocija).
 
Odgovor na temu

zentriks

Član broj: 192824
Poruke: 665



+23 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0715.07.2011. u 06:19 - pre 155 meseci
Sve nesto mislim kakva je racunica mts u ovim promocijama. Ako daju 50% manje pp to automatski znaci da oni gube deo prihoda i poklanjaju ga nama, sto mi za telekom zvuci malo neverovatno. Ili su resili da se otvore, ili se nesto sprema u pozadini. Hajde za mobilni i mogu da razumem jer ne placaju nikom nista, ali za net mi nije jasno, ako moze sad da daju u pola cene sto ti paketi koji realno vrede toliko {paket 1.5 mb} ne kostaju stalno toliko?
 
Odgovor na temu

nidza_nis

Član broj: 164869
Poruke: 467
*.adsl.eunet.rs.



+31 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0715.07.2011. u 09:09 - pre 155 meseci
Cinjenica je da je malo nejasna ta njihova racunica. Jer realno, gledajuci na KT - oni TEBI jos poklanjaju.
Evo racunice na godinu dana.

Ti mt:s-u:
12 x 250,00 = 3000,00 (ovoliko platis za godinu dana KT)


mt:s TEBI:
3500,00 (MP vrednost Nokie 1800, ostali su jos skuplji)
12 x 500,00 = 6000,00 (regularne pare na kartici koje mozes da trosis na sta hoces)
----------------------
9500,00

Prakticno su ti samo sa Nokiom na poklon vratili unapred pare koje ces da im placas godinu dana. Plus ti dodatno daju 9500 din za godinu dana. Ovde naravno ne pominjem sve ostale bonuse koje idu uz KT, i uz aktuelne promocije. (12x500 bonus u mts, 12x66MB, 0din u mrezi 2 meseca, 6x500 promocija u visini 6
mesecnih pretplata, 2x600din za roming 2 meseca ako vazi i za KT...)

Pa sad sracunajte ko je na dobitku. Neko je pominjao da je ovaj paket vrlo glup. Ne bih rekao iz racunice. Jeste glup za osnovni broj, ali za varijantu gde ces karticu da drzis u telefonu koji su ti pritom poklonili - u kolima, makar samo za parking je idealan!

Napravi mt:s s vremena na vreme ovakvu nebulozu koja ide u domen "X-files"... ali ako je na moju korist... Dobrodosla je! Valjda vide neku racunicu, ne znam iskreno.



 
Odgovor na temu

cimer
vrsac

Član broj: 79219
Poruke: 349
*.ADSL.neobee.net.



+20 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0715.07.2011. u 09:44 - pre 155 meseci
slazem sa nidzom u potpunosti,jeste glup kao osnovni al kao sporedni ako za to neko ima potrebe je idealan,ko salje puno por,ko ima dobru vecinu brojeva u imeniku na mts mrezi,ko koristi internet verujem da nece naci bolji paket.
 
Odgovor na temu

Dexic
ASP

Član broj: 253999
Poruke: 3837



+1376 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0715.07.2011. u 10:25 - pre 155 meseci
Jeste sigurni da za KT vazi +500 bonus? Nisu znali u poslovnici ni za MIX pakete da li onaj 6xBonus vazi na punu ili 50% cene uz ugovor, a kamoli za KT :) (iako mi se pao za cudo upucen radnik kad sam ja bio :D)

@make_lele ,Sto se Nokie tice, ja sam ih dobio uz ugovore, nisam video da se dele bez razloga? Sve u svemu, posto trenutno ne znam nikoga ko nema VISAK telefona (starih ranije koriscenih), ne vidim korist od ove krsh Nokie kao telefona (a broj uz nju je cool).
 
Odgovor na temu

trader6
beograd

Član broj: 148364
Poruke: 712
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0715.07.2011. u 11:28 - pre 155 meseci
Da al ovo je novi telefon makar bio dobar samo za pozive i SMS, drugo to je ipak Nokia! Dobro dodje kao drugi broj - i za MTS mrezu i nesto malo internet
Ko hoće nađe način, ko neće nađe razlog!
 
Odgovor na temu

zentriks

Član broj: 192824
Poruke: 665



+23 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0715.07.2011. u 11:34 - pre 155 meseci
Citat:
nidza_nis: Cinjenica je da je malo nejasna ta njihova racunica. Jer realno, gledajuci na KT - oni TEBI jos poklanjaju.
Evo racunice na godinu dana.

Ti mt:s-u:
12 x 250,00 = 3000,00 (ovoliko platis za godinu dana KT)


mt:s TEBI:
3500,00 (MP vrednost Nokie 1800, ostali su jos skuplji)
12 x 500,00 = 6000,00 (regularne pare na kartici koje mozes da trosis na sta hoces)
----------------------
9500,00

Prakticno su ti samo sa Nokiom na poklon vratili unapred pare koje ces da im placas godinu dana. Plus ti dodatno daju 9500 din za godinu dana. Ovde naravno ne pominjem sve ostale bonuse koje idu uz KT, i uz aktuelne promocije. (12x500 bonus u mts, 12x66MB, 0din u mrezi 2 meseca, 6x500 promocija u visini 6
mesecnih pretplata, 2x600din za roming 2 meseca ako vazi i za KT...)

Pa sad sracunajte ko je na dobitku. Neko je pominjao da je ovaj paket vrlo glup. Ne bih rekao iz racunice. Jeste glup za osnovni broj, ali za varijantu gde ces karticu da drzis u telefonu koji su ti pritom poklonili - u kolima, makar samo za parking je idealan!

Napravi mt:s s vremena na vreme ovakvu nebulozu koja ide u domen "X-files"... ali ako je na moju korist... Dobrodosla je! Valjda vide neku racunicu, ne znam iskreno.

Jeste matori sve ja to znam, samo mene brine ona stavka u ugovoru koja kaze da mts ima pravo da promeni uslove shodno svojo politici poslovanja i ti ako oces koristis dalje a ako ne platis sto je ostalo i cao. Sve mi se cini da je ovo jedno veliko navalcenje korisnika, pa posle jedno mesec ,dva, tri promene tarifiranje i ovaj bonus i ostalo ode u plm... neko kaze da je ovaj paket glup za osnovni broj, ne znam zasto to mislite kad na trzistu, nema ovakve ponude nigde koja je ovako dobro izbalansirana. kod vipa i telenora je sve skoro isto, postpaid i pripaid su isti i ne vidim razlog zasto bi neko uzimao osim zbog nekog telefona koji ni tad nisu toliko povoljni. Ni mts nje bas sjajan ali bar ima neki paket koji odgovara vecini korisnika. Net koji se prenosi, kredit za mts mrezu dobijas dzabe, posebno sa ovom akcijom
sms je vise nego povoljan kao i mms itd....
ostaje samo da vidimo sta ce biti sa nama ako nam mts opali kontru kad se bude sabrao i dobro preracunao....
 
Odgovor na temu

make_lele
make_lele
Srbistan

Član broj: 287268
Poruke: 383
*.yubc.net.



+68 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0715.07.2011. u 11:53 - pre 155 meseci
Dexic, i dalje ne kapiras da si taj telefon dobio na poklon uz ugovor koji nisi potpisao zbog njega nego zbog popusta od 50% i svih ostalih pogodnosti?

evo, ponovicu ti i treci put:

Citat:
taj telefon se dobija na poklone, ne na potpisivanje ugovora od 24 meseca samo zbog njega
 
Odgovor na temu

freeworld
Srbija

Član broj: 250794
Poruke: 1333
109.122.73.*



+115 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0715.07.2011. u 15:56 - pre 155 meseci
To jeste,mozda oni spremaju neku promenu cena,ali onda bi ispalo za sve pakete a ne samo za kt posto za sve daju popust 50 posto,ja sam zvao u ponedeljak,napisali nalog i rekli da ce da me obaveste u toku nedelje,danas petak a oni nista,tako ja njih opet pozovem i ona provali da sam ja vec zvao i kaze mi da budem strpljiv,da je nalog procesuiran ali da imaju ogroman broj ugovora,e sad kako vi ovde preko 790 ste odmah dobivali telefone i ugovore a meni odugovlaci vec 4 dana.Kada sam je rekao koji cu telefon da dobijem ona mi rekla da nema telefon uz 50 % popusta,ali kad sam je rekao da se daje kao poklon nokia ili zte,tad mi odgovorila zte,nokia nema vise.Videcemo sta ce da bude...
 
Odgovor na temu

zentriks

Član broj: 192824
Poruke: 665



+23 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0715.07.2011. u 16:13 - pre 155 meseci
Citat:
freeworld: To jeste,mozda oni spremaju neku promenu cena,ali onda bi ispalo za sve pakete a ne samo za kt posto za sve daju popust 50 posto,ja sam zvao u ponedeljak,napisali nalog i rekli da ce da me obaveste u toku nedelje,danas petak a oni nista,tako ja njih opet pozovem i ona provali da sam ja vec zvao i kaze mi da budem strpljiv,da je nalog procesuiran ali da imaju ogroman broj ugovora,e sad kako vi ovde preko 790 ste odmah dobivali telefone i ugovore a meni odugovlaci vec 4 dana.Kada sam je rekao koji cu telefon da dobijem ona mi rekla da nema telefon uz 50 % popusta,ali kad sam je rekao da se daje kao poklon nokia ili zte,tad mi odgovorila zte,nokia nema vise.Videcemo sta ce da bude...


Mene je lubazna cica [sa 790 ] uputila u poslovnicu, tako ja ne budem lenj, i na 40 stepeni sednem u kola i odem do poslovnice, i tamo mi jedna sveznajuca kaze da ne moze , ja odem na drugi salter do tog, i objasnim devojci kako-sta i kazem da na fleshu imam dva ugovora za kt i da proveri kod svojih sefova da li moze... Ona lepo ode na sprat, tamo, vamo pa pozva nekog i na kraju se vrati i lubazno kaze da moze i da imam i telefon uz to... za bonuse se nisam ni cimao jer nisam imao zivaca da se objasnjavam sa njima oko toga, dobio sam fon 50 %, manju pp i dovoljno mi je. I ovako imam preko 5000 din u kreditu . A sad ima u mts vodicu tarifni dodatak za 99 din pozivi u mrezi 0.5 din po min u periodu za 30 dana...ludnica.....
 
Odgovor na temu

freeworld
Srbija

Član broj: 250794
Poruke: 1333
109.122.73.*



+115 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0715.07.2011. u 16:58 - pre 155 meseci
Vec nekih 15 dana stoji ova tema a da sam tek sada nesto primetio,u prvom postu se kaze da se dobija bonus od 6 pretplata koje vazi za pozive u mts,nacionalni sms i data saobracaj.Neko je rekao da se ovaj bonus proverava na *108# na kontroli troskova.Kako je to moguce,kada se bonus na kontroli troskova moze koristiti samo u mrezi a ne i za nacionalni sms kao sto pise za ovaj bonus od 6 pretplata?
 
Odgovor na temu

JovanKKP
JovanKKP

Član broj: 206845
Poruke: 137
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+17 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0715.07.2011. u 17:49 - pre 155 meseci
@nidza_nis
Racunica ti ne pije vodu, jer oni uopste nisu toliko na gubitku koliko ti se cini. A verovatno nemaju gubitak uopste.
Na primer ta MP cena telefona od 3500 dinara sa njima veze nema, oni kad naruce 2000\3000komada tih telefona , dobiju ih (pretpostavljam) za 1000 dinara ako ne i manje.
Pozivi u mt:s mrezi koje ces da ostvaris, oni nikome ne placaju odnosno za njih je to dzabe, a barem 50% korisnika ce vecinu datog kredita da iskoristi na to, ako ne i veci % njih.
Jos plus oni koji iskoriste taj kredit pa uplate na trafici i dodatni , a neka ih je i 10%, to je veliki broj. Jednostavno, postoje sistemi koji prate potrosnje, sve se to izracuna, malo se rizikuje,sklope paket i na kraju dobiju MORE potpisanih ugovora, sto predstavlja SIGURAN prihod (ta pretplata od 500 dinara) jer i da ne trosite vise od toga, barem niste kod drugog operatera.
A potpisani ugovori im olaksavaju kreditiranje kod banaka i samim tim vece ulaganje u infrastrukturu i ostalo (kradje-partijsko pranje para, zaposljavanje rodbine i slicno )
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0715.07.2011. u 18:23 - pre 155 meseci
Citat:
freeworld: Vec nekih 15 dana stoji ova tema a da sam tek sada nesto primetio,u prvom postu se kaze da se dobija bonus od 6 pretplata koje vazi za pozive u mts,nacionalni sms i data saobracaj.Neko je rekao da se ovaj bonus proverava na *108# na kontroli troskova.Kako je to moguce,kada se bonus na kontroli troskova moze koristiti samo u mrezi a ne i za nacionalni sms kao sto pise za ovaj bonus od 6 pretplata?

S obzirom da taj bonus nismo još dobili, niko nema pojma kako će izgledati i šta će se sabirati. Za KT je vrlo, vrlo verovatno da ode na USSD 108 pa da ne bude za nacionalni SMS, vec SMS u mreži. Ne znaju krupnije stvari od ovoga.

@Nižda: Cena koštanja <> ponuđena cena, porediš neuporedivo. Ekonomija 1 (Economics 101). Da ne dužim, nema nikakve misterije. Risk Management je utvrdio da je bezbedno i dobili smo KT ovakav kakav je sada, idealan za drugi broj.
 
Odgovor na temu

Dexic
ASP

Član broj: 253999
Poruke: 3837



+1376 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0715.07.2011. u 19:39 - pre 155 meseci
@make_lele, ma razumem ja da je to poklon telefon, ali je krsh svejedno a vecina ima neki stari i bolji, zato me cudi sta se ljudi hvataju za ovu Nokiu. Nebitno.

 
Odgovor na temu

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
*.com
Via: [es] mailing liste

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0715.07.2011. u 20:33 - pre 155 meseci
Ja sam bio na MT:S postpaidu dve tri godine.
I povrh svega, kašnjenja stanja, neljubaznosti operatera, stvarno mi nisu
ukrali ni cent.
Sad razmišljam, da uzmem taj isti paket na kome sam i bio, Bel SMS, koji je
sada još savršeniji.
Aleksa, da li može ta moja opcija da se sprovede u delo, prelazak prepaid
postpaid, znači sve u okviru MT:Sa, a da dobijem, samo kampanju 50% off na
pretplatu, ugovor dve godine?
Za mene lepša kombinacija ne postoji.
Ako to može, bilo bi, pretplata 171,10 din.
I plus internet dodatak 50 mb 118,00 din, što bi dalo samo 289,10.
A sve je tu, 1000 SMS, 10 MMS, 1 MB plus taj dodatak ponekad, i naravno, 10
minuta u MT:S mreži, koliko mi na mesečnom nivou i treba (kada se zaglavim u
liftu, da dobijem uputstva stanara kako da otvorim vrata ili spustim lift,
ili kada krenem u kupovinu pa zaboravim šta još treba da kupim pozovem i
pitam).
:)
Idealno bi bilo, a da, i ako još nešto ustreba, ono što ste možda prevideli,
zaokruživanje na sekund...
Stanje je sada kako čujem ok, nije bilo loše ni pre pet godina, bar se par
puta dnevno menjalo, bonusi pokloni me ne zanimaju.
Jedino mi nedostaje račun na email, jer mi se ne dopada da mi dolazi na
adresu gde sam gde svako otvara poštu.
:)
Tu je kako sam video i net listing, koji valjda radi, pa kako neko gore
napisa, nema se faktički šta izgubiti
E sad u vezi dodataka, mene samo buni ovo, sa njihovog sajta:
Korišćenje aktiviranih dodaka počinje tek po utrošku saobraćaja uključenog u
mesečnu pretplatu Vašeg tarifnog profila (SMS poruka, MB za prenos podataka
ili minuta u mt:s mreži).



Pošto je ovo sve naglašeno, znači li to da ja ne mogu da koristim internet
dodatak dok ne potrošim sve SMS poruke, ili samo megabajte?
Mislim, bilo bi nebulozno da je slučaj A, ali, nikad se ne zna...
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0715.07.2011. u 20:51 - pre 155 meseci
Citat:
agasoft: Pošto je ovo sve naglašeno, znači li to da ja ne mogu da koristim internet dodatak dok ne potrošim sve SMS poruke, ili samo megabajte? Mislim, bilo bi nebulozno da je slučaj A, ali, nikad se ne zna...

Welcome back home! Internet dodatak možeš da koristiš odmah, ako tvoj paket nema net, ili kada tvoj paket istroši net iz pretplate. Nema veze sa SMS i minutima i obratno. Dodatak se dodaje na (eventualno postojeće) stanje minuta, poruka ili megabajta, zavisno od dodatka i vidi u USSD 797 proveri. I to lepo radi, bar moj Net dodatak.
 
Odgovor na temu

nidza_nis

Član broj: 164869
Poruke: 467
*.adsl.eunet.rs.



+31 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0715.07.2011. u 23:46 - pre 155 meseci
Pa dobro ljudi ne bavim se ja njihovim nabavnim cenama. Sigurno da imaju racunicu. Mada su tu istu racunicu od nekada (kada si placao 500 din, a dobijao 1000din - naknadno skresali u placas 500 din a dobijas 500+500koje ih ne kosta). Znaci, nije im se isplatilo. Sad opet daju isto, duplo vishe od onog sto platish, ali promo. Hocu da kazem da mi je bolje da uzmem taj KT sa celokupnim bonusima i ponudom, gurnem fon u kasetu u kooima, nego da sa normalnog postpaida budzim svoj racun za parkiranje. A svakako je bolje i od pripejda.

By the way, danas sam uzeo SAMSUNG E2121 u poslovnici. Nije zakljucan na mt:s.
Telefon je dosta bolji od Nokie, u smislu funkcija. Ima MP3 (moze da se stavi kartica), FM (sa integrisanom antenom, ne treba sluske), Blutut (extra radi), Kameru 640x480 (slike i video), Internet, MMS, Fake Call (he he.. fina opcija, namestis za koliko sekundi da te zove, snimish sta da prica kad pozove...). Izrada vrlo solidna, moram da priznam. Gumirani tasteri.

Zamerke (u odnosu na Nokiu) - znatno sporiji interfejs, kucanje poruka je iritantno sporo, bar meni koji kucam izuzetno brzo, primetno manji ekran od Nokie, i losije rezolucije mislim. Nista drugo.
 
Odgovor na temu

dr.da
zemun

Član broj: 197001
Poruke: 162
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+13 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0716.07.2011. u 00:14 - pre 155 meseci
U kojoj poslovnici si uzeo samsung?
 
Odgovor na temu

JovanKKP
JovanKKP

Član broj: 206845
Poruke: 137
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+17 Profil

icon Re: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.0716.07.2011. u 01:37 - pre 155 meseci
@nidza_nis
Ne razumem u cemu je problem?
Izvodio si racunice i pitao kako je to moguce, a ja sam ti pokusao predociti da ipak jeste i da tebi mt:s ne daje toliko koliko mislis.
Ne moras se baviti njihovim nabavnim cenama(kao ni ja) da bi shvatio cinjenicu da 100% dobijaju telefone jeftinije nego sto se prodaju u maloprodaji.

Od tih free telefona, imao sam priliku da isprobam ZTE i telefon je za pisanje poruka VEOMA brz, a kuciste cvrsto, telefon tanak i tastatura veoma prijatna za pritiskanje. Jedina mana je veoma losa kamera i ekran male rezolucije i, iako nisam stigao testirati, ne sumnjam da mu baterija ne traje minimum 5 dana uz normalno koristenje.
Sve u svemu, kao sekundarni ili telefon za starije je vise nego savrsen (ima u potpunosti preved softver na srpski).
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Nove pogodnosti u MTS mreži od 01.07

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 97397 | Odgovora: 525 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.