Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kotao CERACLASS ZW24 - 2 DH AE - fasadni pokazuje gresku

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: kotao CERACLASS ZW24 - 2 DH AE - fasadni pokazuje gresku

[ Pregleda: 2561 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

prona
ivan 35250
bez
PARACIN

Član broj: 77077
Poruke: 34
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



Profil

icon kotao CERACLASS ZW24 - 2 DH AE - fasadni pokazuje gresku18.07.2011. u 16:37 - pre 154 meseci
imam kotao CERACLASS ZW24 - 2 DH AE - fasadni i posle jedne grejne sezone pokazao mi je gresku gde stoji da nesto nije uredu sa presostatom,resetovao sam ga opet isto, nema normalnog rada.
interesuje me sta je uloga presostata u kotlu i zbog cega je tako brzo nastao zastoj u novom kotlu,dali moze taj presostat da se popravi ili nov.
gde ga mogu naci po kojoj ceni
i dali mora originalni ili neki drugi

paracinac
hvala
 
Odgovor na temu

Vlaxx
Masinski Inzenjer
Beograd

Član broj: 282706
Poruke: 55
*.dynamic.sbb.rs.



+5 Profil

icon Re: kotao CERACLASS ZW24 - 2 DH AE - fasadni pokazuje gresku20.07.2011. u 22:30 - pre 154 meseci
Moze da zastane zbog ulaska vlage (vode) u kotao kroz dimovod. Ako je to razlog, moze da se popravi susenjem. Ali morate pozvati servisera koji ce to da pogleda ako treba osusi a ako nije do toga mora da se menja i to original jer automatika kotla nece razumeti drugaciji signal. To je sigurnosni uredjaj koji sluzi da proverava da li se izbacuju dimni gasovi iz kotla ili cure negde u okolinu. Ukoliko nesto nije u redu on daje signal kotlu da se ugasi. Tako da moze da bude i da je nekako zapusena cev.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: kotao CERACLASS ZW24 - 2 DH AE - fasadni pokazuje gresku

[ Pregleda: 2561 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.