Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Radar detektori u Crnoj Gori

elitemadzone.org :: AutoZone :: Radar detektori u Crnoj Gori

Strane: 1 2

[ Pregleda: 9996 | Odgovora: 39 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

misaT89
Torbic Misa
Beograd, Srbija

Član broj: 227104
Poruke: 23
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 11000
Sajt: www.medicop.co.rs


Profil

icon Radar detektori u Crnoj Gori28.07.2011. u 13:50 - pre 155 meseci
Pregledao sam teme i guglao sam, ali nisam našao nigde nista za Crnu Goru. Nasao sam samo da da nije dozvoljena u Madjarskoj od nasih suseda. Pa da proverim da li je dozvoljeno i u crnoj gori... da nisu mozda nesto menjali... unapred zahvalan... :)
misaT89
 
Odgovor na temu

Milojkovic

Član broj: 210126
Poruke: 1029
91.150.71.*



+106 Profil

icon Re: Radar detektori u Crnoj Gori28.07.2011. u 23:02 - pre 155 meseci
Ukoliko ga dobro sakrijes niko ti ne moze nista.Zakon ionako sluzi da se u njemu traze rupe a ukoliko bi se slepo drzao istog znaj da bi ti cak i pravo na zivot bilo zabranjeno.Zato nemoj sebe da mucis i opterecujes sa tim sitnicama.Niko ti nece zavirivati u automobil ako za to ne bude neke izricite potrebe.
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3740
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Radar detektori u Crnoj Gori29.07.2011. u 11:53 - pre 155 meseci
Nece ti niko praviti problem zabog radar detektora u Crnoj Gori... Ali imaju nekoliko pasata, onaj predzadnji model 3C, nabavili su ih 2008 g sa kamerama i sa opremom za snimanje pa ti tu ne pomaze radar detektor... vecinom su sivi metalik... imaju i nekoliko mercedesa B klase i nekoliko golfova sa istim sistemom...
Od ove godine cak su i helikopter stavili u sluzbu saobracajne policije i iz njega posmatraju nedozvoljena preticanja...
http://www.upravapolicije.com/...ak-akcije-helikopter_5380.html
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Radar detektori u Crnoj Gori29.07.2011. u 13:18 - pre 155 meseci
Ne bih ti preporučio da voziš brzo na CG primorju. Prvo što patrola ima svakih par kilometara a drugo što ljudi pretiču gde ne treba i seku krivine kao nenormalni pa i nije baš bezbedno a s obzirom da je magistrala greška se plaća glavom a ne nekim bezazlenim čukanjem. Uopšte nije džabe ograničenje 50. Sećam se jedne godine su bili ukinuli saobraćajne kontrole i ograničenje brzine pa su na kraju sezone izjavili kako im se nije pokazalo kao dobro. Verovatno će se ove represivne metode bolje pokazati.
 
Odgovor na temu

misaT89
Torbic Misa
Beograd, Srbija

Član broj: 227104
Poruke: 23
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 11000
Sajt: www.medicop.co.rs


Profil

icon Re: Radar detektori u Crnoj Gori29.07.2011. u 21:05 - pre 155 meseci
nisam mislio da jurcam, nego me nervira ono njihovo ogranicenje od 40km/h na nekim delovima gde moze da se ide i 70... makar da su stavili 50 pa da ubacim lepo u cetvrtu i milina, a ne ovako moram moram u trecu i + mi se auto dernja (dizel)... a ove mecke B sam vidjao po kanjonu... dve crne... ljudi hvala na ovom, ja ne mogu da nadjem kabl za cobru tako da od nje svakako nema nista... :P
misaT89
 
Odgovor na temu

Markoxxx
Marko Kolarevic
Cacak

Član broj: 886
Poruke: 643
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 27867845
Sajt: www.TDIdesign.org


+14 Profil

icon Re: Radar detektori u Crnoj Gori04.08.2011. u 08:06 - pre 154 meseci
Pa ne ide se na more svaki cas ;) ako uopste i ides na more. Vozi 10-ak preko ogranicenja i niko te nece dirati,

imas alternativu preko bosne, kuda mozes malo brze voziti.


Pijem pivo i ebem sve zivo, ko sok - on jock
«« M.K. »»
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Radar detektori u Crnoj Gori04.08.2011. u 08:42 - pre 154 meseci
Eto ja apelovao da se ne vozi brzo i par dana posle one poruke uvate me pri povratku iz cg naši žandari kod prijepolja 93 kmh ograničenje 50. Štekovali se u civilnom autu i dojavili kolegama napred.
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Radar detektori u Crnoj Gori04.08.2011. u 09:28 - pre 154 meseci
Citat:
jnk:  Štekovali se u civilnom autu i dojavili kolegama napred.


Sta to znaci stekovali?

Ako se primenjuje novi ZOBS i "nova" kaznena politika onda se moraju primenjivati i tehnicki uslovi merenja brzine primereni danasnjem vremenu. "Praistorijski" nacin merenja brzine nije primeren.

Zahtevaj atest radara. Isto tako zahtevaj da ti pokazu fotografiju kojom su te snimili u trenutku prekoracenja propisane brzine kretanja.
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Radar detektori u Crnoj Gori04.08.2011. u 09:41 - pre 154 meseci
Kobajagi imaju i snimak(ne fotografiju) i ponudili su mi da mi ga pokažu pa sam im rekao da se ne muči džabe kolega da dolazi. Glupa fora jer su me snimili pri preticanju gde sam malo više ubrzao i sad moram da se bakćem sa suđenjem.
 
Odgovor na temu

Marko83
bez

Član broj: 264513
Poruke: 122



+767 Profil

icon Re: Radar detektori u Crnoj Gori04.08.2011. u 10:02 - pre 154 meseci
Mene su uhvatili prosle godine na istom mestu sa 81, bio u koloni zaustavio svu cetvoricu, svima pisao
Par stotina metara pre toga ogranicenje 80, isao znak na 50 pa odmah merenje jbg ko nam je kriv sto nismo usporili odmah....
Posto mi je bio prvi prekrsaj ikada kazna je bila 7000, 4 boda i 1 mesec zabrane
Inace ne vozim brzo nikad
Zato što, kada uporediš VW i BMW koji koštaju isto, shvatićeš da za svaki taj evro koji čini cenu ta dva auta, kod VW dobijaš više nego kod BMW-a. Isto važi i MB.
 
Odgovor na temu

reuf cg
ladovina
bp

Član broj: 168672
Poruke: 118
*.crnagora.net.



+1 Profil

icon Re: Radar detektori u Crnoj Gori04.08.2011. u 21:38 - pre 154 meseci
drugari drugari kvarni su ovi sa radarima iz zbunja iskace na te i klepi te na radar od skora su i helikopter ukljucili nadzor magistrale imaju par civilnih presretaca opremljenih sa video nadzorom i merenjima kmh najvise se pazite na ogranicenja 40km 50km tu obicno znaju da vataju na cake,ovom prilikom da naglasim magistrala izmedju prijepolja i bijelog polja je u toku rekonstukcije ima zastoja poprilicno i kilometarske kolone od granice do granice imate alternativu da idete preko prijepolja na jabuku ka pljevljima zatim zabljak ima nova magistrala ka risnu primorju cg i mislim da ima manje radara i guzve ipak postujte znake to je zbog nas,srecno...
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Radar detektori u Crnoj Gori05.08.2011. u 10:01 - pre 154 meseci
Proslog meseca se kolega posteno opekao. Krenuo na odmor u CG i nakon 3. zaustavljanja i placanja kazne zbog prekoracenja brzine, okrenuo auto, onako umoran od puta, i vratio se kluci u Novi Sad rekavsi:

"Sada i nikada vise!"

Nakon par dana otisao je na letovanje u zemlju sa vecom turistickom tradicijom od Crne Gore. Zemlju, u kojoj se za vreme turisticke sezone, policajac ne moze videti na ulici, (osim kada je to preko potrebno) i kada se vratio rekao:

"Od sada pa nadalje!"


P.S. Misljenje Zeljka Mitrovica ga nije zanimalo.
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3740
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Radar detektori u Crnoj Gori05.08.2011. u 12:05 - pre 154 meseci
Pa ovo nije bas tacno jer je mnogo gore u Srbiji... mene su u Srbiji skoro zaustavljali gdje je ogranicenje 60 a isao sam 65 i naplatili kaznu, jos sam morao da idem da razmjenjujem novac za dinare... Tom prilikom su mi rekli da bi mi morali naplatiti i da sam isao 61 jer imaju neku novu tehniku i kontrolise ih predpostavljeni... neki gps valjda... nije me nesto mnogo ni interesovalo... a to je vise nego sramno raditi tako nesto turistima...
Moglo bi se shvatiti za neko vece prekoracenje ili preticanje na punoj i sl. To nikada ranije nisu radili koliko me sjecanje sluzi...

 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Radar detektori u Crnoj Gori05.08.2011. u 12:12 - pre 154 meseci
U CG bar znaš kad može da bude radar jer se uvek zna koliko je ograničenje i čim je neki pravac a ograničenje 50 možeš ih očekivati a uglavnom su i vozači kolegijalni pa ti ablenduju. Zaustavili su me radi rutinske kontrole i nisam imao vozačku kod sebe i nisu pravili problem. Zadnjih 9 godina mi pišu kazne kad idem u CG retko kad izbegnem, i to u Srbiji, u CG nikad nisam platio kaznu. Inače idem tamo jer imam neki besplatan(rodbinski) smeštaj inače bih odavno odustao a uvek kažem sad je poslednji put. A kad pominješ Hrvatsku, prošle god na autoputu nas je snimio policajac na motoru baš u trenutku kad smo nešto isprobavali auto inače smo ceo put išli lagano i oladi nas čovek za 100e i još nam je učinio.
 
Odgovor na temu

dukanizi

Član broj: 245328
Poruke: 114
178.79.1.*



+373 Profil

icon Re: Radar detektori u Crnoj Gori05.08.2011. u 12:27 - pre 154 meseci
Nekoliko puta sam isao u CG kolima i nikada nisam imao problema sa policijom. Cim vide da si turista samo mahnu rukom da produzis.
Sto se tice Hrvatske mislim da je jos rano da se tamo letuje.
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3740
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Radar detektori u Crnoj Gori05.08.2011. u 12:52 - pre 154 meseci
Ma nema problema u Hrvatskoj... sto se tice policije bolje je nego u CG i Bosni a pogotovo je bolje nego u Srbiji... (u Srbiji nas iz drugih republika ne dzivljavaju kao turiste jos se i zacude kad im se to kaze)
U Hrvatskoj ih je vrlo malo na putu... Na autoputu vas nece dirati do 150...

Sto se tice eventualnih problema koje bi turisti mogli imati... mozda okolina Splita je malo kriticna a ostalo nije... Treba izbjegavati sportske priredbe i susret sa nekim navijackim grupama itd. Treba malo i povesti racuna oko parkinga...
Ja idem sa NK tablicama u Dubrovnik stalno sto je jos gore nego NS ili BG... pa nemam problema nikad... Ipak treba biti oprezan, glupo bi bilo ocekivati da su zaboravili razne vojvode iz devedesetih koje su im kuce palili... U svakom slucaju osjecao sam se u HR sigurnije 500 puta nego na Kosovu kad sam bio.
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Radar detektori u Crnoj Gori05.08.2011. u 13:08 - pre 154 meseci
Bio sam 2005. u Dubrovniku na jedno popodne sa BG tablama i ne bih nikom preporučio imao sam baš puno neprijatnosti. Al zato prošle godine u Poreču sam se bukvalno bezbednije osećao nego u BG.
 
Odgovor na temu

dukanizi

Član broj: 245328
Poruke: 114
178.79.1.*



+373 Profil

icon Re: Radar detektori u Crnoj Gori05.08.2011. u 13:16 - pre 154 meseci
@Nocni
U redu je to sto kazes, ali ja idem na letovanje da se opustim, a ne da razmisljam gde cu se parkirati i koja mesta smem da posetim.
Kad vec idem kolima cilj mi je da obidjem sto vise mesta , plaza, znamenitosti itd.
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Radar detektori u Crnoj Gori05.08.2011. u 14:08 - pre 154 meseci
Ma daj... "u CG zaustavljaju manje nego u Srbiji"... how-yes-no... u Srbiji pređem putanju vozeći 80-90, pri čemu prekoračim samo 10km/h. U Crnoj Gori, tek pred Budvu se pojavi prvi znak sa 80km/h. Ostatak je tendenciozno nerviranje vozača ograničenjima 50-40-50-40-60-50 itd. A najjače je što su ta 80kmh ograničenja postavljena baš tamo gde je to na granici bezbednosti, a tamo gde se opušteno može voziti 70-80 (neki bi rekli i 100, ali ja nisam od takvih), stoje ograničenja od 50km/h.

I naravno da ne zaustavljaju kad ideš ispod ograničenja. Međutim, kada prekoračiš 10km/h, pravdaš se ceo dan, kao da si nisko leteo... Da ne pominjem par situacija gde sam optužen da sam vozio iznad ograničenja, iako ZNAK NE POSTOJI (postoji samo stub, na kojem je nekad visio znak!). I dok me tako ubeđuju da sam vozio 69 gde je dozvoljeno 60, kraj nas prolaze domaći vozači koji uopšte nemaju tablice (!!!). Ja to u Srbiji, niti bilo gde drugde, nisam video.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3740
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Radar detektori u Crnoj Gori05.08.2011. u 17:20 - pre 154 meseci
^Moguce je ovo sto pricas ali je to moj subjektivni osjecaj... U CG i u BiH je policija potkupljiva i to je ono sto meni odgovara... godinama sam prije polaska na put namjenski pripremao stos po 10 eura za potplacivanje jer volim malo brze da vozim... Kod nas se moze proci i na poznanstvo... meni je brat nacelnik sup-a Herceg Novi pa i njega nekad zovem kad bas pretjeram... ali normalno je to za ove nase prostore, tako ce biti jos godinama...
Ovo kad su me u Srbiji zaustavili na 65 taman sam se bio ukljucio inace bih isao tu vjerovatno 100.
Radi prekoracenja od 5 km/h sam morao da se maltretiram... ne primaju eure... to nikad nije bilo i toga nema u HR, BiH i CG... Dobro, mozda sam ja naletio bas kad im je kontrola neka jer mi se policajac maltene izvinjavao sto ne smije da uzme eure kad sam htio da ga castim samo da me pusti... Dobro sam ja prosao jer je i nudjenje mita krivicno djelo...
Najbolje je kad je policajac po malo namazan... onako kad je mangup... onda se sve lako dogovori. Najvise poroblema covjek moze ocekivati od polupismenog magarca kojemu je uniforma nesto najbolje sto mu se desilo u zivotu i koji hoce da se dokazuje i da lijeci svoje komplekse jer su mu dali da stavi par zvjezdica i liniju na ramenu...

[Ovu poruku je menjao Nocni dana 05.08.2011. u 18:46 GMT+1]
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Radar detektori u Crnoj Gori

Strane: 1 2

[ Pregleda: 9996 | Odgovora: 39 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.