Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

mira i gedina penzija

elitemadzone.org :: MadZone :: mira i gedina penzija

[ Pregleda: 2287 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
212-200-65-117.3gnet.mts.telekom.rs.



+165 Profil

icon mira i gedina penzija09.08.2011. u 11:32 - pre 154 meseci
necu komentarisati,skocice mi i secer i pritisak i jetra ce mi otici :D...

pogledajte vest - http://www.b92.net/biz/vesti/s...08&dd=08&nav_id=530682
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: mira i gedina penzija09.08.2011. u 11:58 - pre 154 meseci
Jbg, zakon je takav... Sverc cigareta i opojnih supstanici zaustavljen. Sincic nema posao! I nema sirotica od cega da zivi, red bi bilo da drzava nesto uradi!
 
Odgovor na temu

morihei ueshiba

Član broj: 174125
Poruke: 294
*.cust.dsl.vodafone.it.



+435 Profil

icon Re: mira i gedina penzija09.08.2011. u 12:06 - pre 154 meseci
Kao i svaka udovica,moze da bira da li ce uzivati svoju ili penziju pokojnog supruga. Ko god je bio i sta god je uradio taj covek,zakon je iznad svega i on,tj. ona sad ima pravo na tu penziju.
Ostaje samo da dodje i licno potpise resenje
Mio papa' dice che ogni uomo ha tre misure:
altezza, larghezza e lunghezza
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: mira i gedina penzija09.08.2011. u 12:39 - pre 154 meseci
@ Horvat: zasto skok pritiska, zasto sekiracija za jedno cisto tehnicko pitanje. Ako je PIO dao penziju Naseru Oricu zasto da ne da i "tamo nekom" Slobodanu Milosevicu? PIO nije skupstina, nije vlada, nije nista politicko. Znaci, ako nema neke odluke spomenutih da se S.M.-u ne moze dodeljivati penzija onda je PIO duzan da uradi sta treba. Ko je citao vest video je da se tamo prica o nekoj invalidskoj penziji, sto meni lici da ovi drzavni politicki organi opet prebacuju vruc krompir drugome, u ovom slucaju PIO-u i opet se muti, umesto da se jednom jasno i glasno kaze ko je i sta je S.M. bio.

Druga je opet stvar pitanje Mirinog statusa i sva ostala s......a oko njene sire familije. Mi da smo normalni trazili bi da se to resi i pre (isto onako kao i za milion drugih stvari) ali izgleda da nismo, pa se aktiviramo samo kad se desi nesto upadljivo, kao ova penzija (isto onako kako se aktiviramo i za milion drugih stvari - nadje se osakacen pas* - hajde, udri na sav glas o brizi oko pasa nedelju, dve, posle opet ucutimo, desi se nesto drugo - opet par sedmica kampanjski briga oko toga itd.).

* Off topic: citao sam negde (valjda b92) da je neko otrovao pse onoj porodici koja je usvojila Milu, kerusu kojoj je neko isekao sape, a Mila je prezivela bas zbog toga, jer nije bila u dvoristu sa ostalim psima te porodice. Za takav narod je S.M. bio bas "prava mera" vodje ...
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.dynamic.sbb.rs.



+968 Profil

icon Re: mira i gedina penzija09.08.2011. u 19:13 - pre 154 meseci
što ovo u Ultra MadZone?
 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+638 Profil

icon Re: mira i gedina penzija10.08.2011. u 01:03 - pre 154 meseci
pa nema ultra extra giga turbo madzone jbg :)
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: mira i gedina penzija12.08.2011. u 13:37 - pre 154 meseci
Citat:
tdjokic:
* Off topic: citao sam negde (valjda b92) da je neko otrovao pse onoj porodici koja je usvojila Milu, kerusu kojoj je neko isekao sape, a Mila je prezivela bas zbog toga, jer nije bila u dvoristu sa ostalim psima te porodice. Za takav narod je S.M. bio bas "prava mera" vodje ...


Ajde ne lupaj molim te. Dok je on bio na vlasti zbog njega su se sekle "sape" ljudima, zenama, deci, na "obe strane".
Necu da kazem da je to zbog njega, da ne bismo u nedogled se o tome raspravljali, ali cu reci da je on tada bio ""prava mera" vodje"...

Na zalost tada od preterano velikih vesti, nije ni bilo vremena da se prica o tadasnjim kerusama, malinarima, navijacima...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: mira i gedina penzija

[ Pregleda: 2287 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.