Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ultra MadZone - nedovoljno ultra za ovu vest?

elitemadzone.org :: MadZone :: Ultra MadZone - nedovoljno ultra za ovu vest?

[ Pregleda: 1891 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

morihei ueshiba

Član broj: 174125
Poruke: 294
*.cust.dsl.vodafone.it.



+435 Profil

icon Ultra MadZone - nedovoljno ultra za ovu vest?28.08.2011. u 19:53 - pre 154 meseci
Dakle,prvo sam proverio na Njuzu,ne potice od njih. Ako je vest istinita,ja sam odusevljen
http://www.b92.net/info/vesti/..._category=12&nav_id=537951
Citat:
Stručni žiri sastavljen od trojice saobraćajnih policajaca i dvojice članova organizacionog odbora manifestacije Dani šljiva ocenili su da je Krpić, od svih učesnika popio najviše. Takmičari - predstavnici udruženja, su, pored šljivovice ispijali i sve druge vrste alkohola.

Svaki dan je novi izazov u sumanutoj srpskoj svakodnevnici.
Mio papa' dice che ogni uomo ha tre misure:
altezza, larghezza e lunghezza
 
Odgovor na temu

VlaK
Ravangrad

Član broj: 86293
Poruke: 218
*.dynamic.sbb.rs.



+141 Profil

icon Re: Ultra MadZone - nedovoljno ultra za ovu vest?28.08.2011. u 20:14 - pre 154 meseci
Valjda je dobio neku plaketu koju može da urami i da stavi iznad tv-a. Da deca vide kako ćaća pije. Ejjjj...
Ja sam onaj koji ponavlja Ono sto je davno smisljeno Nikad necu biti prvi i jedini...
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Ultra MadZone - nedovoljno ultra za ovu vest?29.08.2011. u 08:18 - pre 154 meseci
Citat:
"Ovde je tradicija da se ispija hladna rakija šljivovica, velika čaša od deci ili dva na eks. Prednost smo dali onome ko popije najviše alkohola. Očekujemo da će takmičenje postati tradicionalno na narednim manifestacijama", kazao je Čolić.


 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9514
89.216.32.*



+10255 Profil

icon Re: Ultra MadZone - nedovoljno ultra za ovu vest?29.08.2011. u 09:39 - pre 154 meseci
Pročitao sam vest i ne mogu da se načudim kojim je to moronima palo na pamt da organizuju takmičenje opasno po život ?
- Šta kad "takmičar" željan pobede i "slave" padne u komu / umre od akutnog trovanja alkoholom ?
- Kakvi su to debili ? Koliko je nizak mentalni nivo organizatora ?
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Ultra MadZone - nedovoljno ultra za ovu vest?29.08.2011. u 10:15 - pre 154 meseci
Pa ko će da bude stručniji u alko testiranju od saobraćajnih policajaca? Inače to i nije baš relevantno takmičenje jer je poznato da hronični alkoholičari vrlo lako postižu sumanute količine alkohola u krvi iako ne popiju puno iz očiglednog razloga.

Jedini pravi takmičarski event je rakijada u Pranjanima.

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Ultra MadZone - nedovoljno ultra za ovu vest?

[ Pregleda: 1891 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.