Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potreban mi je savet u vezi betoniranja sobe

elitemadzone.org :: TechZone :: Potreban mi je savet u vezi betoniranja sobe

[ Pregleda: 3285 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

raco87

Član broj: 290483
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Potreban mi je savet u vezi betoniranja sobe14.09.2011. u 21:51 - pre 153 meseci
Potreban mi je savet u vezi renoviranja sobe 4x4, naime planiram da posto u kuci nije bila betonirana ta soba sada to odradim. Moje pitanje je da li mogu koristiti rizlu za betoniranje posto u dvoristu vec imam gomilu kamene rizle, i koju armaturu da stavim, planirao sam da ploca bude 5 cm. Posle nje sam mislio staviti neku termo izolaciju pa laminat. Svaki savet je dobrodosao, hvala unapred!

[Ovu poruku je menjao raco87 dana 15.09.2011. u 10:37 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Derva
student
Banja Luka

Član broj: 175329
Poruke: 113
*.broadband.blic.net.



+3 Profil

icon Re: Potreban mi je savet u vezi betoniranja sobe19.10.2011. u 23:34 - pre 152 meseci
Da li se soba nalazi u prizemlju ili na spratu.. nisi dovoljno precizirao kakva je podloga da li mislis na drveni pod sa gredama...ja sam kod sebe imao drveni pod sa gredama na spratu .
Znaci na podu su bile daske, prvo sto sam uradio uzeo sam ljepilo za plocize i onu narandzastu karbonsku mrezu sto ide na stiropor i zaljepio na daske poslije toga je isla glazura od cca. 5 cm i poslije opet ta mreza pa plocice. prije se pod drmao kada se hodalo po njemu sada je sasvim normalan kao betonska ploča...sada ne znam sta je ta kamena rizla koja je granulacija, moza biti od 1do 4 mm

ako se pod nalazi u prizemlju onda moras prvo odraditi hidroizolaciju ako vec nije urađena
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Potreban mi je savet u vezi betoniranja sobe

[ Pregleda: 3285 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.