Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

dal je moguce - 8m2

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: dal je moguce - 8m2

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 9657 | Odgovora: 47 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jandrino jato

Član broj: 282774
Poruke: 72
*.static.kdsinter.net.



+103 Profil

icon dal je moguce - 8m211.11.2011. u 16:35 - pre 151 meseci
http://www.blic.rs/Vesti/Hroni...zgrade-jer-je-ostala-bez-posla
http://www.b92.net/info/vesti/..._category=16&nav_id=556917

dAL JE MOGUCE da samohrana majka zivi sa detetom od 4 godine zivi u stanu kao podstanar od tragicnih 8m2 ????? pa j*b* te ja imam 2m2 !!! a onolike kasarne zjape prazne a nece da daju sirotinji tu da zivi!!! eeeeeee vladajuci politicari bruka i sramota! BOLJE ZIVE AZILANTI U SRBIJI
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: dal je moguce - 8m211.11.2011. u 17:39 - pre 151 meseci
8m2?
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: dal je moguce - 8m211.11.2011. u 18:08 - pre 151 meseci
Citat:
jandrino jatohttp://www.blic.rs/Vesti/Hroni...zgrade-jer-je-ostala-bez-posla
http://www.b92.net/info/vesti/..._category=16&nav_id=556917

dAL JE MOGUCE da samohrana majka zivi sa detetom od 4 godine zivi u stanu kao podstanar od tragicnih 8m2 ????? pa j*b* te ja imam 2m2 !!! a onolike kasarne zjape prazne a nece da daju sirotinji tu da zivi!!! eeeeeee vladajuci politicari bruka i sramota! BOLJE ZIVE AZILANTI U SRBIJI


Ne razumem, zivi kao postanar u stanu koji ima 8 kvadratnih metara?!

Ili zivi kao podstanar u stanu pa u tom stanu ima neka prostorija od 8 kvadrata gde ona zivi sa cerkom?!

Ili nesto sto samo ti razumes?!

I sta je to sto ti imas a velicine je dva kvadrata ili "2m2" - ako to to znaci?!

Ili ti zivis kao podstanar u "2m2" - sta god to znacilo?!

A mozda sam ja glup k'o cep?! Moze biti i to!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

anakin14

Član broj: 73683
Poruke: 862
*.mbb.telenor.rs.



+136 Profil

icon Re: dal je moguce - 8m211.11.2011. u 19:17 - pre 151 meseci
ne razumem, treba neko da joj pokloni?
 
Odgovor na temu

straniplacenik
kod table levo

Član broj: 271775
Poruke: 167
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+33 Profil

icon Re: dal je moguce - 8m211.11.2011. u 19:24 - pre 151 meseci
a gde pise da je to toliko mali stan ili sta god da je?

e pa da, hajde svi da skacemo zbog problema u zivotu, kako ko, neko sa mosta, neko sa zgrade, u zavisnosti od standarda :-)

msm, zena ima problem u glavi i njoj treba pomoci, ne davanjem kvadrata vec lekovima,...
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+363 Profil

icon Re: dal je moguce - 8m211.11.2011. u 19:30 - pre 151 meseci
Bolje bi bilo da neko napise ko placa sve te medije u Srbiji pa da vidimo ciji interesi se preplicu kad se svakodnevnim senzacionalizmom potpaljuje javno mnjenje u Srbiji i skace sa afere na aferu i skrece paznja sa odredjenih desavanja. Ovakvih kao ova nesrecnica je desetine hiljada u Srbiji.
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

madcama
Valjevo

Član broj: 103936
Poruke: 794
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+184 Profil

icon Re: dal je moguce - 8m211.11.2011. u 20:36 - pre 151 meseci
Citat:
fanfon: Bolje bi bilo da neko napise ko placa sve te medije u Srbiji pa da vidimo ciji interesi se preplicu kad se svakodnevnim senzacionalizmom potpaljuje javno mnjenje u Srbiji i skace sa afere na aferu i skrece paznja sa odredjenih desavanja. Ovakvih kao ova nesrecnica je desetine hiljada u Srbiji.


Nista nisi pogresio sto si napisao, ali mi koji na nasu srecu nismo u istim problemima kao i oni svakodnevno okrecemo glavu na drugu stranu. Zelim da verujem da nisu svi u takvoj situaciji samo zbog svojih gresaka.
Po temi http://www.elitesecurity.org/t385534-0 ja sam terorista.
Use The Force my young Luke Filewalker.
 
Odgovor na temu

jandrino jato

Član broj: 282774
Poruke: 72
*.static.kdsinter.net.



+103 Profil

icon Re: dal je moguce - 8m211.11.2011. u 20:36 - pre 151 meseci
Sceka@ zao mi je sto ne razumes!
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: dal je moguce - 8m211.11.2011. u 21:15 - pre 151 meseci
Citat:
jandrino jato: Sceka@ zao mi je sto ne razumes!


Pa objasni mi, stvarno ne razumem sta si hteo da kazes?!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Count Zero

Član broj: 32400
Poruke: 203



+406 Profil

icon Re: dal je moguce - 8m211.11.2011. u 21:39 - pre 151 meseci
PA rekao je "ja imam", u smislu da on sam, kao osoba, zauzima 2 kvadrata.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: dal je moguce - 8m211.11.2011. u 22:24 - pre 151 meseci
Citat:
Count Zero: PA rekao je "ja imam", u smislu da on sam, kao osoba, zauzima 2 kvadrata.


Pa ok, ali i dalje ne razumem post?! U redu ako on zauzima 2 kvadrata, pa sta? Kakve to veze ima sa tim sto ja i dalje ne razumem kako ta zena sa cerkom zivi. Odnosno, samo da kazem, ne zanima me nikakva varijanta zaljenja nikoga tako da, mozda zbog toga, ne razumem o cemu se radi. I kako 8 kvadrata moze da se racuna u stan? Ma, nema veze. Ionako me smaraju te pateticne price. Sto neko rece, jel' sad treba neko da donira po neki kvadrat ili sta...?! A najvise ne razumem da neko te stvari cita i pridaje im kao neku vaznost time sto, sta?! Postavi kao temu na forumu nebi li se neko, sta...?! A sam ne mrda prstom da pomogne, samo se cudom cudi?! :) Ma nemam ja problem sa tim sto se ne mrda prstom, ni ja ne mrdam nicim da pomognem masi ljudi kojima treba neka vrsta pomoci ali ne vidim svrhu postavljanja problema kao teme na forumu. Ni prva ni poslednja takva zivotna prica. Cak ima gorih, mnogo gorih, pa sta?!

Ma ok, nema veze... Mrzi me dalje da komentarisem bilo sta u vezi ovoga. Ja - ende u ovoj temi!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

BluesRocker

Član broj: 20536
Poruke: 1130



+394 Profil

icon Re: dal je moguce - 8m211.11.2011. u 22:26 - pre 151 meseci
Može se živeti i u 8 kvadrata, ovo je primer za 10 kvadrata:
http://www.youtube.com/watch?v=JZSdrtEqcHU

Očigledno da kvadratura nije bila najveći problem.
Romanes Eunt Domus
 
Odgovor na temu

jandrino jato

Član broj: 282774
Poruke: 72
*.static.kdsinter.net.



+103 Profil

icon Re: dal je moguce - 8m211.11.2011. u 22:41 - pre 151 meseci
Sceka@ e vidis da si ti tako odrastao sa tvojom majkom u stanu od 8m2 ne bit tako nesto sebicno pisao i mislio! a hteo sam reci da ja kad legnem da spavam imam 2m2 ili da bih ti bolje razumeo zauzimam 2m2 da kazem kako je tih 8m2 jako malo za jednu osobu a kamoli za dve!!! posto si toliko sebican ne treba ni svoje misljenje da delis!
 
Odgovor na temu

maliradojca

Član broj: 55393
Poruke: 242
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+132 Profil

icon Re: dal je moguce - 8m211.11.2011. u 23:25 - pre 151 meseci
Pa oduvek je bilo sirotinje, neki spavaju pod mostom, sta se iscudjavas.
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.adsl.verat.net.



+6455 Profil

icon Re: dal je moguce - 8m211.11.2011. u 23:47 - pre 151 meseci
'Majci' pod hitno oduzeti starateljstvo nad detetom, dodeliti ga ocu, ako on ne želi onda će već centar za socijalni rad naći rešenje gde smesitit to nesrećno dete.

Potom je treba uhapsiti i suditi joj za teško ubistvo u pokušaju sa minimalnom zatvorskom kaznom od 10 godina, a ako nije uračunljiva pa ne može u zatvor, nema problema, ali je u tom slučaju treba smestiti u mentalnu instituciju, gde će provesti ostatak života.

Ajde što ima budala pa seku sebi prste ili skaču sa zgrada, ali to raditi sopstvenom detetu... More... Ali najtužnije od svega je što će sutra po novinama osvanuti tekstovi o prikupljanju pomoći za 'jadnu' ženu i akcija da joj se obezbedi stan.
 
Odgovor na temu

jandrino jato

Član broj: 282774
Poruke: 72
*.static.kdsinter.net.



+103 Profil

icon Re: dal je moguce - 8m212.11.2011. u 00:54 - pre 151 meseci
a donosis zakljucke a neznas drugu stranu istine! mozda je nju muz tukao i izbacio na ulicu? da je taj otac hteo da uzme dete to je mogao sudcki odavno! dosta zena kad ostavi muz cela rodbina okrene ledja u fazonu kao sramota je familiju ! nikad ne znas sta je istina! al je istina da su dve osobe zivele u 8m2 sto je najzalosnije to DETE ni krivo ni duzno se patilo!!! ja o detetu pricam! njega mi zao! pa onda tek majke!
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.adsl.verat.net.



+6455 Profil

icon Re: dal je moguce - 8m212.11.2011. u 01:00 - pre 151 meseci
Pa šta ako ju je muž tukao?
Pa šta ako živi u 8m2?
Pa šta ako joj je cela rodbina okrenula leđa?

Da nije to možda opravdanje za ubistvo sopstvenog deteta?

Ako nije u stanju da se brine o svom detetu i ako mu želi dobro, onda će ga predati u centar za socijalni rad gde će sigurno imati bolje uslove od ovih opisanih. A ako zaista želi da učini nešto za sebe i za svoje dete, onda će se potruditi da uradi nešto po tom pitanju, a ne da skače sa zgrade... Masa starijih ljudi nema koga da brine o njima, dosta njih imaju i neka imanja o kojima neko treba da se brine.. U najmanju ruku time bi obezbedila normalan smeštaj i hranu za sebe i dete, ali ne, za to mora da se podmetnu leđa, lakše je okupiti novinare i popeti se na krov zgrade... Zato sa bitangom u zatvor ili ludnicu, a ne još da je sažaljevamo.
 
Odgovor na temu

jandrino jato

Član broj: 282774
Poruke: 72
*.static.kdsinter.net.



+103 Profil

icon Re: dal je moguce - 8m212.11.2011. u 16:47 - pre 151 meseci
Ako nije u stanju da se brine o svom detetu i ako mu želi dobro, onda će ga predati u centar za socijalni rad gde će sigurno imati bolje uslove od ovih opisanih. A ako zaista želi da učini nešto za sebe i za svoje dete, onda će se potruditi da uradi nešto po tom pitanju, a ne da skače sa zgrade... Masa starijih ljudi nema koga da brine o njima, dosta njih imaju i neka imanja o kojima neko treba da se brine.. U najmanju ruku time bi obezbedila normalan smeštaj i hranu za sebe i dete, ali ne, za to mora da se podmetnu leđa, lakše je okupiti novinare i popeti se na krov zgrade... Zato sa bitangom u zatvor ili ludnicu, a ne još da je sažaljevamo.

Ventura@ tolika je guzva u centrima za sr da decu normalnu stavljaju u dom za decu ometenu u razvoju Veternik u neko novo izgradjeno posebno odeljenje! U drzavi je toliki haos napravljen da su deca na zadnjoj tacki dnevnog reda! samo pogledaj koliko kasni decji dodatak!!! e ona se sigurno trudila oko deteta jer vidis da je zena radila! znaci samohrana majka podstanar se borila za bolji zivot svog deteta! a ti stari ljudi imaju penzije redovne sto se cak na vestima i novimana moze procitati da su penzije sigurne do izbora sto je jos nekih 6 meseci! al ja opet ponavljam da mi je zao deteta a ne tamo nekih staraca koji su nesto proziveli u zivotu za razliku malog deteta od 4 godine! ja pricam o detetu a ne o njegovoj majci i tamo nekim starcima koji se guraju u postama bankama u 8-9h ujutro da poslovan covek ne moze od njih da zivi !! bre u francuskoj nigde pre podne tako rano nema staraca!!! znaci ja ponavljam da mi je zaooooooo deteta koji odrasta u takvom okruzenju i u 8m2 !!! tolike kasarne zjape prazne evo cak i na topcideru,zemunu da lepo mogu ljudima da daju po jednu spavaonu koja se dovoljno velika da tu ljudi mogu da zive besplato i sami da brinu od mokrim cvorovima i placaju komunalije! bilo bih lepse! ona nije zvala novinare nego to policija radi!!! zao mi deteta koje nista nije krivo!
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: dal je moguce - 8m212.11.2011. u 17:49 - pre 151 meseci
Citat:
pa j*b* te ja imam 2m2 !!!


javljas se iz samice ? Dobro je da bar imas internet.
 
Odgovor na temu

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
213.133.8.*



+334 Profil

icon Re: dal je moguce - 8m212.11.2011. u 21:15 - pre 151 meseci
aman, misliio je na to da je toliko debeo da zauzima 2 metra kvadratna

ne znam sta doticna gospodja misli ali postoji toliko zapustenih i napustenih sela po Srbiji sa ogromnim kucerinama pa nek nadje gazdu kome ce cuvati ovce i neka zivi tamo, zivjeti u velikom gradu nije pravo nego privilegija
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: dal je moguce - 8m2

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 9657 | Odgovora: 47 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.