Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

obican alfa 90 sluzi za parno grejanje

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: obican alfa 90 sluzi za parno grejanje

[ Pregleda: 4280 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

riki_korg
dragan ristic
muzicar
Kos Kamenica

Član broj: 291666
Poruke: 26
178.175.90.*



Profil

icon obican alfa 90 sluzi za parno grejanje29.11.2011. u 00:07 - pre 150 meseci
Ovo je vec mozda vec vidjeno ali ja sam prvi put video kod jednog prijatelja da je od klasicnog sporeta alfa 90 napravio i uveo parno grejanje. Malo mi bilo cudno znam da alfa pravi sporete za parno ali kostaju oko 550 evra a posto ja imam obicanu alfu 90 za klasicno grejanje morao sam da idem i licno se uverim da je to tako. Covek mi je reko da alfa u Vranje pravi original gorionik koji se montira u obican alfin sporet umsto samotnih cigli koje dolaze u loziste sa obe strane. Znaci samot se skine i postavi se gorionik koji je u obliku potkovice sa odvodima za vodu i to je to. A da stvar bude jos interesantnija on je celu instalaciju uradio sam i to sa plasticnim belim cevima za vodu. To su u stvari one cevi od pola coli koji se koriste za dovod vode u kupatilo a montiraju se vani na plocicama. I covek je zadovoljan greje dve sobe i kupatilo bez problema i kaze mi on da je maksimalno zagrejao vodu i pustio u liniju cevi su izdrzale bez problema i evo druga zima ide njemu to radi. Ja posto imam taj sporet odradio bih i ja tako jer i ja treba da grejem dnevni boravak dve sobe i kupatilo ali ako je neko u toku ili postoji neka sema za liniju kako to treba da se uradi probao bih sam posto za ove cevi imam peglu.
riki
 
Odgovor na temu

rasa1987
Odzaci

rasa1987
Član broj: 190215
Poruke: 33
*.ecpwireless.net.



Profil

icon Re: obican alfa 90 sluzi za parno grejanje06.03.2012. u 19:57 - pre 146 meseci
i mene zanima ali niko da stavi komentar.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: obican alfa 90 sluzi za parno grejanje

[ Pregleda: 4280 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.