Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sony Ericsson T610 GPRS problemi

[es] :: GSM - upotreba :: Sony Ericsson T610 GPRS problemi

[ Pregleda: 1949 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

KFOR
Mister KFOR
Pristina

Član broj: 21270
Poruke: 1
213.149.99.*



Profil

icon Sony Ericsson T610 GPRS problemi23.02.2004. u 09:12 - pre 246 meseci
Pozdrav svima!

Pretpostavljam da postoji dosta ljudi na ovom forumu koji poseduju t610 mobilni telefon, ali i verujem da postoje oni koji ce mocu da mi pomognu u pronalazenju resenja nastalog problema.
Ovako, imam telefon par meseci. Do sada nisam imao nikakvih problema sa GPRS-om, ali u poslednjih nedelju dana ne mogu da otvorim ni jedan sajt preko GPRS-a, ali nekad otvorim i to sa teskom mukom. Obicno mi se pojavi poruka GPRS request rejected ili Communication error. Check settings or contact your wap operator. Ovo mi se nikada ranije nije desavalo, a u medjuvremenu sam ponovo pokusavao da podesim parametre za GPRS i MMS i ponovo je sve isto. Prodje neki put, otvori se stranica ali posle 30 pokusaja.
Jos jedan problem je sa BT konekcijom na PC. Izvrsim sva podesavanja po Mobtelovom uputstvu, konektujem se, ali ne mogu da otvorim ni jedan sajt preko browsera. Konekcija se uspostavi, prolazi vreme ali protok informacija je 0%.
Ako neko ima ista iskustva neka pokusa da odgovori. Hvala unapred!
 
Odgovor na temu

bobiska
Beograd

Član broj: 10393
Poruke: 1074
*.rcub.bg.ac.yu



+90 Profil

icon Re: Sony Ericsson T610 GPRS problemi24.02.2004. u 08:51 - pre 246 meseci
Prvo, ako je problem do surfa samo sa tel., moze da bude zbog preopterecenja repetitora, a moze i da pomogne da ugasis telefon, pa upalis posle 10 sec. Sto se tice konekcije preko kompa, probaj da dial broj menjas npr. *99***1# ; *99***2# ; *99***3# itd., mada i tu moze da se desi da proradi posle pali-gasi sistema. To mi je jednom pomoglo kod c100. Takodje posto si pravio novi gprs profil u telefonu, proveri da li si u wap profilima podesio da se ta nova konekcija tj. profil koristi za vezu sa netom. Savet: koristi pretragu u ovom forumu, posto su mnogi ranije pisali o istom problemu!
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - upotreba :: Sony Ericsson T610 GPRS problemi

[ Pregleda: 1949 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.