Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Upgrade za Toshiba L30 x10 i jedan problem

[es] :: Laptopovi :: Upgrade za Toshiba L30 x10 i jedan problem

[ Pregleda: 1098 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

besnopach

Član broj: 62114
Poruke: 14
*.dynamic.sbb.rs.



+4 Profil

icon Upgrade za Toshiba L30 x10 i jedan problem27.12.2011. u 23:43 - pre 150 meseci
Vidim da je vec bilo razgovora na temu ovog laptopa i da je dosta toga ranije receno. Mene interesuje mogucnost da se upgradeuje ovaj, vec zastareli, model. Prevashodno me interesuje povecanje memorije i nesto veci hard (kao i kome da se obratim od firmi kod nas). Nisam pri novcu za kupovinu novog racunara pa smatram da bi fejslifting masine dobro dosao.
Ono sto mi ide na nerve jeste ultra sporo otvaranje pdf fajlova kao i spora manipulacija istim. Imam stariji i kudi kamo slabiji laptop koji brze otvara pdf. Instalirana je sedmica inace na ovom laptopu dok mi je na starijem instaliran xp (verujem da ima veze koji je sistem u pitanju i da je sedmica zahtevnija, ali ovo je presporo). Ne znam na sta da obratim paznju kad je ovaj problem u pitanju, da li na drajvere za graficku mozda ili sl...
Znaci, ja u stvari imam dva problema....
Pozdrav i hvala unapred....
 
Odgovor na temu

Binary Mind
11040

Moderator
Član broj: 28245
Poruke: 13289
*.adsl-a-4.sezampro.rs.



+3779 Profil

icon Re: Upgrade za Toshiba L30 x10 i jedan problem28.12.2011. u 14:56 - pre 150 meseci
Slab je to laptop za Windows 7 osim osiromasenih verzija kao Starter. 1GB RAM-a i Celeron M 440 je slabo za Windows 7. Hard diskovi su skupi, a polovne nije pametno uzimati. Instaliraj Windows XP i vozi.
 
Odgovor na temu

[es] :: Laptopovi :: Upgrade za Toshiba L30 x10 i jedan problem

[ Pregleda: 1098 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.