Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa WiFi mrezhom

[es] :: SOHO Networking :: Problem sa WiFi mrezhom

[ Pregleda: 1131 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Aign0r
Vuk Vule
Panchevo

Član broj: 61196
Poruke: 4
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 158546595


Profil

icon Problem sa WiFi mrezhom17.01.2012. u 17:16 - pre 149 meseci
Imam problem sa WiFi vezom u kuci. Naime gubim pakete kada pingujem google. Ne uvek i bez ikakve pravilnosti. Nekad ne izgubi paket 3 dana a nekad ne mogu da surfujem koliko umire, a komp ne mrda, trenutno koristim Huawei hg530 koji su mi ovi iz telekoma dali na probu da vidim da l` ce otkloniti problem (a nije) a ranije sam koristio Jetspeed isto telekomov ne znam koji je tachno model. Elem jedna stvar koju sam primetio jeste da ja uredno primam pakete, samo ne mogu da ih shaljem, poshto kada mi se to desi dok igram HoN vidim sve shto se deshava ali ja ne mogu da uradim nishta... takodje ne puca mi veza, samo tako gubi pakete i to je sve. a stanje se pogorshava kad pokrenem torrent. onda gubi svaki chas pakete.

e da imam Tp-link wn321g wireless karticu tj onu usb antenu.
Da li mozhe da bude neshto do podeshavanja, poshto mi se ne daju 2-3k dinara za neku bolju wireless karticu ako netje da urodi plodom.
Umalo da zaboravim, imam josh jedan komp koji je povezan kablom na isti ruter, i on isto gubi pakete kad i ovaj, osim ako ne iskljuchim wlan na ruteru onda ne gubi nishta.


hvala unapred.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+638 Profil

icon Re: Problem sa WiFi mrezhom17.01.2012. u 21:48 - pre 149 meseci
sta umire a sta ne mrda ;),

to ti je do signala, ili se nesto poremetila kartica
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Problem sa WiFi mrezhom

[ Pregleda: 1131 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.