Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Komentari (Excel starter 2010)

[es] :: Office :: Excel :: Komentari (Excel starter 2010)

[ Pregleda: 1226 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vcorleone
Subotica

Član broj: 80922
Poruke: 10
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Komentari (Excel starter 2010)18.01.2012. u 13:34 - pre 149 meseci
Navikao sam se na upotrebu komentara u ćelijama. Godinama sam u komentare stavljao korisne podatke koji bi mi nešto više rekli o podacima kojima sam popunio ćelije-tablice. Zaista su vrlo korisni i nameravam dalje da ih koristim. Međutim u EXCEL STARTER 2010 njihova upotreba je znatno ograničena ali je ipak moguća uz poprilično teži i komplikovaniji rad.

Nije moguće brisanje i dodavanje novih komentara na prvi pogled.
Komentare u ćeliju dodajem tako što kopiram postojeći (prazan) sa opcijom PASTE SPECIAL (pa čekiram samo polje komentar da kopiram)
Postojeći prazan komentar mi služi samo da bi ga mogao "presaditi" jer samo kreiranje novog nije moguće. Taj komenetar sam kreirao u nekoj ranijoj verziji Excel-a.
Još nisam izbrisao ni jedan ali pretpostavljam da bi to mogao uraditi isto sa PASTE SPECIAL tako sto bi kopirao ćeliju u samu sebe, tako što bi mi sve opcije bile čekirane a jedino bi polje komentar izostavio kao ne čekirano.
Editovanje je vrlo slično kao u prethodnim verzijama ali ipak komplikovanije, moglo je da se radi i brisanje više komentara u selektovanom regionu.

Excel starter 2010 koristim na poslu svakodnevno, svaka pomoć i savet za bržu i lakšu manipulaciju komentarima bi mi vrlo dobro došla.
 
Odgovor na temu

Brodoplovac
Beograd

Član broj: 171299
Poruke: 838
*.aDSL.Verat.Net.



+166 Profil

icon Re: Komentari (Excel starter 2010)19.01.2012. u 14:00 - pre 149 meseci
Instaliraj Libre office.
 
Odgovor na temu

[es] :: Office :: Excel :: Komentari (Excel starter 2010)

[ Pregleda: 1226 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.