Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ljudi koji se hrane suncem - STVARNO!

elitemadzone.org :: MadZone :: Ljudi koji se hrane suncem - STVARNO!

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 33440 | Odgovora: 162 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Ljudi koji se hrane suncem - STVARNO!02.05.2012. u 14:25 - pre 145 meseci
Kako izgleda "uspešno" gledanje uopšte?
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Ljudi koji se hrane suncem - STVARNO!02.05.2012. u 14:36 - pre 145 meseci
Citat:
Miroslav Jeftić: Kako izgleda "uspešno" gledanje uopšte? :)

Uspesno je kad obnevidis, ali da se ne onesvestis.

I sve je to ok do jednog trenutka, mnogo kasnije u zivotu, kad pocnes da osecas posledice svega toga. Narocito kad u sve to ulazis kao sto to rade kod nas, a inace je dokazano da ljudi olako pristupaju svemu sto je IN!, kao sto je i @Teratron opisao - "Nema sanse da gledas u sunce duze od 15 - 20 sekunde bar kad si mamuran - kad zazmuris sve ti zeleno (pokusao sam dva tri puta) i dodatno te tera da padnes"!!!

Niti je poenta da sto duze izdrzis, niti je poenta da budes u bilo koje doba "Sunca" zagledan u njega, niti je poenta da pokusavas nekoliko puta (sta se pokusava, to ne moze da ti objasni niko od njih!) i jos "mali milion" detalja na koje se ne obraca paznja.

Uglavnom se radi kao sto je on opisao - ne mogu da spavam pa 'ajde malo da gledam u Sunce! :)))


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

osvetakana

Član broj: 300380
Poruke: 75
*.ovh.net.



+95 Profil

icon Re: Ljudi koji se hrane suncem - STVARNO!02.05.2012. u 15:10 - pre 145 meseci
Ne gledaju "majstori" direktno u Sunce. Bar po onome šta sami pišu okolo to je gledanje pored Sunca, kroz lišće, kroz oblake, sa mokrom krpom preko očiju, odraz u vodi... Nikako direktno u samo Sunce.

A ako im kažeš da ti škodi direktno gledanje u Sunce proglasiće te za jeretika, psihopatu ili nešto slično.


Poz.
 
Odgovor na temu

Shoneprime

Član broj: 178346
Poruke: 10
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.brvnare.net


+3 Profil

icon Re: Ljudi koji se hrane suncem - STVARNO!03.05.2012. u 19:30 - pre 145 meseci
Malo je bezveze pricati o necemu sto niste probali ili se ne razumete...
Jednostavno vecina doktora ce Vam reci da je to laz i prevara... jer to bi bilo protiv njihovog znanja i tvrdnje...(a da ne pricamo o farmaceuckim kompanijama) koje jedva cekaju da vam prodaju lek od koga ce vam samo privremeno biti bolje a nuspojeva jos vise da bi kupovali druge lekovi (koji lek je u stvari pomogao KAD GA STALNO KUPUJEMO IZNOVA) i time zaradjivali. Ljudi ne zele da prihvate da je nesto sto je besplatno dobro za zdravjle, jer su navikli da mora sve da plate ( sto je veca cena to lek "KAO" bolje pomaze). Ja sam licno pokusao i na 2 minuta sam sungazinga, manje jedem jer pijem i solarnu vodu koja zaista pomaze, mislio sam da umisljam... ali osetio sam manji unos hrane a vise energije (nema umora tokom trcanja, ali nije svaki dan tako jer sam tek na 2 minuta predpostavljam da je to)...zavisi od dana do dana, nekad manje nekad malo vise ali mnogo manje jedem nego pre sungazinga.

Cak vise o tome mozete cuti sta kaze nasa Dr. Sladjana Velkov:



Pozdrav svima, sungazing je izbor...kao i uzimanje hrane ili ne ( covek koji pocne da radi sungazing sam oseti potrebu za manjom, istom ili nikakvom kolicinom hrane)
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Ljudi koji se hrane suncem - STVARNO!03.05.2012. u 19:42 - pre 145 meseci
prosto da ne poverujes koliko ima ovaca na ovom svetu...
 
Odgovor na temu

Shoneprime

Član broj: 178346
Poruke: 10
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.brvnare.net


+3 Profil

icon Re: Ljudi koji se hrane suncem - STVARNO!03.05.2012. u 19:54 - pre 145 meseci
Pre bi rekao da postoje ljudi koji su ograniceni i ljudi koji su "open minded"...po tvom odgovoru to se odnosi onda i na ljude koji kupuju lekove ceo svoj zivot !
Opet za nikog ne bi rekao da je ovca bilo da kupuje lekove ili da trazi alternativu za boljim zdravljem...sve je to izbor i misljenja su razlicita....
Kao da pricamo da li je bolji ROCK,JAZZ, techno itd....

Vise o sungazingu ces naci na :

[url] http://www.cybermikan-sungazing.org [/url]

Postoji mnogi koji krenu ovu praksu i posle 2-3 minuta kazu ovo nista nevalja, ovo je postepena praksa...i radi se umereno....

A postoje oni koji kazu da posle 30 minuta gledanja nista ne osete ( naravno kad se nisu pridrzavali pravila, ili saznaju da posle gledanja treba da zatvore oci jedno vreme a to kasno saznaju i ne osete nikakve benefite)

I struju kad koristis neispravno ubicete naravno, a ispravno kad koristis imaces samo koristi....

Tako je sa svime u zivotu !

 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Ljudi koji se hrane suncem - STVARNO!03.05.2012. u 21:19 - pre 145 meseci
Zna se kako se struja koristi. A do tog saznanja se nije došlo tek tako, sve je detaljno objašnjeno, hiljadu puta ispitano u laboratorijama i dokazano. Sungazing je obično naklapanje bez ikakvog dokaza, kvazi nauka kao i mnoge druge pre nje

Edit: sad vidim u čemu je fora, tip sa linka valja "prizemljivače", od 50€ za klasični, do samo 200€ za giga-mega-ultra-turbo prizemljivač. Lepo, lepo
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Ljudi koji se hrane suncem - STVARNO!03.05.2012. u 23:20 - pre 145 meseci
Citat:
Miroslav Jeftić: Edit: sad vidim u čemu je fora, tip sa linka valja "prizemljivače", od 50€ za klasični, do samo 200€ za giga-mega-ultra-turbo prizemljivač. Lepo, lepo :D

Bio se on pojavio jednom na ovom forumu, pa sam sporadicno pratio njegov "rad".
U vezi tih "prizemljivaca" bio on tamo napisao kako je citav neki tim strucnjaka, naucnika i inzinjera radio na pronalazanju "najbolje" krpetine za uzemljivac koji ce imati najbolju provodnost. I sad u komentarima postavio ja pitanje zasto ti strucnjaci nisu uzeli najobicniji lim, bilo koji, posto ce cak i obicna aluminijumska kuhinjska folija imati bolju provodnost od bilo kakvih krpetina. On mi obrisao komentar i ukinuo postavljanje komentara.
Inace, komentare "zahvalnih korisnika" je sam licno izmislio i napisao.

Inace, "prizemljivac" radi na principu da se neka krpetina preko kabla spoji na uzemljenje na strujnoj uticnici.
I to kao proizvodi isti efekat kao da covjek stoji bosonog na zemlji.
Vjerujem da je tako, posto ni jedno ni drugo nemaju nikakvog efekta, a nista = nista.

Subjektivni efekti, poput zapanjivanja budaletina, se ne racunaju.
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Ljudi koji se hrane suncem - STVARNO!04.05.2012. u 00:36 - pre 145 meseci
Vi svi ovde radite za farmaceucke kompanije.
 
Odgovor na temu

osvetakana

Član broj: 300380
Poruke: 75
*.ovh.net.



+95 Profil

icon Re: Ljudi koji se hrane suncem - STVARNO!04.05.2012. u 01:43 - pre 145 meseci
Koje lupetanje na tom video snimku. Nisam odgledao sve do kraja pa neka Shoneprime pronadje u kom delu snimka se govori o sungazingu. Po onome što je na početku snimka tu se ne prodaje magla sungazinga već neka druga magla.

Citat:
Sladjana Veljkov:

Ili će preći ponovo u svoju orbitu i tada imamo oslobadjanje opet fotona odnosno svetlosti ili toplote. Znači energija u vidu svetlosti ili toplote. Ukoliko taj elektron iz svoje pobudjene orbite predje u neki drugi molekul znači recimo na ovoj slici ukoliko iz ove orbite predje u neki drugi molekul i izadje iz ovog atoma doći će do stvaranja materije odnosno stvaranja jedinjenja. To je proces fotosinteze koji je takodje moguć i kod nas ljudi.


Dakle "Dr." "stvara materiju" tako što elektron "izadje iz atoma". Doktorka nije čula da se "materija ne može stvoriti ni uništiti već samo prelazi iz jednog oblika u drugi".

Dalje to "stvaranje materije" naziva fotosintezom.

Izvinjavam se deci koja ovo čitaju što ću biti dosadan i predložiti im da pogledaju u udžbenik hemije za VIII razred. Tamo jasno stoji šta je fotosinteza. A možete pročitati o fotosintezi i na vikipediji.

Neko ko lupeta da se u organizmu čoveka može izvršiti fotosinteza pre je za ludačku košulju nego za Dr.

Ministarstvo bi trebalo da preispita kako se dele doktorati.


Eto, šta je sungazing: Laža i ParaLaža.

Poz.
 
Odgovor na temu

lucky88

Član broj: 105296
Poruke: 416



+117 Profil

icon Re: Ljudi koji se hrane suncem - STVARNO!04.05.2012. u 01:45 - pre 145 meseci
Ovi prizemljivači su Loša reklama za Sungazing.
A i spajanje na kućno uzemljenje je toliko loša ideja, zbog frekvencije mreže od 50Hz, koja ako nije štetna , bar će neutralisate sve
druge pozitivne efekte, ako ih ima uopšte.
Ne kupujte to! Osim ako ne osećete potrebu da pomognete nekom lukavom prevarantu da se obogati na Sungazingu.

Sungazing potiče of Indijske Joge, isto tako može svako da se bavi nekom Jogom,
ne mora da rizikuje da oslepi od sunca jer nije shvatio instrukcije.Verovatno se i te instrukcije skupo naplaćuju.
Imaće iste efekte.
Ovi naučnici koji zastupaju Sangazing su motivisani isto kao i oni profesori na pravnom fakultetu iz Kragujeca.
I dan danas oni rade i održavaju svoje privatne Ergele na svojim imanjima na prelepim vangradskim pašnjacima koje su kupili od svojih profesorskih plata, i verovatno svojih naučnih radova :)


Farmako mafija je još gora od toga.

 
Odgovor na temu

osvetakana

Član broj: 300380
Poruke: 75
*.ovh.net.



+95 Profil

icon Re: Ljudi koji se hrane suncem - STVARNO!04.05.2012. u 01:56 - pre 145 meseci
Sungazing NE potiče of Indijske Joge. Od toga se ogradio i HRM lično.

Citat:
Ovi naučnici koji zastupaju Sangazing

Nema naučnika "koji zastupaju Sangazing" ali ima "naučnika" i gomila šarlatana koji šišaju naivne.

Citat:
Farmako mafija je još gora od toga.

Sungazing nije nikakva zaštita od farmako-mafije već je i sam mafijaški izum.


Poz.
 
Odgovor na temu

lucky88

Član broj: 105296
Poruke: 416



+117 Profil

icon Re: Ljudi koji se hrane suncem - STVARNO!04.05.2012. u 02:04 - pre 145 meseci
Citat:
osvetakana: Sungazing NE potiče of Indijske Joge. Od toga se ogradio i HRM lično.


Ako se on Lično ogradio, onda je on običan prevarant! I Sangazing je obična prevara za budale!

poz
 
Odgovor na temu

lucky88

Član broj: 105296
Poruke: 416



+117 Profil

icon Re: Ljudi koji se hrane suncem - STVARNO!04.05.2012. u 02:25 - pre 145 meseci
Taj navodni "HRM" , ako se može naći nešto o njemu na netu, biografija i slične stvari. Verovatno je više boravio u Indiji nego kod svoje kuće.
Garant, potpisujem.
 
Odgovor na temu

lucky88

Član broj: 105296
Poruke: 416



+117 Profil

icon Re: Ljudi koji se hrane suncem - STVARNO!04.05.2012. u 03:23 - pre 145 meseci
Osvetakana
Ovi što lupetaju o Sangazingu bar imaju neki motiv, da zarade Lovu,
Ati što lupetaš ovde o materiji i antimateriji i brkaš sve fizičke zakone, to je za psihijatriju.

Savaka budala može da napiše naučnu tezu danas, postoje skraćeni priručnici za to.

To što je neko učio u školma od nižih pa naviše, ista je tako je laža i paralaža,a u zavisnosti u kom se veku to dešavalo,
tako su se pomerali crkveni politički i drugi kanoni.
Totalna je budalaština mešati Sungazing sa naukom, osim u cilju privlačenja naivnih koji padaju na sve što ima Naučno objašnjenje
iako ni ne razumeju ništa.
 
Odgovor na temu

Shoneprime

Član broj: 178346
Poruke: 10
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.brvnare.net


+3 Profil

icon Re: Ljudi koji se hrane suncem - STVARNO!04.05.2012. u 06:54 - pre 145 meseci
Ne znam nista o tim uzemljivacima niti me oni zanimaju dovoljno je samo Suncarenje ( ONO JE BESPLATNO)
Na sajtu je opisano kako se to radi a i sam Hira Ratan Manek je opisao:

Gleda se u sigurne sate : 1 sat izlaska odnosno 1 sat zalaska sunca...

Svaki dan pocevsi od 10 sekundi, pa seldeci dan 20 sek....itd
Nakon gledanja obavezno zatovrite oci da nestanu boje i razne slike, imidzi....
Stoji se na suvoj zemlji, ispruzenih ledja...
Ako nema suncanih dana moze se preskociti i nastavljate tamo gde ste stali...

Imate dosta o tome na Youtube, kako strani tako i nasi. Sungazing su poceli da koriste mnogi doktori i da ga preporucuju svojim pacijentima, za poboljsanje vida kao i mnoge druge bolesti...a opste je poznato da svi oni za lecenje koriste laser, a sunce je upravo to prirodni laser (nazivaju ga i prirodom hemoterapijom).

Dr Sladjana Velkov je dosta pricala o tome a nalazio sam i nemacke doktore koji su poceli da primenjuju sungazing kao i mnoge druge sirom sveta....tako da su to strucno ispitali i objasnili sta se tu desava sa (pinalnom zlezdom) koja je veoma vazna za ljudski oraganizam (preko dana daje hormon seratonin a preko noci melatonin). Googlajte pa cete i sami naci....vise o tome


 
Odgovor na temu

osvetakana

Član broj: 300380
Poruke: 75
*.ovh.net.



+95 Profil

icon Re: Ljudi koji se hrane suncem - STVARNO!04.05.2012. u 09:29 - pre 145 meseci
Ove emisije se sećam jer sam gledao uživo. U toj emisiji tema nije o sungazing, tema nije HRM niti se i jednom reči pominje sungazing, buljenje u sunce ili HRM.

Ali kačenje takvih snimaka rasvetljava manipulatorske trikove promotera buljenja u Sunce. Eto "dokaz" a u stvarnosti jedno s drugim nema ni dodira.

Već drugi put kačiš snimke koji nemaju veze sa buljenjem u Sunce. I to bi trebao biti neki dokaz u prilog buljenja u Sunce? Kako se to naziva? Zamena teza? Pfff


Koji doktori
Citat:
poceli da koriste mnogi doktori i da ga preporucuju svojim pacijentima

?

Citat:
Dr Sladjana Velkov je dosta pricala o tome

Ajde ne izmišljaj. Nije ni pomenula buljenje u Sunce. Ako jeste u kom minutu?
 
Odgovor na temu

Shoneprime

Član broj: 178346
Poruke: 10
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.brvnare.net


+3 Profil

icon Re: Ljudi koji se hrane suncem - STVARNO!04.05.2012. u 09:59 - pre 145 meseci
Oko 15 minuta pa odgledaj pazljivo celo predavanje pa ces i sam videti da Dr Sladjana Velkov i sama primenjuje sungazing kao i cela njena porodica ( sve je lepo objasnila)



Tvrdis nesto a nisi ni sam odgledao celo predavanje...
 
Odgovor na temu

osvetakana

Član broj: 300380
Poruke: 75
*.ovh.net.



+95 Profil

icon Re: Ljudi koji se hrane suncem - STVARNO!04.05.2012. u 11:02 - pre 145 meseci
Ja tvrdim sledeće:

- odgledao sam prvih 2-3 minuta snimka.
- odgledao sam (na tvoj predlog) 14-17-ti minut snimka.

I to sam okarakterisao kao gluposti i lupetanja. Da li je još nešto tvrdila to ne znam jer nisam odgledao snimak do kraja i nemam nameru osim ako ne navedeš nešto konkretno.

Pored toga ona je iznosila gomilu tvrdnji bez dokaza. Na primer laž je da HRM ne jede. Uhvaćen je više puta da krade hranu iz frižidera i noću krišom jede na svojim "besplatnim gostovanjima".

E sad, s kim si onakav si. Pa kad se ona poziva na takve šta reći o njoj?

Posebno slika osobe koja korača bosa i to "doktorica" vezuje sa elektronima sa Sunca. Bljak, ti elektroni su iz zemlje. Zemlja je negativno naelektrisana.


Poz.


PS. Da li neko može da pronadje "doktorin" doktorat, fakultet gde je i kada doktorirala?
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Ljudi koji se hrane suncem - STVARNO!04.05.2012. u 13:49 - pre 145 meseci
Ma ja sam jutros nekoliko puta pogledao u Sunce i posle toga nisam imao potrebu za hranom sve do malocas kad opet nemam potrebu za hranom, doduse imam za vodom pa sam se napio prirodno 'ladne vode sa Hajducke Cesme! Da li je razlog sto sam prvo doruckovao pa pogledavao u Sunce i da li je razlog sto sam malocas rucao pa mozda zato imao potrebu da pijem vode - ne znam! Mozda je osecaj sitosti ipak uzrokovan pogledavanjem u Sunce?! Molio bih da mi neko rasvetli dilemu u kojoj sam sada! Hvala dobrim ljudima koji ce mi otvoriri oci.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Ljudi koji se hrane suncem - STVARNO!

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 33440 | Odgovora: 162 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.