Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Paljenje na metan

elitemadzone.org :: AutoZone :: Paljenje na metan

[ Pregleda: 2446 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bekurgato
KNF
Beograd

Član broj: 301300
Poruke: 2
*.kreativanewformula.co.rs.



Profil

icon Paljenje na metan28.03.2012. u 15:08 - pre 147 meseci
Interesuje me da li postoji nacin da se auto, kome uredjaj za metan nije ugradjen fabricki vec je naknadno stavljen, upali na metan? Pitam to jer mi i po toplom vremenu treba mnogo vremena da se izvrsi prebacivanje sa benzina na metan. Hvala :)
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Paljenje na metan28.03.2012. u 15:16 - pre 147 meseci
Nemam pojma kako je to na metan, ali uredjaji na lpg imaju ono dugmence koje drzis dok palis auto i tada se pali u emergency modu odmah na gas, kako su ti uredjaji slicni verovatno je isto i za cng.

Inace moguce da to mozes upotrebiti samo odredjen broj puta (3) jer se ta opcija moze softversi zakljucati, tako da bi bilo najbolje da odes u servis gde si ugradio CNG i da ti smanje temp. ukljucivanja.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

bekurgato
KNF
Beograd

Član broj: 301300
Poruke: 2
*.kreativanewformula.co.rs.



Profil

icon Re: Paljenje na metan28.03.2012. u 15:35 - pre 147 meseci
Ja sam prethodno vozio auto sa plinskim uredjajem i kod mene nije mogla da se iskoristi ta opcija da se pritiskom na dugme pali na plin, a bio je sekvent. To su mi cak i u servisu za plin rekli. Sto se tice sadasnjeg automobila, metanski uradjaj je ugradjen u inostranstvu tako da nisam u prilici da odem do servisa :) Kod nas jos uvek ne postoji "univerzalni" servis koji odrzava sve proizvodjace metanskih uradjaja sto moze biti problem. Zato sam i postavio ovde pitanje jer se ne bih igrao sa necim sto ne mogu lagano da vratim u prvobitno stanje :)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Paljenje na metan

[ Pregleda: 2446 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.