Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kradja paketa od strane carine/poste

[es] :: E-Kupovina :: Kradja paketa od strane carine/poste

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 38515 | Odgovora: 126 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

anon157690

Član broj: 157690
Poruke: 1574
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+144 Profil

icon Re: Kradja paketa od strane carine/poste12.06.2012. u 16:57 - pre 144 meseci
Hajd da ovako odgovorim: ti kao državljanin Srbije nemaš nikakva prava. Tačka. Ovde možeš samo da zviždiš u vetar i svi će se praviti da te ne čuju.
Ako slučajno nisi državljanin srbije onda kreni od matične ambasade...
 
Odgovor na temu

VolimShopping
Beograd

Član broj: 302372
Poruke: 23
*.adsl.eunet.rs.



+5 Profil

icon Re: Kradja paketa od strane carine/poste12.06.2012. u 17:06 - pre 144 meseci
Olujche posalji mi PP sa mailom, ja sam isla do carine da se zalim pa ti mozda pomogne moje iskustvo.
Istina je da ili imaju u ugovoru obavezu da cute ili se prave ludi, nesto od toga jeste, jer meni su pokusali da prodaju pricu kako uopste nema toliko kradja koliko ja mislim (i tvrdim) i da se sve snima. Za deo gde se pregledaju paketi sam sigurna da se snima, ali transport od aerodroma ili luke do carine se sigurno ne snima, kao i transport pregledanih paketa od carine do dostavnih posti pa dalje. I tu moze da se desi kradja kao sto se, uverena sam 100% i desava. Takodje, slusajuci njih neko bi pomislio sve sami bezgresni i posteni rade na tom poslu :D i tu se sigurno ne krade, nego kradu oni iz inostranstva, na njihovim aerodromima posebno kad vide posiljku za Srbiju ih to se samo tako krade (njihove reci).

[Ovu poruku je menjao VolimShopping dana 12.06.2012. u 21:10 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Olujche
Sve i svasta, zasto je to bitno

Član broj: 304103
Poruke: 8
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Kradja paketa od strane carine/poste12.06.2012. u 17:13 - pre 144 meseci
Pametni forum mi ne da da saljem privatne poruke prvih 7 dana :( Jedino ti meni da posaljes PP sa iskustvom, realno voleo bih i ja da odem licno tamo da popricam sa njima. Mada meni ne mogu bas prodavati takve price.. Al kao sto Fliz kaze, verovatno cu dzabe gubiti vreme i mlatiti praznu slamu.. Uzas kad ti neko ukrade bedu koja njemu nista ne znaci a tebi znaci mnogo.. Kretenizam...

EDIT. Mada mozda ima jos nade da se pojavi (iako je tamo receno da je posiljka davno napustila UK i da joj se izgubio trag u Srbiji) koliko je maksimalno vreme koje je bilo potrebno da dobijete neki paket iz UK?
 
Odgovor na temu

VolimShopping
Beograd

Član broj: 302372
Poruke: 23
*.adsl.eunet.rs.



+5 Profil

icon Re: Kradja paketa od strane carine/poste12.06.2012. u 17:24 - pre 144 meseci
Napisacu ti onda kasnije PP pa da vidis kako su mene hteli da ubede kako se ovde ne krade, taman posla. Ovde? Sve posteni. :))

Pre koliko je poslata posiljka? Ako je preko royal mail treba da stigne za oko 10 radnih dana najkasnije. Ako za mesec i po dana najkasnije ne stigne, mislim da ti nece ni stici. Iz mog iskustva sve sto nije doslo na vreme ili par dana posle standardnog termina, na kraju uopste nije ni doslo. Nije se vratilo ni posiljaocu.

Pa nisu ni meni mogli da prodaju price, nisam ja sisala vesla da im poverujem kako ovde sve posteni rade, a tamo u inostranstvu samo cekaju da ugledaju posiljku za Srbiju pa da je ukradu. Kao da ja ne znam ove lopove ovde. Izlanula se jedna o nekom slucaju neke poste na Banovom Brdu, da je stranci ukraden jedan deo paketa (ne ceo sadrzaj) i kao tad oni mogu da reaguju, tad se ima neki dokaz bla, bla, bla. Znaci eto, ipak se krade, samo sto treba da molimo Boga da nam ukradu ne ceo paket nego deo paketa, jer cemo onda kao imati dokaz za kradju. Sad sam jos ja kriva sto mi ukradu ceo paket, a ne deo. :))
A, stvar je u tome sto ja narucim jednu, dve stvari pa jedino da iseku na pola pa ukradu deo. :))

Olujche i svi ostali, zapamtite da UVEK, ali UVEK paket otvarate u posti pred njima! Ako nesto nije u redu onda se na licu mesta odmah zalite, a ako odnesete kuci pa tamo ustanovite da nesto fali, spremite se da vam kazu da oni ne mogu da znaju da niste vi slucajno sami sebi ukrali taj deo, pa dosli onda da se zalite.
 
Odgovor na temu

Olujche
Sve i svasta, zasto je to bitno

Član broj: 304103
Poruke: 8
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Kradja paketa od strane carine/poste12.06.2012. u 17:42 - pre 144 meseci
Proslo je mesec dana, a dobio sam informacije da bi u standardnom roku trebalo stici za 5 dana... I kako ja pored ovog iskustva da posaljem neki paket u Hrvatsku a da budem siguran da ce biti bezbedno?
 
Odgovor na temu

VolimShopping
Beograd

Član broj: 302372
Poruke: 23
*.adsl.eunet.rs.



+5 Profil

icon Re: Kradja paketa od strane carine/poste12.06.2012. u 20:03 - pre 144 meseci
Da, stize za 5 ili 7, najkasnije 10 radnih dana kad se ne krade. Kad se krade onda naravno ne stigne.
Zao mi je, mislim da je tvoj paket doziveo sudbinu mojih paketa. I paketa mnogih drugih koji se nazalost iz raznih razloga ne zale.
Najcesce zato sto im svi kazu da ce samo gubiti vreme. Zbog toga sto vecina odustaje od zalbi stice se lazni privid kako "kradje uopste nisu toliko ucestale".
Kada bismo se svi mi osteceni isli i zalili za apsolutno svaki paket, znate koliko bi nas bilo? Niko ne bi mogao da zmuri na tu cinjenicu o ovoj meri u kojoj sada zmure.

Ako saljes paket u CRO, i uopste moj savet kad fizicko lice salje fizickom licu je da se to radi na dva nacina.

1. Poslati preko poznanika koji putuje u zemlju u koju zelite da posaljete. Ili poslati autobusom, a osoba koja prima da ga saceka na dogovorenom mestu i casti.

2. Poslati paket sa trackingom. Ta opcija malo vise kosta, ali se isplati za vise stvari ili za vrednije stvari. Nazalost zbog lopova koji umesto da odradjuju drustveno-korisni rad, rade sa nasim paketima, mi smo prinudjeni da placamo ovaj skuplji nacin slanja povremeno.
 
Odgovor na temu

Olujche
Sve i svasta, zasto je to bitno

Član broj: 304103
Poruke: 8
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Kradja paketa od strane carine/poste12.06.2012. u 20:27 - pre 144 meseci
Slazem se sa tobom, kada bi se svi zalili stvari bi bile bolje al eto takvi smo ljudi.. Ja sam za pocetak poslao mailove upravi carine i posti Srbije a sutra cu otici u postu licno (jos jednom) da vidim sta se to desava. Lako oni nadju ko je ukrao, zna se ko je koju smenu radio i kroz cije ruke su paketi prolazili. Ako iz kine dolazi tehnicka roba za 10 dana ljudima, ne vidim sto bi nama iz EU bilo potrebno toliko dugo. Izgleda da su za kradju interesantne sitne stvari..
A za ovaj paket u HR planiram EMS, to bi trebalo da obidje carinu, ubrza vreme putovanja a pretpostavljam da ima i tracking.. Nije problem ni dati 2000 din za postarinu (pa i za manje vredan predmet), samo da stigne na odrediste.
 
Odgovor na temu

anon157690

Član broj: 157690
Poruke: 1574
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+144 Profil

icon Re: Kradja paketa od strane carine/poste12.06.2012. u 20:35 - pre 144 meseci
Citat:
VolimShopping: Zao mi je, mislim da je tvoj paket doziveo sudbinu mojih paketa. I paketa mnogih drugih koji se nazalost iz raznih razloga ne zale.
Najcesce zato sto im svi kazu da ce samo gubiti vreme. Zbog toga sto vecina odustaje od zalbi stice se lazni privid kako "kradje uopste nisu toliko ucestale".
Kada bismo se svi mi osteceni isli i zalili za apsolutno svaki paket, znate koliko bi nas bilo? Niko ne bi mogao da zmuri na tu cinjenicu o ovoj meri u kojoj sada zmure.


Činjenica je da se kod nas malo toga radi u korist običnog čoveka (sem ako to nije sin/ćerka nekog ministra isl.) jednostavno ta činjenica je proizišla iz iskustva mnogih ljudi koja možeš pročitati svugde, žalili su se, molili, protestvovali, tražili veze i pokušavali da srede problem na 1000 načina SAMI iako bi to trebalo da odradi neki inspektor/kontrolor/neka služba kojoj predaš šalbu koja se brina da po toj žalbi postupi a umesto toga u svakom takvom slučaju ćeš pročitati kako su ljudi kidali živce, zašto? pa zato što ovo nije normalna država ovo je BANANA država.

Druga stvar zašto većina ljudi na kraju (ili na početku) odustane je što se uglavnom radi o "jeftinijim" stvarima ili o poklonim pa jednostavno ne žele da sami sebe opterećuju, lopovi naravno ovo znaju i koriste to, ako nestane majica ili dve malo ko će to da ganja a ako nestane skup sat naravno da će ga kupac tražiti...

A imaj u vidu i sledeće: ovo nije procedura tipa nazovem ih telefonom (mada koliko mogu da primetim ovde na forumu niko ne zna koga zapravo treba nazvati, gde otići, kome predati žalbu...) pošalješ mailom/faxom žalbu i rešila si stvar, to treba otići barem jedno 5 puta dok im se ne popneš na glavu pa mrdnu dupe i urade nešto a ja ne znam odakle si ti ali ja sam recimo 50 km od Beograda, svi moji paketi idu preko Beogradske carine, dolaze avionom, ali ako me pitaš gde se ta carina nalazi, dal je to kod aerodruma, da li je tu i početna pošta... nemam pojma. I tako bi ja morao da sednem na bus, dođem do BG, onda nađem neki prevoz do aerodruma verovatno, zadržim se tamo jedno 2-3 sata, nađem prevoz do autobuske (predpostavljam da ima nekih linija gradskog prevoza???) i opet sačekam bus za kući kad sve to sabereš ode celo jedno pre podne u NAJboljem slučaju a može lako da se otegne i više, Takođe: 400 dinara kuća -> BG + 100 gradski do aerodruma + 100 za vodu i neku čokoladicu/kiflu barem + 100 za gradski od aerodruma do basa/laste + 400 din BG -> kuća
to je ukupno 1100 din + pola izgubljenog dana i tako recimo 3 puta to je onda 3300 din, ček koliko je koštala ona majica, 2 evra...20 evra???

Sve moje naručbine idu sa kodom za praćenje, probao jednom bez njega i nikad više, nije nestao paket ali je putovao pa valjda jedno 10 puta oko zemljine kugle dok nije došao do mene...
 
Odgovor na temu

Olujche
Sve i svasta, zasto je to bitno

Član broj: 304103
Poruke: 8
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Kradja paketa od strane carine/poste12.06.2012. u 20:51 - pre 144 meseci
Ja sam spreman da ulozim vreme i novac da isteram pravdu. Samo trazim evo na sve strane koja ce mi biti pocetna stanica.. Prvo naravno moram da odradim domaci, cekam jos informacije tacno kad je paket stigao u srbiju, pa cu onda pokusati da saznam gde je stigao, ko ga je gledao i sve dalje...
 
Odgovor na temu

VolimShopping
Beograd

Član broj: 302372
Poruke: 23
*.adsl.eunet.rs.



+5 Profil

icon Re: Kradja paketa od strane carine/poste12.06.2012. u 23:47 - pre 144 meseci
Fliz pa ne odlazi se svaki dan do carine, odnosno nije sve crno kako si ti predstavio. :)
Uostalom to ne mora odmah da se ode, moze i kad te put navede u Beograd. Isto vazi i za sve ostale.
Poenta je lenjost i to sto ljudi unapred dignu ruke od svega, a bas to koriste ti iz poste koji kradu.

Evo ako neko ipak resi da se pokrene, adresa carine je Savska 2. Glavna posta je tu. Tu stizu svi paketi bilo kojim putem da stizu, tu se sve pregleda, otvara, zatvara.
Odete na poslednji sprat, tu je jedna soba za zalbe. Na PP vam mogu dati broj koji su meni dali, a to je valjda broj njima nadredjenog, za taj medjunarodni postanski saobracaj.


 
Odgovor na temu

anon157690

Član broj: 157690
Poruke: 1574
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+144 Profil

icon Re: Kradja paketa od strane carine/poste13.06.2012. u 00:29 - pre 144 meseci
Naravno da nije i ja ne kažem da sad svi treba da dignu ruke totalno nego jednostavno prikazujem zašto je situacija u
realnosti takva kakva jeste i zašto se malo ljudi odluči da uradi nešto ako im paket dobije noge :)
Neko možda živi 250 km od Beograda ali ide tamo svaki drugi/treći dan pa može da obiđe i carinu a ja sam recimo zadnji put
bio u BG u novembru prošle godine a na 50km sam od njega...
Nije lenjost u pitanju nego nešto što se zove smanjivanje sopstvenih gubitaka, na primer, kupim X proizvod za 15€ i
on ispari, ne dobijem ga, ja ga naručim ponovo ali doplatim za broj za praćenje i izađe me recimo 17€, dakle taj proizvod je
mene koštao 32€ ukupno. Ako bi odlučio da odem da se žalim i tražim svoju robu i ako bi morao samo dva puta da odem
tamo samo za put ja bi potrošio 20€, ako bi to rezultiralo da se moj proizvod X odjednom pojavi onda bi on mene koštao
ukupno 35€ (što je za 3€ više nego da sam ga ponovo naručio, + neminovno živciranje koje vole samo mazohisti) a ako se
moja roba i pored svih intervencija ne pronađe i ja je ponovo naručim onda su moji ukupni troškovi 52€ i naravno živciranje...

Ali kažem, ja, iako samo verbalno, podržavam svakog ko hoće da se bori za svoje pakete iz inostranstva a ako neko bude
pisao pritužbu za način na koji pregledaju pakete i u kakvom stanju ih šalju primaocima može slobodno na mene da računa
pošto sam i ja par puta dobio paket koji kao da je satarom otvaran a ne makazama ili nožem...

poz
 
Odgovor na temu

Olujche
Sve i svasta, zasto je to bitno

Član broj: 304103
Poruke: 8
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Kradja paketa od strane carine/poste13.06.2012. u 11:50 - pre 144 meseci
Mislim da je razmisljanje o "smanjivanju sopstvenih troskova" pogresno. Sve dok tako razmisljamo uvek ce nas vuci za nos. Ja sam za sad poslao mailove carini, posti i advokatu. Cekam dalje informacije i od sestre pa cu pokretati zalbe tuzbe itd. Majice su bile 6 evra, al neka kosta i 600 evra nema veze, valjda ima neceg vrednijeg od glupih para.
 
Odgovor na temu

anon157690

Član broj: 157690
Poruke: 1574
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+144 Profil

icon Re: Kradja paketa od strane carine/poste13.06.2012. u 12:03 - pre 144 meseci
Pa sad, za neke jeste pogrešno za neke nije, da meni ispadaju pare iz džepova i ja bi gledao da isteram svoje jer mi ne bi bilo bitno koliko će sve to koštati, novac nije problem ALI pošto su moji džepovi prazni onda mogu samo da gledam šta će najmanje da me košta.
P.S. taj tvoj advokat, jel to neka besplatna varijanta, jel dobar?
 
Odgovor na temu

Olujche
Sve i svasta, zasto je to bitno

Član broj: 304103
Poruke: 8
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Kradja paketa od strane carine/poste13.06.2012. u 12:09 - pre 144 meseci
Komsija mi je, dobar je al za mene je jeftin.. Al rece mi otprilike slicno kao i sto sam dobio odgovor od poste. A to je da je onaj ko salje paket vlasnik paketa do urucivanja, tako da je na posiljaocu da pokrene potrazni postupak i sve ostalo... -.- Sto bi se reklo, nisu oni ludi, znaju lopurde da im nista ne mozemo...

Edit. Ako im pravno ne mogu nista, zvacu cisto ove iz savske i otici tamo cisto da im idem na nerve..
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8095



+1755 Profil

icon Re: Kradja paketa od strane carine/poste13.06.2012. u 15:48 - pre 144 meseci
Sve u vezi ovoga , zalbe i slicno, sto bi rekao nas narod " Mrka Kapa". A zasto je tako ? Zato sto je ovo jednostavno Drzavna politika, oni koji kradu pakete imaju cesto ne samo precutnu saglasnost vec i naredbu da se na Svaki moguci nacin Maksimalno oteza i onemoguci primanje paketa.
Kradja naravno nije po zakonu, ali eto na ovu pricu se nadovezuje i Prokleti PeyPal , za koga su navodno svi zakoni ispunjeni, a u stvari u praksi, tumacenjima i podzakonskim aktima ali i ovakvim Kradjama se Sprecava njegov dolazak. Glavni razlog je taj sto bi slobodna trgovina navodno dovela do velikog Deviznog minusa, koji je i ovako ogroman, ali zato treba onemoguciti Gradjane da ga uvecavaju iz svoje fotelje.
Kada jednog dana neka , bilo koja vlast odluci da se trgovina preko paketa obavlja normalno, za par sati prestace i kradja paketa, bez te odluke mozemo samo da kukamo po forumima.

[Ovu poruku je menjao ademare dana 13.06.2012. u 16:58 GMT+1]
 
Odgovor na temu

anon157690

Član broj: 157690
Poruke: 1574
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+144 Profil

icon Re: Kradja paketa od strane carine/poste13.06.2012. u 16:42 - pre 144 meseci
Citat:
ademare: ...na ovu pricu se nadovezuje i Prokleti PeyPal , za koga su navodno svi zakoni ispunjeni, a u stvari u praksi, tumacenjima i podzakonskim aktima ali i ovakvim Kradjama se Sprecava njegov dolazak. Glavni razlog je taj sto bi slobodna trgovina navodno dovela do velikog Deviznog minusa, koji je i ovako ogroman, ali zato treba onemoguciti Gradjane da ga uvecavaju...


Malo ću da odlutam od teme ali samo ovaj put :)
Nije navodno već bi se to tako i desilo,
zašto?,
zato što je u inostranstvu tj. na netu sve ama baš sve moguće naći jeftinije nego kod nas a često je to mnooooogo jeftinije i narodna banka srbije koja je jedina monetarna ustanova koja može da omogući ili ne paypal vrlo dobro zna da ljudi nisu glupi i da će umesto da plaćaju skupo kod nas kupovati jeftinije u inostranstvu što znači upravo povećanje deviznog deficita ili jednostavno odliv deviznih sredstava.
No, nbs neće dugo moći da zadržava paypal, biće i toga ali kad se to desi garantujem da možeš očekivati smanjenje granice za vrednost robe koja ne podleže carinjenju, znači sa sadašnjih 50€-70€ (u zavisnosti ko i kako šalje paket) to će biti smanjeno na recimo 15€-20€... Nedavno sam slučajno pročitao da po državama EU ovo pitanje nije jedinstveno rešeno već tu grenicu određuje svaka država posebno pa tako recimo u švajcarskoje je to nekih 17€ u engleskoj oko 23€ ... nisam 100% da su cifre tačne jer mi ništa nije značio taj podatak da bi ga pamtio ali sam zapamtio da nigde maltene to nejde preko 30€ jedino je Australija izuzetak pošto kod njih kada robu naručuje fizičko lice i stiže kao gift onda je granica čak 1000$, sve ispod toga ne podleže carinjenju...
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8095



+1755 Profil

icon Re: Kradja paketa od strane carine/poste13.06.2012. u 17:59 - pre 144 meseci
A jesi malo promasio temu ;)

Mediji su objavili Zvanicnu analizu da je broj paketa , od kada je povecan novcani Limit za oslobadjane od Carine i PDV-a, na godisnjem nivou smanjen sa 13.000 na 11.000 . Ovo su otprilke cifre, ali je smanjenje oko 2.000 paketa. Znaci povecanje Limita nije dovelo do Povecanja broja paketa nego do smanjenja. Tako je i tumacenje o Navodnom povecanju Deficita, mora imati Predznak Navodno, sve dok ga praksa egzatno ne Potvrdi ili Demantuje.

Tesko je reci da je bas sve jeftinije. Postoji vise vrsta roba koje u Srbiji imaju gotovo Identicnu cenu kao u bilo kojoj Zapadnoj zemlji. Na primer, Kompjuteri, njihovi delovi i Laptopovi . Jednostvno ako u nekom pojedinacnim slucaju i postoji nekakvo odstupanje ne isplati se dovlaciti ga ko zna odakle bez garancija.

Naravno da postoji mnogo togo sto je i jeftinije, i toga je znatno vise od onoga sto nije. Ali ovde nije problem Carina i PDV nego Kradja paketa. Ako se paketi kradu , koliko se vec Kradu, dzaba da se Carina i PDV potpuno ukinu, ako ne dobijes ono sto si platio.
 
Odgovor na temu

VolimShopping
Beograd

Član broj: 302372
Poruke: 23
*.adsl.eunet.rs.



+5 Profil

icon Re: Kradja paketa od strane carine/poste13.06.2012. u 20:15 - pre 144 meseci
Upravo to i ja mislim. Kradja paketa im je dopustena. Imaju blagoslov nadredjenih, mozda cak i sa vrha vlasti. To sam juce i napisala Olujchetu na PP. Olujche dobio PP? Pogledaj inbox.
Ma ja necu vise Miskovicu ili bilo kojoj drugoj zasticenoj beloj mecki u nasoj drzavi ni dinar da ostavljam, sa tim prenaduvanim cenama i robom loseg kvaliteta! Ne pada mi na pamet! Doci ce vreme kada ce svi ti koji kradu i koji su krali ici u zatvore, neka zapamte to. Nece me to spreciti da prestanem da porucujem. Snasla sam se i uzimam dosta stvari preko nekih osoba koje zive u GB, tako da mogu i sa amazona, i sa ebay i sa njihovih sajtova da uzimam bez bojazni od kradje. Platim malu proziviju, ali sve udje u zemlju bez carine. Tako da LOPOVI vidite i mi se snalazimo. Vi kradete nas, mi se snadjemo da ipak kupimo i ubacimo stvari u zemlju bez placanja carine i poreza.
Takodje, izboricu se da se uvede i tracking tamo gde ga nema, pa da ih onda vidim.
 
Odgovor na temu

newtesla
Aleksander Segedi
CEO / owner
Tim011 Digital doo
N 44.69344 - E 20.38175

Član broj: 147164
Poruke: 1532
87.250.48.140

Sajt: www.knjigovodja.in.rs


+404 Profil

icon Re: Kradja paketa od strane carine/poste14.06.2012. u 06:40 - pre 144 meseci
Ja sam pre par meseci u dva navrata naručivao sa dinodirect-a, i oba su mi stigla - istina, peške su putovali, jer im je bilo potrebno 3+ nedelje, i stiglo je ok, valjda zato što ta elektronika ne izgleda zanimljivo...
Kad, tokom pravljenja Nes kafe, umesto da uzmeš mleko iz friza tamo ustvari staviš Nes konzervu - shvatiš koliko je multitasking za*ebana i pipava rabota :)
 
Odgovor na temu

Olujche
Sve i svasta, zasto je to bitno

Član broj: 304103
Poruke: 8
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Kradja paketa od strane carine/poste14.06.2012. u 08:02 - pre 144 meseci
Dobio sam PP al i dalje ne mogu da odgovaram, prokletstvo novog clana :) Mene svi otprilike otkace kada shvate da jurim za robom koja je vredna manje od 10 evra. Al ne mogu lopovi vecno da vladaju ovom drzavom. Sad mi se jos vise svidja predlog nekih drugara i burazera da oformimo politicku stranku. Koliko sam ja shvatio njima su interesantne tako neke sitnije stvarcice za kojima misle da niko nece zaliti.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Kradja paketa od strane carine/poste

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 38515 | Odgovora: 126 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.