Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

za predatora

elitemadzone.org :: MadZone :: za predatora

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 23792 | Odgovora: 94 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BaCkSpAcE

Član broj: 10
Poruke: 518
212.62.52.*



Profil

icon Re: za predatora04.04.2001. u 10:59 - pre 280 meseci
Ja sam CyberB-a od pre pozdravljao, ja ga znam samo kao codera, a kao hackera ne ! CyberB tezi da bude kao i nas Weird i ja mu necu smetati kao i vi, ako imate problem sa njim, obracunajte se i boli me tuki...
 
Odgovor na temu

BaCkSpAcE

Član broj: 10
Poruke: 518
212.62.52.*



Profil

icon Re: za predatora04.04.2001. u 11:04 - pre 280 meseci
e[ax] & Ecliptor & BGShadow & CyberB and all ppl on #sht

e[ax] - mislim da ga svi znate... dobar momak sa njim saradjujem takodje, nisam ga vidjao zadnjih 15-ak dana, ali nema veze...

Ecliptor - stari prijatelj, nije bas neki poznavalac racunara, ali imam jedan razlog zasto sam ga stavio, nije vazno...

BGShadow - dobar momak, pomogao mi je nesto za bZine i sasvim je ok za razliku od vas nekih...

CyberB - prema meni je uvek bio ok, a za vas ne znam i ne interesuje me...

#sht - dobri ljudi, slozni, nema svadje i flame-a kao ovde, itd
 
Odgovor na temu

EMNEM




Profil

icon Re: za predatora04.04.2001. u 11:23 - pre 280 meseci
Predatore...
Ti sve i jednu poruku koju si ostavio je komentar kako je neko lamer.Ko za tebe nije lamer?
A vi ostali koji odgovarate (osim Backaspace-a) i sto ste na njegovoj strani:
GORI STE OD NJEGA CIM GA BRANITE !!!!

 
Odgovor na temu

BaCkSpAcE

Član broj: 10
Poruke: 518
212.62.52.*



Profil

icon Re: za predatora04.04.2001. u 11:36 - pre 280 meseci
ok ok ja moram ovde da se umesam posto opet mene diraju . backspace koji ti je dzavo, kako mozete da kazete da ste ispitivali sistem kad ste digli toliku prasinu odma posle kad ste uzeli passove pa koji vam je dzavo mislite da ste uhvatili boga za muda roknuli jednu masinu i sada misle da su elite ili pisu t.j. prevode neke e-zinove i opet kao oni su najbolji. kao sto je reko predator da je za vas solar designer ja sam za vas rfp. a sad me ostavi na miri i nikad me ne spominji.
-----------
styx, ja nisam digao nikakvu prasinu, a u ostalom, zasto da ne, takvo nesto treba deliti, znas i sam koliko je njih posle pitalo za passworde, jos koliko njih je punilo nas inbox... ja tebe nisam ni dirao, ti mene ostavi magarcino!


Ali najace je bilo kad su tvrdili da je FreeBSD nesiguran sistem...
Normalno dodjem na IRC i tamo onaj njihov vodja trazi da mu dam restricted shell kao da izadje iz njega i da mi procita neki file u / ...Dete procitalo negde da se moze izaci iz restricted shella ako se pokrene neki shell :o( pateticno i misli da nekom proda taj glupi fazon sa bash -r ...
--------------
predo, ja nisam tvrdio da je FreeBSD nesiguran sistem, sto sad lazes? Ja znam da je jedan od najsigurnijih, pogotovo jos sto si ti zakrpio sve rupice sto su bile (ako ih je bilo), zato ja nisam hteo uopste da se mesam... u ostalom onaj covek nije glavni, glavnog i ne znas...

 
Odgovor na temu

Destructi0n

Član broj: 50
Poruke: 72
*.ptt.yu

ICQ: 36325693


Profil

icon Re: za predatora04.04.2001. u 12:22 - pre 280 meseci
Ovo postaje nocna mora.....
Nema teme koja se ne pretvori u Flame...
Pa ovo je nemoguce...
Izgubice forum profesionalnosta.
Jedni sto dobija na takve Flame postove jesu clanovi...
Svako hoce da dodje da se umesa da vidi ko koga pljuje,jebe majku i ostale stvari....
Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!
 
Odgovor na temu

Marko Stankovic

Član broj: 11
Poruke: 306
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Re: za predatora04.04.2001. u 15:10 - pre 280 meseci
Citat:
EMNEM wrote:
Predatore...
Ti sve i jednu poruku koju si ostavio je komentar kako je neko lamer.Ko za tebe nije lamer?
A vi ostali koji odgovarate (osim Backaspace-a) i sto ste na njegovoj strani:
GORI STE OD NJEGA CIM GA BRANITE !!!!



Slusaj, kao prvo mrzim Eminema, a kao drugo predator barem stoji iza svog nicka, ti bre piz** nesmes ni da kazes ko si a govoris nekome da nema pojma. Setaj sa ovog foruma i ne vracaj se dok nemas nesto pametno da kazes, a koliko mi se cini s'obzirom na tvoj IQ tesko da ces se vratiti
I drink to make other people interesting.
 
Odgovor na temu

Vojislav Milunovic

Član broj: 25
Poruke: 2117
*.verat.net



+1 Profil

icon Re: Re: za predatora04.04.2001. u 15:42 - pre 280 meseci
Citat:
BaCkSpAcE wrote:
predo, ja nisam tvrdio da je FreeBSD nesiguran sistem, sto sad lazes? Ja znam da je jedan od najsigurnijih, pogotovo jos sto si ti zakrpio sve rupice sto su bile (ako ih je bilo), zato ja nisam hteo uopste da se mesam... u ostalom onaj covek nije glavni, glavnog i ne znas...


Ko je tebi uopste rekao da si tvrdio da je nesiguran...ti si barem od tih svih tamo lamera jedino tvrdio da je to ok system i da je siguran...A ona dvojica lamera i W i BORG su tvrdili da je to nesiguran a za onog W znam pouzdano da ne zna da li Windows i Linux mogu da idu na isti HDD...ali to nek ostane tajna otkud mi ta informacija...
Ko je glavni? Onaj idijot tazman ?
 
Odgovor na temu

Vojislav Milunovic

Član broj: 25
Poruke: 2117
*.verat.net



+1 Profil

icon Re: Re: za predatora04.04.2001. u 15:49 - pre 280 meseci
Citat:
EMNEM wrote:
Predatore...
Ti sve i jednu poruku koju si ostavio je komentar kako je neko lamer.Ko za tebe nije lamer?


Za mene je lamer onaj koji se pali na hakovanje?Onaj koji osniva razna hack udruzenja a kad ih pitas nesto sve zajedno bre ne znaju ni kako se Linux dize...Oni ce da uce nekog o hakovanju...pa onda osnivaju klanove...Takvi su SST,VK,BiHnet i slicno...
Ja sebe ne smatram nikakim piratom mracnih voda niti lamerom,niti coderom niti bilo cim slicnim...jel ti razumes srpski ja C radim jel me zanima i zelim da zivim od toga!?
Zabavno mi je da naucim administraciju UNIXa ili WinNT...ja to volim...
Oni koji me znaju,dobro znaju da se ja nepalim na hack...
Mozda Hack na koji se ja lozim jeste kernel hacking koji ucim...ali to nema veze sa upadanjem u druge sisteme nego sa citanjem kernel sourca i razumevanja sistema na kom radim.
Zadovoljan?
 
Odgovor na temu

StYx

Član broj: 180
Poruke: 40
*.mol.com.mk

ICQ: 124354897


Profil

icon Re: za predatora04.04.2001. u 19:53 - pre 280 meseci
predo ja se slazem sa tobom, isto je i moja zelja i ljubav unix i nt administracija, a C mi je zanimacija. sto se tice codinga, zasto pa i da ne kodiram neki sploit ako ga nadjem, to ustvari ne pravim da bih mogo da rusim druge sistemo :> to bih radio za sigurnost mog sistema. a deca kao sto je backspace su ti pubertetlije, nekad ce da shvate sta ocu da kazem
 
Odgovor na temu

BaCkSpAcE

Član broj: 10
Poruke: 518
*.verat.net



Profil

icon Re: za predatora04.04.2001. u 20:44 - pre 280 meseci
Da ti kazem, osnivac tima je zer0l odnosno Zero L^e^n^g^h^t koji se ne smara na ovakvim forumima, tako da ga mozes naci samo posle 03h na ircu. Momak je sasvim ok i dobro radi sa compovima... ja vas uopste ne razumem... vi se bavite win i linux administracijom, codingom u c... ali zasto onda vredjate druge??? Nisi rekao da i to volis... I ja kao i vi volim izucavanje sistema, a najvise me pali da ispitujem sajtove i da gledam debilnost nekih admina... i normalno volim coding... kao i vi...
 
Odgovor na temu

StYx

Član broj: 180
Poruke: 40
*.mol.com.mk

ICQ: 124354897


Profil

icon Re: za predatora04.04.2001. u 21:08 - pre 280 meseci
dobro kako mozes da kazes za druge da su debilni kao na primer administratori, jes da ih ima kakvih, ali prvo sebe pogledaj, pa taj tvoj e-zine je s*****, prvo vidi ti sam koje gluposti pises pa posle kritikuj druge, neznas ni jedan tekst sa engleskog da prevedes
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Gojko Vujovic
Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: za predatora04.04.2001. u 21:10 - pre 280 meseci
Bekspejs,

ja se trudim da te ne vredjam, a ni ostale.. izvinjavam se onima koje sam uvredio , a pokusacu da ti objasnim zasto te oni vredjaju i potpuno ih razumem:

i mene cesto iznerviraju takve paljevine kao sto si ti koji misle da su HAKERI, a u stvari ste daleko daleko dole, tek ste zagrebali na vrata programiranja i administracije.. zato ti predator i styx kazu da si LAME, kao sto kazu i za VK i za sve ostale, prepoznace se sami vec ovde.

mogu u svako doba dana da vam pokazem koliko nemate pojma.. i mnogi sa ovog foruma to mogu. i nije uopste lose truditi se da nesto naucis, ali je lose hvaliti se da nesto znas a realno - nemas pojma i to svi mi ovde vrlo dobro znamo.

i sta ti mislis ako si instalirao openbsd i podesio net i jos 2 stvari rucno a ne sa nekom visual admin alatkom, da si uradio nesto znacajno u svom zivotu? predator moze najbolje da ti opise kojim putem treba ici ka odlicnom poznavanju OSova i programiranja, a iz toga ce vremenom samo proizaci da si haker, ali bez 5-10 godina zestokog rada - nista..

eto kad me vucete za jezik nisam mogao da izdrzim
FLAMEEEEE...

NHF, ok ?
 
Odgovor na temu

BaCkSpAcE

Član broj: 10
Poruke: 518
*.ptt.yu



Profil

icon Re: za predatora05.04.2001. u 00:31 - pre 280 meseci
dobro kako mozes da kazes za druge da su debilni kao na primer administratori, jes da ih ima kakvih, ali prvo sebe pogledaj, pa taj tvoj e-zine je s*****, prvo vidi ti sam koje gluposti pises pa posle kritikuj druge, neznas ni jedan tekst sa engleskog da prevedes
----------------
dobro styx, ajde reci ti meni jesi li ti (a i ostali) ikada u zivotu uradio ili napisao nesto pametno (ako znash uopste shta ova rec znaci)? Ja se trudim da ostalima koji su zeljni znanja da pomognem... ako cemo tako, onda ste vi sebicni, vi ni sa kim ne delite vase znanje i sl... ovo govorim ozbiljno bez zajebancije...


i mene cesto iznerviraju takve paljevine kao sto si ti koji misle da su HAKERI, a u stvari ste daleko daleko dole, tek ste zagrebali na vrata programiranja i administracije..
--------------
ja znam da ne znam koliko toga moze da se nauci iz programiranja i administracije, a znam da ja ne znam ni stoti delic (ali se trudim)... ajde ti meni sad gojko reci kada sam ja sebe nazvao hakerom?


zato ti predator i styx kazu da si LAME, kao sto kazu i za VK i za sve ostale, prepoznace se sami vec ovde
-------------
predator i styx...cccc... oni su mi kao neki profesionalci, jelte? k3k3, ne znam samo na osnovu cega sam ja lame??? Ja znam da su VK lame a sigurno je i da je SST lame, ali ako ces tako, onda su sve po nama hakerske grupe po vama lame... sta je bio Kevin Mitnick? po vama on je lamer, sto i jeste na neki nacin... ali to je daleko iznad vas po svemu iako je mozda lame...


mogu u svako doba dana da vam pokazem koliko nemate pojma.. i mnogi sa ovog foruma to mogu. i nije uopste lose truditi se da nesto naucis, ali je lose hvaliti se da nesto znas a realno - nemas pojma i to svi mi ovde vrlo dobro znamo.
------------
ja se ne hvalim da nesto znam, jer ja znam da nesto znam i vredim, tako se i ti i predo ne hvalite da nesto znate jer znate da nesto znate (al mi je recenica...), ali opet kad sam ja to rekao "ja znam nesto"? Uopste po meni glupo je o tome govoriti i raspravljati... heh, i vi to tu sve vrlo dobro znate... cccc... hmm pa vi izgleda sve znate a ustvari nemate pojma?


i sta ti mislis ako si instalirao openbsd i podesio net i jos 2 stvari rucno a ne sa nekom visual admin alatkom, da si uradio nesto znacajno u svom zivotu?
===========
nikad nisam rekao da to mislim, i ne znam kako ti citas moje misli... i ne kazem ako sam to instalirao da sam uradio u zivotu... gde si sad to nasao?


predator moze najbolje da ti opise kojim putem treba ici ka odlicnom poznavanju OSova i programiranja, a iz toga ce vremenom samo proizaci da si haker, ali bez 5-10 godina zestokog rada - nista..
===========
pazi, mene uopste ne interesuje da li cu ja biti haker... ja sve sto radim, radim iz licnog zadovoljstva. A opet 'predator ti moze'... on moze (da ne kazem).... predator je izgleda neki veeeeeeeeeliki haker pa on to sve moze da mi pokaze? A zasto predatore, ako si vec toooooliki haker kako te ovde opisuju, zasto brate nesto ne napises za bZine?

[ajmo nova tura, nova avantura, chekam odgovore pa da se jos malo flejmamo cccc..]

 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Gojko Vujovic
Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: za predatora05.04.2001. u 01:01 - pre 280 meseci
Ehh meni je dosta flejmanja. Mozda je u pitanju nesporazum, mozda i nije. Uglavnom ja vise ne mogu da se svadjam.
Ovako bi smo mogli do sutra da odgovaramo i trazimo nove razloge, ali nema svrhe.



over and out.
 
Odgovor na temu

BaCkSpAcE

Član broj: 10
Poruke: 518
*.verat.net



Profil

icon Re: za predatora05.04.2001. u 01:21 - pre 280 meseci
meni je u pocetku bilo dosadno, a sad mi posta zanimljivo... zar ne Styx, predo i ventura?...

p0zdrav
 
Odgovor na temu

hostbg

Član broj: 87
Poruke: 146
*.ppp-bg.sezampro.yu

Sajt: hostbg.hypermart.net


Profil

icon Re: Re: za predatora05.04.2001. u 01:45 - pre 280 meseci
Citat:
Gojko wrote:
Predator moze najbolje da ti opise kojim putem treba ici ka odlicnom poznavanju OSova i programiranja


Kad ovo rece prodje mi kroz glavu ...zar ne bi bilo lepo da postoji neki deo ove diskusije gde bi se postavljala pocetnicka pitanja na razne teme koje su u okviru sajta. Tu bi recimo mi sto nismo nesto posebno upuceni u odredjenu oblast mogli da pitamo, a vi upuceni ako ste voljni? da nam odgovarate, gde se ne bi diskusija o nekom jednostavnom problemu pretvarala u flejmove kao sto je skoro uvek slucaj na ovom forumu kada se pita nesto lako. Ne znam ono sto duze dolazim sve mi se cini da ovaj forum sluzi samo za prepucavanje. Retko kad nesto konkretno da se napise.
Se thelo, se thelo,I wanna know Ki esy me thelis kai to xero Why can't it be just you and me For ever and ever
 
Odgovor na temu

Destructi0n

Član broj: 50
Poruke: 72
*.ptt.yu

ICQ: 36325693


Profil

icon Re: za predatora05.04.2001. u 06:03 - pre 280 meseci
Pa cim bi neko postavio neko pitanje kako ovo? kako ono? odmah se tema pretvara u flame...
Pocnu razna prepucavanja ti si ovo? ti si ono? jebem ovo?jebem ono??/
i da neduzim moze do sutra da ide...
Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!
 
Odgovor na temu

Vojislav Milunovic

Član broj: 25
Poruke: 2117
*.verat.net



+1 Profil

icon Re: Re: za predatora05.04.2001. u 09:05 - pre 280 meseci
Citat:
BaCkSpAcE wrote:
meni je u pocetku bilo dosadno, a sad mi posta zanimljivo... zar ne Styx, predo i ventura?...



Sad je smor...
Za SST...covece pa taj vas Zer0l nema pojma...pali se kako je kao dirao PTTov site pa vracao stranu...sad ti meni reci jel to normalno da neko tako k****...
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Gojko Vujovic
Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: za predatora05.04.2001. u 09:29 - pre 280 meseci
hostbg: prestani da pratis ovaj 'madzone', a van njega nece biti prepucavanja, tj brisacu ih kako ih vidim.

i bilo je poprilicno pocetnickih pitanja na linux forumu na primer, pogledaj listing.
 
Odgovor na temu

EMINEM

Član broj: 5644
195.252.64.*



Profil

icon Re: za predatora05.04.2001. u 09:41 - pre 280 meseci
Predatore,
Ja protiv tebe nemam nista.Samo me nervira sto u svakoj jebenoj poruci od tebe stoji rijeci i recenice kao sto su: Lamer i tako te glupe rijeci.
Ozbiljno ti kazem ovo.U nekim slucajevima si previse drzak.Neko oce mirno da se raspravlja, ti se kao slozis sa tim i opet pocnes sa rijecima lamer,nemate vi pojma.....i take rijeci !
Znam te odavde,znam te sa newsa(bc.hackers),znam te sa sst-ovog foruma sve sam posmatrao.Nekad znas iznrevirati covjeka sa tim rijecnikom svojim!
Ja znam i BORG-a i **W**-a i BaCkSpAcE-a i tazman-a i zer0l-a.
To su pravo dobri momci kada ih upoznas.Ja visim na njihovom irc kanalu svake nedelje u 23:00h
Server je irc.box.sk a kanal je #s.h.t.
Za w-a znam sigurno da zna da moze da ide win i linux zajedno na hdd-u.
Cuj,
jeli onaj yoyo tebi mozda "dobavlja informacije" sa sst-ovog kanala,posto znam da uvjek nesto ispituje,dosadan je pravo.Ovo te pitam jer je rekao da te poznaje.
Eto tako da znas ja protiv tebe nemam nista,samo malo i ti se protudi da nebudes drzak prema nekome.ok?

p.s.
I znam da BORG zna puno o linux OS-ovima.


POZDRAV !

MEMBER OF @@&-a
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: za predatora

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 23792 | Odgovora: 94 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.