Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

navodnjavanje 4 bastice okitenom 3/4"

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: navodnjavanje 4 bastice okitenom 3/4"

[ Pregleda: 2421 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mocapartizan
Marko Ristanovic
free lancer
Beograd,Srbija

Član broj: 278135
Poruke: 227
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon navodnjavanje 4 bastice okitenom 3/4"15.05.2012. u 12:29 - pre 145 meseci
Zdravo.

Kupio sam crevo Okiten PE Petrohemije Pancevo 3/4" pa me zanima koliko su veze OKITEN--> prikljucak za KAP PO KAP sa ventilom-->crevo kap po kap pouzdane? Zanima me da li kada zatvorim sve ventile za kap po kap mogu na kraju okitena da otvorim ventil na bastenskom crevu i zalivam bastu pod pritiskom iz mreze bez opasnosti da ce procuriti na rupama u okitenu (kazu 14mm) na spoju sa prikljuccima za kap po kap?
Mislio sam da Okiten ide oko cele ivice betona i basti a da po potrebi busim i razvodim kap po kap.

P. S. Trbace mi dosta ventila,T profila i U profila za razvodjenje iz garaze da sam vec zazalio pomalo

Aj sad))

Hvala unapred



[Ovu poruku je menjao bakara dana 15.05.2012. u 15:31 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

mocapartizan
Marko Ristanovic
free lancer
Beograd,Srbija

Član broj: 278135
Poruke: 227
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: navodnjavanje 4 bastice okitenom 3/4"15.05.2012. u 12:41 - pre 145 meseci
P.S.S. Posto sam cuo da se kap po kap creva ne smeju uvrtati da li se moze kupiti neko cvrsce sa rupicam za navodnjavanje koje bih izuvijao po basticama gde je veca povrsina pa ne bih morao da kaci po nekoliko izvoda za kap po kap. Hvala
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: navodnjavanje 4 bastice okitenom 3/4"

[ Pregleda: 2421 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.