Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Samsung kombinovani nofrost frizider ledi ispod trece fioke

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Samsung kombinovani nofrost frizider ledi ispod trece fioke

Strane: 1 2

[ Pregleda: 46412 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SejtanovRatnik
Gracanica,BIH

Član broj: 294824
Poruke: 3
176.2.124.*



+1 Profil

icon Re: Samsung kombinovani nofrost frizider ledi ispod trece fioke24.08.2015. u 12:33 - pre 105 meseci
Pozdrav,imam problem sa Samsung kombinovanim frizderom model je RL33sbms1/xeg,naime kupio ja polovan i ostavim da se slegne sve nekih 20-22h i upalim sve na prvi pogled dobro.I tako radi on skoro 19h i dalje blinkaju 4 od 5 lampica,procitam u upustvu kaze frizder ima gresku.Kada ga ostavim da tako radi on ohladi gornji dio i dole mrzne takodje samo je problem sto radi skoro cijelo vrijeme,pa me strah crknuce aa i struju trosi.Je li neko ima ideju sta bi moglo biti
3:)
 
Odgovor na temu

miljanoni94

Član broj: 312076
Poruke: 54
*.com
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: Samsung kombinovani nofrost frizider ledi ispod trece fioke25.08.2015. u 08:10 - pre 105 meseci
Postovani, nemam mnogo iskustva sa friziderima, ali probajte da nadjete na internetu error kodove bas za taj model frizidera, pa cete videti koji deo nije uredu. Mozda je problem u senzoru za temperaturu, mozda u elektronici ili u ventilatoru koji duva hladan vazduh u zamrzivac, stvarno nebih znao, ali probajte, pa cete videti :) Pozdrav

[Ovu poruku je menjao miljanoni94 dana 25.08.2015. u 09:26 GMT+1]
 
Odgovor na temu

SejtanovRatnik
Gracanica,BIH

Član broj: 294824
Poruke: 3
176.4.89.*



+1 Profil

icon Re: Samsung kombinovani nofrost frizider ledi ispod trece fioke28.08.2015. u 21:49 - pre 105 meseci
Za ovaj model nema eror kodova nazalost ipak hvala na odgovoru

3:)
 
Odgovor na temu

SejtanovRatnik
Gracanica,BIH

Član broj: 294824
Poruke: 3
*.dyn.telefonica.de.



+1 Profil

icon Re: Samsung kombinovani nofrost frizider ledi ispod trece fioke05.09.2015. u 11:10 - pre 105 meseci
To je problem kod mnogih frizdera ali mojj frizder je bio iskljucen preko 30 h i nije bilo vode,tako da nije taj kvar vec motoric jedan vec sam kontaktirao samsung podrsku i rekli su mi da je motoric otisao vec sam narucio pa kada dodje opisacu detaljno problem mozda kome pomogne..Hvala na odgovoru.

3:)
 
Odgovor na temu

vladd

Moderator
Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Samsung kombinovani nofrost frizider ledi ispod trece fioke06.09.2015. u 12:28 - pre 105 meseci
Dobro je da si nasao resenje problema.

Inace, princip je identican kod vecine, u zamrzivacu je glavni izmenjivac, grejac(za pereiodicno otapanje leda) i kanali za kondenzat, a ventilator prosledjuje hladan vazduh u deo frizidera.
I kada je ispravan motor, kanal moze da se zacepi od velike kolicine nahvatanog leda.

Mada je znacajno razlicita dijagnostika kada se kaze da ne duva hladan vazduh, od "ne hladi" ili "javlja gresku"...lakse je za pomoc..
 
Odgovor na temu

Nenadkv036
Nenad Nenad
Kraljevo
Organiksoft
Kraljevo

Član broj: 330591
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.organiksoft.com


Profil

icon Re: Samsung kombinovani nofrost frizider ledi ispod trece fioke20.09.2015. u 13:11 - pre 104 meseci
pozdrav svima,
ako moze mala pomoc...
posedujem kombinovani frizider Samsung RL34LCSW1 I imam problem.
naime, frizider je samo prestao da hladi,mozda vrlooo malo hladi ali nije dovoljno da ohladi hranu,a zamrzivac normalno hladi kao I prvog dana!
sta bi mogao da bude problem?nedovoljno freona ili nesto drugo?????
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Samsung kombinovani nofrost frizider ledi ispod trece fioke

Strane: 1 2

[ Pregleda: 46412 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.