Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Treba pomoc u vezi NanoStation 5

[es] :: Wireless :: Treba pomoc u vezi NanoStation 5

[ Pregleda: 1209 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jjova

Član broj: 305587
Poruke: 1
87.116.152.*



Profil

icon Treba pomoc u vezi NanoStation 502.08.2012. u 10:44 - pre 142 meseci
Naime, koristim NanoStation 5 i hteo bih da udjem u njegovu konfiguraciju cisto da vidim kakvih sve podesavanja ima, mozda i nesto da promenim - npr. polozaj da bih dobio jaci i stabilniji signal. Lik koji mi je to sve postavljao nije dao da gledam sta radi. Znam samo da treba u adres baru da se ukuca ip adresa uredjaja a li ona koja je default ne funkcionise pa sam nasao da treba default gateway i onda sam dobio prozor u kome pise: Server - ta i ta ip - zahteva korisnicko ime i lozinku. Server kaze - moj username. E, kad ukucam moj user i pass ne desi se nista. Napominjem da po ukljucivanju kompa sam odmah na netu, dakle nemam da ukucavam user i pass. A taj user i pass koristim na sajtu provajdera da bih video kad mi istice paket, koliki saobracaj sam napravio itd. Taj user tamo funkcionise. A taj isti user koristim i kad produzavam paket. Dakle, samo kazem svoj user i to je to. A taj username je lik koji mi je to sve postavljao upisivao, pretpostavljam u nanostation 5. Moje pitanje je, dakle, da li je promenena sifra za ulazak na taj ip, tj, da li su meni onemogucili pristup podesavanjima? Probao sam sa root i admin kao user i pass. Dakle, server prepoznaje da sam to ja ali ne mogu da pristupim mojim usernameom i pass -om.
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Treba pomoc u vezi NanoStation 5

[ Pregleda: 1209 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.