Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

icon Re: Bazeni Intex i Bestway

elitemadzone.org :: TechZone :: icon Re: Bazeni Intex i Bestway

[ Pregleda: 2467 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bakskg
Aleksanadar
Securitas
Kragujevac,Srbija

bakskg
Član broj: 302937
Poruke: 19
*.adsl.verat.net.



Profil

icon icon Re: Bazeni Intex i Bestway07.08.2012. u 20:41 - pre 142 meseci
Pozdrav svima na forumu,imam jedan malo veci problem pa bih zamolio sve one koji znaju nesto o ovom mom problemu da mi pomognu da ga resim.Tacnije 6.07 oko 18 h u bazen velicine 488x122 sipao sam 120ml SANIFLOK PAK za bistrenje vode i posle toga pumpa mi je radila 4 sata do 22h i nakon toga ostavio sam da se istalozi .Sutra dan oko 13 h stvorio se po dnu bazena crni talog koga sam usisao ,medjutim moje muke tu pocinju tj:posle tog usisavanja normalno smo se kupali i uvece sam pokrio bazen u pustio sam pumpu da radi celu noc,kad jutros kad sam skinuo prekrivac sa bazena umalo sto se nisam slogirao tj:celo dno bazena je bilo crno-naravno ponovo sam sve to usisao i tokom usisavanja cesto sam prao filter ali taj talog se stalno pojavljuje i pored stalnog usisavanja ,pa me zanima koliko dugo dejstvo ima ovaj Saniflok posto na ambalazi nista nepise i dali vredi da sipam jos jednu dozu sani floka radi brzeg vezivanja tih sitnih cestica da bi ga filter lakse zadrzao i koliko vremenski treba da se talozi posle sipanja Sanifloka ,zatim imali neke koristi da uradim sok hlorom pa ponovo sve ispocetka (talozenje i usisavanje) ili pak da zamenim vodu u bazenu?I da zanima me dali ovaj Saniflok treba dodavati jednom nedeljno isto kao i algicid radi lakseg odrzavanja vode ili ne?Ako neko nesto zna molim za pomoc.
Unapred hvala
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: icon Re: Bazeni Intex i Bestway

[ Pregleda: 2467 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.