Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

co2 Cloos GLC 403 PA misljenje o aparatu

elitemadzone.org :: TechZone :: co2 Cloos GLC 403 PA misljenje o aparatu

[ Pregleda: 4676 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

maxamaxa1
milos mihailovic
carina

Član broj: 203215
Poruke: 20
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon co2 Cloos GLC 403 PA misljenje o aparatu12.09.2012. u 19:19 - pre 141 meseci
kakav je co2 Cloos GLC 403 PA interesuje me vase misljenje o ovom co2 aparatu sta moze i dali je mocan?Hvala
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

maxamaxa1
milos mihailovic
carina

Član broj: 203215
Poruke: 20
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: co2 Cloos GLC 403 PA misljenje o aparatu12.09.2012. u 19:30 - pre 141 meseci
slike



 
Odgovor na temu

guja011
Bgd

Član broj: 15025
Poruke: 8056
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+128 Profil

icon Re: co2 Cloos GLC 403 PA misljenje o aparatu12.09.2012. u 19:44 - pre 141 meseci
upotrebna vrednost aparata se razmatra u techzoni, tamo idu obe teme
 
Odgovor na temu

Darko_zed
Aleksinac

Darko_zed
Član broj: 137277
Poruke: 2312
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.proelektro018.com


+98 Profil

icon Re: co2 Cloos GLC 403 PA misljenje o aparatu13.09.2012. u 14:33 - pre 141 meseci
Citat:
maxamaxa1: kakav je co2 Cloos GLC 403 PA interesuje me vase misljenje o ovom co2 aparatu sta moze i dali je mocan?Hvala


Imao sam prilike da kompletno sredjujem jedan skoro , od elektronike pa do prekidaca , sklopki itd (velika generalka , rascerupan bio negde u firmu , drzavnoj ) .
Aparati su super , masivni lepo odradjeni sto je najbitnije sem sto imam malo zamerke oko elektronike jbg nova stvar nema sta . Mada se lako adaptira druga i to radi posle samo tako . Za elektroniku kazem jer obicno te starije aparate je vec neko servisirao ,a bolje da se izrazim ''budzio'' pa to ne traje dugo ,a kod njih je to slabija strana pa zbog toga .
Mada ne mora znaciti da se i kvarila upste ili ako jeste da je to lepo servisirano i odradjeno pa onda nema problema.
Imao sam ovih vise komada na servisu pa mogu reci da su skoro svi bili nesto servisirani oko same elektronike pa iz toga ta zapazanja i tvrdnje .
Opet kazem kao u predhodnoj temi u odgovoru ,a to je kupovati samo ako je 100% ispravan i po mogucstvu da se isproba jer u suprotnom servis zna biti skup u zavisnosti sta nije dobro . Imao sam prilika da donese neko na servis tako velike aparate , kupio za neku cenu ispod cene i kada donese otvorimo , pogledamo ,a ono zveknuo trafo (samo on u sebi ima oko 20-25 kg zice po 10 eur kg u proseku da se namota nova) , otislo ovo ono , nesto skinuto itd i kada se sve sabere da se servisira i dovede u red covek ga jednostavno preplati na zalost . Znaci kupovati samo ako je ispravan ili u suprotnom ako se sa sigurnoscu utvrdi kvar pa se to uklakulise u cenu .Pozdrav
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: co2 Cloos GLC 403 PA misljenje o aparatu

[ Pregleda: 4676 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.