Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ves masina Gorenje WA 583 problem sa primanjem vode i centrifugom

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Ves masina Gorenje WA 583 problem sa primanjem vode i centrifugom

[ Pregleda: 10727 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

spuki
Kalicanin Zeljko
TV Kragujevac
Kragujevac

Član broj: 14269
Poruke: 14
178.149.0.*



Profil

icon Ves masina Gorenje WA 583 problem sa primanjem vode i centrifugom01.10.2012. u 09:42 - pre 140 meseci
Postovani forumasi, trazio sam u slicnim temama i nisam nasao ovu kombinaciju problema koju ja imam pa zato postavljam novu temu. Naime, na navedenoj masini koja je stara oko 7 godina pre nekih mesec dana poceo je da se javlja problem da nece da primi vodu i to na pocetku pranja na bilo kom programu pranja. Kad je "prevarim" da primi vodu onda sve odradi bez problema. Medjutim od pre par dana nece uopste da primi vodu. Skidao sam crevo za dovod vode i ocistio od mulja i crevo i deo na masini, proverio slavinu (voda ide normalno). E sad, posto nece da primi vodu probao sam da li hoce da izbaci vodu, hoce, pumpa radi, ali i centrifuga ne radi. Znaci tada kad nece da primi vodu ne radi ni centrifuga. Juce sam namestio programator na centrifugu i nista, u toku rada sam otvorio vrata, pumpa za izbacivanje vode i dalje radi. Kad sam zatvorio vrata proradila je centrifuga. Iskljucio sam masinu, vratio programator na pocetak programa za pranje i primila je vodu i odradila ceo proces pranja bez problema. Nakon otvaranja vrata sam ponovo vratio programator na program pranja i opet isto, nece da primi vodu. To se desava na svim programima pranja. Sada vas pitam da li je moguce da je problem sa bravicom tj. sa tim sigurnosnim prekidacem, relejem ili kako se vec zove ili je nesto drugo u pitanju? Recite mi sta da probam. Pozdrav svima.
 
Odgovor na temu

Shoyo LM
serviser bele tehnike, program pranja
Srbija

Član broj: 274036
Poruke: 172
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+9 Profil

icon Re: Ves masina Gorenje WA 583 problem sa primanjem vode i centrifugom01.10.2012. u 09:50 - pre 140 meseci
Termobrava sigurno!
 
Odgovor na temu

Vasastajić

Član broj: 291378
Poruke: 738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2385 Profil

icon Re: Ves masina Gorenje WA 583 problem sa primanjem vode i centrifugom01.10.2012. u 12:45 - pre 140 meseci
Da bi bio apsolutno siguran možeš to proveriti na ovaj način.
A evo ti i montažne šeme za taj model programatora.
 
Odgovor na temu

spuki
Kalicanin Zeljko
TV Kragujevac
Kragujevac

Član broj: 14269
Poruke: 14
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Ves masina Gorenje WA 583 problem sa primanjem vode i centrifugom01.10.2012. u 19:56 - pre 140 meseci
Hvala puno na brzim odgovorima. Provericu veceras i odmah javljam.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Ves masina Gorenje WA 583 problem sa primanjem vode i centrifugom

[ Pregleda: 10727 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.