Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

paradox alarm,iritirajuci zvuk sa tastature koji se konstatno ponavlja

elitemadzone.org :: TechZone :: paradox alarm,iritirajuci zvuk sa tastature koji se konstatno ponavlja

[ Pregleda: 2336 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

GixxerRider
Musan Topalovic
nezaposlen
Lukavac,Bosna i Hercegovi

Član broj: 310315
Poruke: 1
5.149.78.*



Profil

icon paradox alarm,iritirajuci zvuk sa tastature koji se konstatno ponavlja25.12.2012. u 22:47 - pre 137 meseci
Pozdrav svima,nemam iskustva sa forumima stoga mi ne zamjerite ako nesto pogrijesim.
Pokusacu u sto kracim crtama opisati moj problem a da ne budem dosadan,imajte u vidu da nisam nikakav instalater nego obican momak pa cu vam pokusati dati sto vise informacija kako bi vam pomoglo da rijesimo problem.
Imam Paradox alarm(ne znam model ili broj centrale),stariji model,sa 8 senzora,dvije tastature,za dva kata kuce,prije mjesec dana se poceo oglasavati tonom na tastaturi bez nekog narocitog sablona osim sto traje po cijeli dan,jedan ton ali u razlicitim intervalima,nekada jedan za drugim nekoliko puta,nekada svaki minut ili manje po jedanput.To je trajalo nekoliko dana da bi se na kraju jedan dan alarm aktivirao,nije htio da primi sifru kako bih ga iskljucio,nakon treceg ukucanog broja samo bi pisnuo istim tim tonom kojim se oglasavao tih nekoliko dana,na kraju sam se morao izvaditi bateriju iz centrale i vanjske sirene kako bi prestao.
Dosao je serviser,promijenio OBJE baterije,nesto malo cackao po njemu i sve je bilo OK do juce kada je PONOVO poceo da se oglasava na isti nacin,istim tonom.
NAPOMINJEM da se pritom na tastaturi ne pali ni TBL,pokusao sam dovesti u vezu ton sa tim kad senzor registruje kretnju ali se desava i kada nema kretanja u stanu.
Veceras nisam mogao aktivirati alarm jer mi je poslije ukucavanja tog 3 broja pisnuo istim tim tonom,znaci isto kao kada ga nisam mogao deaktivirati kod tog incidenta prije mjesec.
Hvala unaprijed.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: paradox alarm,iritirajuci zvuk sa tastature koji se konstatno ponavlja

[ Pregleda: 2336 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.