Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Veš mašina Gorenje W62Y2/S problem ili sam ja...

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Veš mašina Gorenje W62Y2/S problem ili sam ja...

[ Pregleda: 7579 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

rale2rale
Načelnik vazduplohovstva u agenciji za
svemirska istraživanja
Agencija za svemirska istraživanja
Republike Srbije
bgd

Član broj: 70884
Poruke: 251
*.static.isp.telekom.rs.



+67 Profil

icon Veš mašina Gorenje W62Y2/S problem ili sam ja...04.02.2013. u 11:50 - pre 136 meseci
Pozdrav,

Pre par meseci sam kupio Gorenje W62Y2/S mašinu http://www.gorenje.rs/masine_z...masine_za_pranje_vesa?c=392282 (pre koje sam imao Privileg koja je gurala više od 10 godina), ono što se dešava jeste da ponekad roba u mašini ostane natopljena vodom, ali ponekad bude sve ok sa pranjem.
Prao sam neki džemper kad sam pre koji mesec to primetio i nisam mogao da ga ocedim bez zavrtanja rukama i juče neku posteljinu isti problem, mada je pre toga prala šareni veš i sve je bilo ok.
Kad se desi ovo da ne ocedi ja odem i uključim opciju za centrifugu na 800 obrtaja ali i tada samo prevrće robu i ne radi centrifugiranje.
Zvao sam kol centar gorenja i oni tvrde da je moguće da je problem u količini veša i nekakvoj kugli koja se stvara prilikom okretanja i da bi trebalo da stavljam veš različite veličine i da bude punija mašina, u uputsvu stoji i ovo za takve slučajeve:

Veš nije isceđen kao i
obično. Mašina za pranje
veša ne javlja grešku.
• Mašina za pranje veša je
uključila delovanje UKS*.
Zbog lošeg rasporeda veša
u bubnju mašina za pranje
veša automatski je snizila
broj obrtaja centrifuge.
• Mašina za pranje veša deluje
normalno. Preporučujemo da
perete zajedno veće i manje
komade veša.

* UKS: funkcija za nadzor stabilnosti koja sprečava prekomerne vibracije mašine za pranje
veša u toku centrifugiranja.

Ono što mene zanima jel ovo normalno da mašina se ovako ponaša ili sam ja malo.... (dodajte po želji: ovca, glup, tehnološki nepotkovan ;-) )
 
Odgovor na temu

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4619
*.dynamic.sbb.rs.



+312 Profil

icon Re: Veš mašina Gorenje W62Y2/S problem ili sam ja...04.02.2013. u 12:35 - pre 136 meseci
Ne brini to je normalno, sve kako piše.
 
Odgovor na temu

mugi junuzovic
junuzovic mugi
butiq

Član broj: 178080
Poruke: 1165
82.118.0.*



+20 Profil

icon Re: Veš mašina Gorenje W62Y2/S problem ili sam ja...04.02.2013. u 17:59 - pre 136 meseci
Sve je to tako ali i preveliko sra.... od mašine.....
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Veš mašina Gorenje W62Y2/S problem ili sam ja...

[ Pregleda: 7579 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.