Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Život u inostranstvu, ali drugačiji nego što mislite!

[es] :: Vodič za emigraciju :: Život u inostranstvu, ali drugačiji nego što mislite!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6185 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

metaphysic
Veljko Đurić
Kos.Mitrovica

Član broj: 144589
Poruke: 13

Sajt: about.me/veljko.djuric


+4 Profil

icon Re: Život u inostranstvu, ali drugačiji nego što mislite!22.02.2013. u 07:46 - pre 136 meseci
(izvinjavam se za off topic - ali odličan je video)

Prati žabu!





Zainteresovan za IT | kreiranje i plasiranje WEB sadržaja / servisa | startup-e |
https://twitter.com/VeljkoDjuric
 
Odgovor na temu

skitanika

Član broj: 311839
Poruke: 59
*.alshamil.net.ae.



+160 Profil

icon Re: Život u inostranstvu, ali drugačiji nego što mislite!23.02.2013. u 03:40 - pre 136 meseci
Citat:
miki069: Prijavi se na dobrovoljno služenje vojnog roka.
Ne moraš biti vernik, dovoljno je da si Srbin.
Čak ćeš dobijati i neku mesečnu platu.
U srećna vremena muškarac se nije mogao ni zaposliti niti oženiti ako nije služio vojni rok.
Smatran je nesposobnim.


Samo što su ta srećna vremena daleka prošlost. Savetovati čoveka koji pomišlja na samoubistvo da se dobrovoljno prijavi da ide u Vojsku Srbije je potez ohrabrivanja tog čina. Šta ima mladi čovek danas da nauči u vojsci? Čime da se bavi? Skok s votkom?

Lep pozdrav.
 
Odgovor na temu

dragan152
nebitno

Član broj: 308181
Poruke: 256



+56 Profil

icon Re: Život u inostranstvu, ali drugačiji nego što mislite!03.03.2013. u 19:40 - pre 135 meseci
Evo mogu ja da ti kažem moje iskustvo.
I mene je uhvatila pre 5 godina (bas u tvoje godine 19) zelja za prirodom i nesto za i sam ne znam sta ću.
Probao sam.
Mogu samo da ti kazem da sam odlucio da tu avanturu ostavim za srećnije dane.
Razlog je veoma prost. Treba ti veoma dosta para za tako nešto. Jedini ako ne želiš da živiš negde usamnjen i u pustinji, šumi, pećini ili tamo gde nije potreban novac.
Na kraju kad povučem crtu, po meni ti si veoma željan putovanja i uglavnom samo to.
Sve to možeš da ostvariš kad budeš bogat.
Pod bogatstvom mislim da imaš redovne finansičke prihode, da neradiš i naravno da pokriješ sve tvoje želje i stil/način života.

Tvoja želja je manje više to što svi mi želimo...
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Život u inostranstvu, ali drugačiji nego što mislite!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6185 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.