Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

pomozite geniju iliti (ass)kickstart

elitemadzone.org :: MadZone :: pomozite geniju iliti (ass)kickstart

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 15143 | Odgovora: 71 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Citizen Kane
Ćato - Pisarčić

Član broj: 238520
Poruke: 56
*.teol.net.



+25 Profil

icon Re: pomozite geniju iliti (ass)kickstart11.02.2013. u 23:01 - pre 136 meseci
Znači bićemo povezani na internet preko servera. Zanimljivo.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12850



+4784 Profil

icon Re: pomozite geniju iliti (ass)kickstart12.02.2013. u 00:00 - pre 136 meseci
I to znaci da necemo moci da budemo prisluskivani zbog cipova.
 
Odgovor na temu

timotic
Lopare, RS

Član broj: 17945
Poruke: 32



+359 Profil

icon Re: pomozite geniju iliti (ass)kickstart12.02.2013. u 00:04 - pre 136 meseci
Izgleda da mu nije islo u politici, pa se bacio na nauku? :D

https://www.facebook.com/aleksandarstibiljzapreokret
 
Odgovor na temu

Zlatni_bg
Nikola S
Beograd

Član broj: 65708
Poruke: 4420
*.dynamic.sbb.rs.



+498 Profil

icon Re: pomozite geniju iliti (ass)kickstart12.02.2013. u 00:24 - pre 136 meseci
Hahahahahahah, pa znam decka uzivo. Izvinjavam se sto sam svima rekao da je ovo ipak moguce, i navodio kako je sve to moguce. Kad vidim ko realizuje, reci cu vam, nije moguce. Pre svega toga, decko se bavio i hip-hopom. Ocigledno trazi malo sebe...

Hm... sad vidim na ovoj stranici sto se okacili da je zavrsio "Cambridge ITS". Kako neko ko je `91 godiste i ima 21/22 godine moze da ima zavrsen fakultet?!
THE ONLY EASY DAY WAS YESTERDAY
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12850



+4784 Profil

icon Re: pomozite geniju iliti (ass)kickstart12.02.2013. u 00:52 - pre 136 meseci
Ako je genije moze. Ako je srpski genije, moze i sa 18, samo sto se on malo zezao, zna covek i da uziva malo u zivotu.
 
Odgovor na temu

sad_ste_face_jel

Član broj: 300015
Poruke: 309
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+104 Profil

icon Re: pomozite geniju iliti (ass)kickstart12.02.2013. u 03:00 - pre 136 meseci
Dobro ja predpostavljam da ovaj lik nije prevarant mislim da je vise hteo da skrene paznju na sebe i postane popularan.Sto ne znaci da odmah treba terati sprdnju.Na ovom i na vecini foruma kad god se spomene hho generator svi zinu i u glas to je prevara aaa!!!! I tako na kraju moderatori zakljucaju temu.HHO nema veze sa temom ali to je samo primer koliko ovde ljudi kontriraju i ako hho nije prevara (licno sam proverio bas zbog silnih prepucavanja ovde) I sta onda? Ovde kao su svi doktori nauka i sve znaju.
 
Odgovor na temu

Zlatni_bg
Nikola S
Beograd

Član broj: 65708
Poruke: 4420
*.dynamic.sbb.rs.



+498 Profil

icon Re: pomozite geniju iliti (ass)kickstart12.02.2013. u 04:33 - pre 136 meseci
O HHO postoji stvarno dosta tema, i mislim da su jasna svacija iskustva sta je i kako bolje s tim, ako je i bolje :) Iako su svi davali tacne brojke oko svega toga, necemo o tome sad...

Pa nije prevarant, s obzirom da nije rekao "e ljudi imamo to i to, mozete besplatno da pricate, kupujte!", ali s nacinom na koji prica o tome iz prilozenog videa se vidi da nije uopste dobro potkovan znanjem. "Cipovi" koliko ja znam ne mogu da komunuciraju sa fizicki udaljenim bez jos nekih stvari, a pogotovu na taj nacin da se ne mogu spijunirati (sniff, sniff :D). Elem, nemamo nista prezentovano od tog tzv. "tima" inzenjera i strucnjaka iz svih oblasti, pa ne znam kako neko moze da ga shvati ozbiljno i da salje razne ponude oko finansijske i druge pomoci, a cini mi se da malo muca i oko toga. Nemoj da se zezamo ljudi, neko u ovoj prici debelo laze, razloga za to moze biti raznih...

Mislim, svaka decku cast na ideji, ali svako od nas moze da ima ideje, bitna je realizacija. Mada i sam kaze da nije njegova ideja vec Teslina, iako je Tesla imao nesto potpuno drugo kao ideju. Sve u svemu, "besplatno" nista ne moze... Mozda ce moci za koju deceniju, sa nekim visim znanjem oko svega toga covecanstvo da realizuje sve, ali trenutno, ne... Kao sto rekoh, ne bi mobilni operateri toliko ulagali u celokupnu infrastrukturu. Dok nisam video video, imao sam "neke" ideje kako bi sve to eventualno, ali naglasavam eventualno moglo da se odradi, i to striktno sa vise centara, nikako jednim. Sad sam potpuno razuveren.
THE ONLY EASY DAY WAS YESTERDAY
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9514
89.216.32.*



+10254 Profil

icon Re: pomozite geniju iliti (ass)kickstart12.02.2013. u 07:00 - pre 136 meseci
Citat:
sad_ste_face_jel:Sto ne znaci da odmah treba terati sprdnju.
A kad treba terati sprdnju ? Što da ne odmah, čim spazimo prevaranta tj. lakrdijaša ?

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9514
89.216.32.*



+10254 Profil

icon Re: pomozite geniju iliti (ass)kickstart12.02.2013. u 07:05 - pre 136 meseci
Citat:
Zlatni_bg:Mislim, svaka decku cast na ideji, ali svako od nas moze da ima ideje, bitna je realizacija. Mada i sam kaze da nije njegova ideja vec Teslina, iako je Tesla imao nesto potpuno drugo kao ideju.

Dakle, nekad se mislilo da postoji samo Evropa Azija i Afrika. Ko je pominjao druge kontinente - bio je ismevan. Onda su došla velika otkrića, Kolumbo otkrio Ameriku, Džejm Kuk Australiju, otkriven Antarktik. Ali to je to. Gotovo ! Nisu više vremena velikih otkrića. Ko danas opet otkrije novi kontinent - opet je smešan.

Ljudi, pominajti Teslina otkrića i patente je danas smešno. To mogu samo totalne neznaliice i neupućeni u materiju. Odavno je do detalja proučeno SVE šta je Tesla u svojim pionirskim naučnim radovima otkrivao.

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.static.isp.telekom.rs.



+6455 Profil

icon Re: pomozite geniju iliti (ass)kickstart12.02.2013. u 08:00 - pre 136 meseci
Citat:
Zlatni_bg
Hm... sad vidim na ovoj stranici sto se okacili da je zavrsio "Cambridge ITS". Kako neko ko je `91 godiste i ima 21/22 godine moze da ima zavrsen fakultet?!

Možda mu je Marko Tasić prodao foru kako da doktorira za 7 dana :)

Meni je inače najinteresantniji upravo ovaj deo njegove biografije:
"...Razvio je više softvera za različite kompanije; sada radi kao muzički producent..."

Citat:
Zlatni_bg
Pa nije prevarant, s obzirom da nije rekao "e ljudi imamo to i to, mozete besplatno da pricate, kupujte!"

Kako nije prevarant?

Ovo je najklasičnija moguća prevara. Dečko je odlučio da od država na foru uzme neku lovu, da se eventualno pride ogrebe za stan kao njegove kolege Marko Tasić i Miloš Stanković, i to je to. Provalio je foru i sada igra na kartu lokal patriotizma, a cela ta priča je smišljena utokoliko da može da drži vodu kod širokih narodnih masa, jer da je sam cilj razvoj tehnologije, niko ne bi imao obraza da sa takvom glupošću izađe pred javnost.
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3740
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: pomozite geniju iliti (ass)kickstart12.02.2013. u 08:29 - pre 136 meseci
Ovakvih prevaranata je svaki dan sve vise i vise... Najjace je kad poznajete licno osobu pa vidite npr. kako neki bilder iz lokalne teretane postaje cudotvorni cuveni iscjelitelj... ili se zapitate ko su ljudi koji placaju 300 dinara po minutu da bi pricali sa onim Milanom tarotom etc...
Generalno, nije mi zao onih ljudi koji ce ovakvoj budaletini da uplate neki novac... sa porukom "ostani u Srbiji pls ne idi za Kanadu"

 
Odgovor na temu

timotic
Lopare, RS

Član broj: 17945
Poruke: 32



+359 Profil

icon Re: pomozite geniju iliti (ass)kickstart12.02.2013. u 15:13 - pre 136 meseci
Citat:
ventura: Meni je inače najinteresantniji upravo ovaj deo njegove biografije:
"...Razvio je više softvera za različite kompanije; sada radi kao muzički producent..."


Pa, svestrana licnost. I Tesla je pisao poeziju.

http://www.bastabalkana.com/20...-koju-je-napisao-nikola-tesla/

:)
 
Odgovor na temu

sad_ste_face_jel

Član broj: 300015
Poruke: 309
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+104 Profil

icon Re: pomozite geniju iliti (ass)kickstart12.02.2013. u 15:38 - pre 136 meseci
Pre svega morske dubine nisu otkrivene u potpunosti.Takodje i morski svet tako da tu ima jos dosta toga novog da se otkrije.
Lik ne moze biti prevarant ako nekog nije prevario,Da je tu njegovu pricu prodao nekom onda moze biti prevarant ovako on samo pokusava da bude neki idealsta.
Dakle ne mesajte prevarante sa ovakvim ljudima.U ovom slucaju najvise su krivi oni koji prave ovakve reportaze da bi ljude zainteresovali i imali vecu gledanost.Tako i onaj lik iz Zajecara "AUTO NA VODU" I normalno ljudi budu iznenadjeni. I dok ljudi malo bolje informisu da to nije auto koji ide samo na vodu televizija dobije veliku gledanost.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: pomozite geniju iliti (ass)kickstart12.02.2013. u 16:23 - pre 136 meseci
Citat:
sad_ste_face_jel: Lik ne moze biti prevarant ako nekog nije prevario,Da je tu njegovu pricu prodao nekom onda moze biti prevarant ovako on samo pokusava da bude neki idealsta.

Jok. On pokusava da bude prevarant, a prevarant u pokusaju je isto prevarant.
To sto ti kazes je isto kao da si npr. rekao da razbojnik uhvacen prilikom pljacke banke ne moze biti pljackas banke jer nije opljackao banku.
 
Odgovor na temu

sad_ste_face_jel

Član broj: 300015
Poruke: 309
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+104 Profil

icon Re: pomozite geniju iliti (ass)kickstart12.02.2013. u 16:39 - pre 136 meseci
Ako je uhvacen pljackas znaci da je opljackao.A pokusaj pljacke se ne moze uporedjivati sa pljackom.
Isto tako se ubistvo i pokusaj ubistva ne rangira isto.
Koga je on uopste prevario? Jedino pricom ali to nije dokazano isto kao sto ni on nije dokazao da taj cip uopste postoji.
Koga on moze da prevari pricom u danasnje vreme?Taj koji bude zeleo da ga finansira on ce zeleti da zna sta finansira nije to bajka Carevo novo odelo pa da neko samo gura pare a oni da proizvode "cip".Covek je jednostavno hteo da skrene paznju na sebe nekom svojom pricom.
 
Odgovor na temu

Citizen Kane
Ćato - Pisarčić

Član broj: 238520
Poruke: 56
*.teol.net.



+25 Profil

icon Re: pomozite geniju iliti (ass)kickstart12.02.2013. u 17:09 - pre 136 meseci
Pokušaj prevare je takođe krivično djelo. Čak može da dobije približno istu kaznu kao i za prevaru.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: pomozite geniju iliti (ass)kickstart12.02.2013. u 17:19 - pre 136 meseci
Citat:
sad_ste_face_jel: Covek je jednostavno hteo da skrene paznju na sebe nekom svojom pricom.

Ok, eto pozovi ga telefonom i reci da hoces da ucestvujes u projektu sa 10k evra, pa ces vidjeti da li pokusava da "skrece paznju na sebe" ili pokusava da uzme pare na prevaru.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: pomozite geniju iliti (ass)kickstart12.02.2013. u 18:17 - pre 136 meseci
Malo stisajte licne prozivke.

A sto se tice potencijalne prevare, pare su vec poce da stizu -> http://www.indiegogo.com/proje...e-free-communication?c=pledges

Ako ih 12. Marta uzmu a ne realizuju, to je onda krivicno delo prevare.


Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Zlatni_bg
Nikola S
Beograd

Član broj: 65708
Poruke: 4420
*.dynamic.sbb.rs.



+498 Profil

icon Re: pomozite geniju iliti (ass)kickstart12.02.2013. u 18:47 - pre 136 meseci
Zar se ovako nesto ne radi obicno/uglavnom/samo sa open-source projektima? Znaci imaju gomilu investitora, spremnih da im daju ogromne pare, a na netu im je cilj 30.000$ ? Sta ce da urade sa 30.000$?

Jos bih voleo da ih vidim kako razvijaju OS/softver za neku arhitekturu na kojoj radi taj cuveni "telefon".

P.S. Izgleda nam je propalo jos jedno zanimanje doticnog - https://twitter.com/alexandarbanks

Vlasnik firme za... 'opravku vozila u americi?
THE ONLY EASY DAY WAS YESTERDAY
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9514
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10254 Profil

icon Re: pomozite geniju iliti (ass)kickstart12.02.2013. u 19:38 - pre 136 meseci
Citat:
sad_ste_face_jel:Ako je uhvacen pljackas znaci da je opljackao.A pokusaj pljacke se ne moze uporedjivati sa pljackom.
Ko kaže ? Sad, kao neko uđe naoružan meni na gajbu, noću, i ja ga onesposobim, tj. sprečim da opljačka. I šta, on je nevin ? Samo je pokušao, nije i odneo ?
Ili, neko puca na tebe, ali promaši. I sad šta, sad je taj nevin. Niej te ubio, samo je pokušao ?!
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: pomozite geniju iliti (ass)kickstart

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 15143 | Odgovora: 71 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.