Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomozite maloj Tijani Ognjanovic

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic

Strane: << < .. 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 208847 | Odgovora: 744 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic27.12.2014. u 14:02 - pre 112 meseci
Pa ja sam ne samo procitao nego citirao sa prvog linka (nekoliko citata) i svaki komentarisao! Zasto si to obrisao i to u roku od nekoliko sekundi? Kazi javno razlog brisanja.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8305
*.dynamic.sbb.rs.



+1342 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic27.12.2014. u 14:06 - pre 112 meseci
Zato što je svaka rečenica uvreda, što ti je precizno, ne prvi put, objašnjeno.

Rekoh ti da shvatiš ES nije kafana, to je prvi korak na putu da konstruktivno diskutuješ.

Kada taj korak savladaš, sve ostalo je logično i samo se nadovezuje.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic27.12.2014. u 14:19 - pre 112 meseci
Citat:
Nebojsa Milanovic:
Rekoh ti da shvatiš ES nije kafana....


Uf, uf, useracu se od ovoga....Treba baciti pogled na teme koje se pisu svuda pa se zapitati da li je kafana ili ne :):)

Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8305
*.dynamic.sbb.rs.



+1342 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic27.12.2014. u 14:29 - pre 112 meseci
Još dva nova teksta za komentarisanje:

http://www.kurir.rs/crna-hroni...anju-u-policiji-clanak-1646339

http://www.kurir.rs/vesti/drus...i-110000-dolara-clanak-1645110
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2610 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic27.12.2014. u 14:30 - pre 112 meseci
`Maaamaaa, Nebojsa me dira, aaa reci mu!` :D LOL

Tako mi je zvucala Scekina poruka Gojku.

Sala mala, nemo` da zameris :).
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic27.12.2014. u 18:42 - pre 112 meseci
Citat:
Izgleda da njih nimalo ne smeta smrt deteda da drpaju lovu !

Znaci ti podrzavas ovo napisano po novinama da su zloupotrebili novac koji su ljudi donirali.

Dobro za pocetak, posto i u temi sa borom retardirano pises.Ostani sa svojim Braksoretard pisanjem.

Jbg druze,daleko od domovine,kurirske sluzbe zavejane sa maminim mlekom za spavanjac,a i slikovnice za uspavljivanje su u istoj posiljci pa si nervozan.Umesto da ovde ubiras lovu ti se potucas u nekim firmicama.

Pravo da te nazovem retardom u repliciranoj poruci je zato sto sam na zalos imao ( ne isto ) slicnu situaciju

pa sam odvalio auto u rikverc sto ni pocetnik ne bi uradio,a ne da (kao oni) u smrtnom ishodu razmisljam o parama.

Daleko bilo da te tako nesto snadje,ali komentar ti je bio bas sljam.

 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic27.12.2014. u 18:46 - pre 112 meseci
Mislim da drpili su Ognajnjovici lovu. Nema tu sta da se pise vise, policajci su im za vratom, covece.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16343



+2921 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic27.12.2014. u 20:47 - pre 112 meseci
Ja nisam pratio celu ovu pricu...ali ovo malo tekstova sam procitao, i nije mi jasno kako su to svoju lovu drpili i za sta ih optuzuju?

Takodje mi nije jasno kako se to u dinar zna koliko je skupljeno, tu informaciju valjda imaju samo oni koji su te pare dobili?

Ovde je dupe zinulo za pare, proradila zavist, oni imaju puno a srbija siromasna...nema veze sto je njima umrlo dete, sada im te pare treba uzeti da im ne bude mnogo... Ako nece da daju, treba im oteti....Strasno!
Mogu samo da zamislim njihov pakao od zivota.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
185.13.9.*



+395 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic27.12.2014. u 21:12 - pre 112 meseci
Citat:
bakara: Ja nisam pratio celu ovu pricu...ali ovo malo tekstova sam procitao, i nije mi jasno kako su to svoju lovu drpili i za sta ih optuzuju?

Koliko se meni cini oni su ostavinsku zavrsili po onom racunu na koji su se uplacivale donacije, i to je vec gotova stvar.
I tu im u principu ne mogu nista.
A sada su ih pritegli valjda jer su pare legale na racun koji nije bio prijavljen kao donatorski a uplate jesu bile donatorske.

Viva lollapalooza
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic27.12.2014. u 21:15 - pre 112 meseci
@bakara - Pa ja to stalno naglasavam (poslednje dve recenice iz tvog posta) i zato sam progonjen od Nebojse kome je to poenta. On bas to zagovara "Ako nece da daju, treba im oteti" - pa sad ti vidi, mozda te brise i ko zna sta jos.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic27.12.2014. u 21:15 - pre 112 meseci
Citat:
bakara:
Ja nisam pratio celu ovu pricu...ali ovo malo tekstova sam procitao, i nije mi jasno kako su to svoju lovu drpili i za sta ih optuzuju?

Takodje mi nije jasno kako se to u dinar zna koliko je skupljeno, tu informaciju valjda imaju samo oni koji su te pare dobili?

Ovde je dupe zinulo za pare, proradila zavist, oni imaju puno a srbija siromasna...nema veze sto je njima umrlo dete, sada im te pare treba uzeti da im ne bude mnogo... Ako nece da daju, treba im oteti....Strasno!
Mogu samo da zamislim njihov pakao od zivota.


HAHA, bokteyebo, nadam se da Nebojsa nece doziveti infarkt kad ovo procita !
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8305
*.dynamic.sbb.rs.



+1342 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic27.12.2014. u 21:38 - pre 112 meseci
To je klasična na-prvu-loptu-izjava nekog ko se nije ni malo uputio u to šta se ovde zapravo desilo. Takođe, niko na svetu ne može da ospori da je smrt deteta nešto najgore što život može da režira.

Međutim, ima dosta onih koje osim što ih je pogodila Tijanina smrt, ništa manje ih nije pogodila smrt velikog broja dece koja su mogla biti spasena od tih sredstava, kada već Tijana nije (podsećam da je savremena medicina u idealnom slučaju Tijani davala 2% šanse da preživi).

Potpuno je poznato da ima puno dece koja su umrla u strašnim mukama, a kojima je da nastave svoj surovo okončane živote bio potreban samo mali deo ovde prikupljenih sredstava.

Već samo ta činjenica je dovoljna da se postavi pitanje zašto sva ta deca nisu među nama.
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic27.12.2014. u 21:47 - pre 112 meseci
uz sve to, Tijanina smrt nema nikakve veze sa fondom, jer fond kao fond je ispunio svoju svrhu, a to je da je prikupio dovoljno novca za lecenje.

Takodje, tragicna smrt, ne moze biti izgovor za zadrzavanje OSTATKA novca jer taj novac je dat samo za lecenje i nista drugo. Cak ni dusevni bol ni nista slicno. Sto pre su ga trebala dobiti druga potrebita deca. Nazalost to se nije desilo, nego se krenulo u pravne vode.

Kao, ako je uplacen novac na njihov racun onda je njihov... sto je pravno mozda i tacno, ali je moralno gledano krajnji apsurd.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic27.12.2014. u 23:08 - pre 112 meseci
Ma vazi. A vas dvojica ste kao kompetentni da dlucujete o tim novcima? Kakav zakon i bakraci, to sto vas dvojica produmate to je svetinja, i pametno ste to sve skontali. Jos neki predlog za neke druge novce, tudje?


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic27.12.2014. u 23:13 - pre 112 meseci
Tja, koliko kurvi toliko moralnih nacela. Zato i imamo pravo, da ne bi zbog svacijeg morala neko visio sa bandera.

Mozete da patetisete koliko hocete, ali vasa moralna nacela ne obavezuju Ognjanovice ni na sta.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic27.12.2014. u 23:33 - pre 112 meseci
Citat:
mmix:
Tja, koliko kurvi toliko moralnih nacela. Zato i imamo pravo, da ne bi zbog svacijeg morala neko visio sa bandera.

Mozete da patetisete koliko hocete, ali vasa moralna nacela ne obavezuju Ognjanovice ni na sta.

Osim u drzavama gde ce politika pritisnuti sudstvo da postupi tako da se politika uvuce plebsu.
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic27.12.2014. u 23:45 - pre 112 meseci
mmix neguje brutalisticki pristup resavanju kako ekonomskih pitanja tako i ovih moralnih. Ali to vazi samo dok on nije yebana strana !

Tako je jednom kad smo raspravljali o nekoj aferi gde je verovatno neki njegov miljenik zglajzao, on samo rekao otprilike "tja sta ces, korupcija je neiskorenjiva" po njemu inherentna sistemu i dao mi preporuku da eto ako hocu da se zalecem na vetrenjace da to slobodno ucinim.

Sada pak, njegovom (iz ko zna kojih razloga miljenik) Ognjanovic takodje ima problema sa moralom, ali je eto na sebi izvitoperen nacin on umislio da je pravo na njegovoj strani pa se naravno drzi prava.

Ako bi pak sud ipak utvrdio krivicu Ognjanovica on bi se verovatno pozvao ili opet na moral ili bi krenuo da udara kako sudstvo nista nevalja u ovoj zemlji itd itd...

mmix-e, mmix-e....

(pri tom, mmix je verovatno jedan od onih uobrazenih modernista koji smatra da je elita ovog naroda, a sta onda ocekivati od prostog sveta? I treba li se uopste cuditi svemu ovome sto se desava)
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic28.12.2014. u 07:35 - pre 112 meseci
KAo prvo, mislim da je blag izraz da prosto NEMAMO POJMA sta se zaista desava. Imamo poprilicno kontorlisanu medijsku prezentaciju i fabrikovanje seituacije.

Ono sto mogu da zakljucim, da su jos od vremena sakupljanja novca, razne ALE, "elita", bliske vlasti, jasno pikirale na novac.

Jedan deo novca su vec klepili na kojekakva "posrednistva", trgovinu uticajem i prostu korupciju.

Sada je zanimljiv "ostatak", i naravno da se ale dovijaju, potezu "moral" da bi se pare PRELILE na zeljeno mesto, gde ce vec biti spiskane na nacin nevezan sa "bolesnom decom".

Klasicno beskompromisno blacenje i otvorena borba za "zivo" milionce.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic28.12.2014. u 09:42 - pre 112 meseci
@Braksi, moguce je da je sve sto si napisao o meni tacno, medjutim, ja bar ne smatram da posedujem druge ljude zato sto sam im dao 100 dinara...
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic28.12.2014. u 09:58 - pre 112 meseci
Citat:
mmix: @Braksi, moguce je da je sve sto si napisao o meni tacno, medjutim, ja bar ne smatram da posedujem druge ljude zato sto sam im dao 100 dinara...

Ne poseduješ, ali je red da ti vrate taj novac, odnosno kusur, ukoliko taj novac nije potrošen sa namerom za koju si ga dao. Takođe, mnogi su donirali i daleko više od 100 dinara, i nije baš lep osećaj kad gledaš ove njuške kako sede na tvom novcu uprkos svemu...

Jer i ti sigurno nisi dao novac za novog Cayenna za tatu kojim vozi ožalošćenu majku dok kupuje crninu po Chanelu i Hermesu, već za lečenje te nesrećne devojčice.


A svo to muljanje sa novcem, pa ta usiljena šatro nabavka opreme, samo pokazuje koliko doseže ljudsko dno... Ako već nije praktično da svima vrate novac, onda su sav novac koji je preostao trebalo da uplate za lečenje druge dece (kao što je skoro uradio jedan normalan roditelj).
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Pomozite maloj Tijani Ognjanovic

Strane: << < .. 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 208847 | Odgovora: 744 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.