Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Counter strike na win 8 black screen

elitemadzone.org :: Video igre :: Counter strike na win 8 black screen

[ Pregleda: 3646 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pexus

Član broj: 606
Poruke: 131
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://www.flickr.com/ph..


+1 Profil

icon Counter strike na win 8 black screen19.06.2013. u 23:44 - pre 131 meseci
Obećao sam sinu da ću namestiti da igramo CS1.6 na dva računara (desktop win 7 i laptop win 8 povezani wifi preko telekomovog rutera-modema...))
E sad, CS radi na win 7 bez problema, ali kada pokušavam da pokrenem na laptopu (tohiba tecra sa windows 8), kada kliknem na ikonicu za pokretanje, na trenutak se pojavi deo startnog ekrana CS 1.6 i onda se pojavi crni ekran i smrzavanje laptopa, koje resavam sa ctrl-alt-del gde se u aplikacijama vidi CS1.6 ali "NOT RESPONDING", te ga tu izbrišem da ne bih morao resetovati laptop.

Ima li neko ideju u čemu je problem?

Pokušao sam sa compabiliti ....bla bla ...XP SP3.... XP SP2..... probao druge rezolucije ekrana.....uvek isto ...black screen :(
help

[Ovu poruku je menjao pexus dana 20.06.2013. u 01:15 GMT+1]
 
Odgovor na temu

sad_ste_face_jel

Član broj: 300015
Poruke: 309
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+104 Profil

icon Re: Counter strike na win 8 black screen24.06.2013. u 02:56 - pre 131 meseci
Nebih da trolujem ali zasto ne pokuasate sa nekom novijom i modernijom igrom?Meni jednostavno nije jasno kako ljudi mogu da igraju CS kad je igrica jednostavno njesra :) cak i Call of Duty 2 je daleko bolji i realniji od CS.Postujem to sto ste navikli na CS ali veruj mi posle par partija ce ti se siguno svideti neka novija igrica.Igrao sam ja CS kao mali i to je tada bila sreca nebeska :) Ali veruj posle Call of Duty 2,4,6,8 dobijes sasvim drugu perspektivu.Jer nije sve u pucanju ima tu malo i oko grafike,pokreta i td.Po meni sto je igrica realnija to je i uzitak bolji.
 
Odgovor na temu

boskela
Srbija,

Član broj: 304021
Poruke: 48
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+54 Profil

icon Re: Counter strike na win 8 black screen24.06.2013. u 15:19 - pre 131 meseci
Mozda covek nema para za tu igricu,mozda nema komp koji bi mogao da pokrene COD,BF ili sta vec a mozda je njemu njesra cod ko i tebi kanter.. svejedno nije pitao koju igricu da igra nego kako da namesti cs
 
Odgovor na temu

pexus

Član broj: 606
Poruke: 131
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://www.flickr.com/ph..


+1 Profil

icon Re: Counter strike na win 8 black screen24.06.2013. u 22:10 - pre 131 meseci
Ako ne mogu da se izborim sa ovom instalacijom, kako ću sa nečim zahtevnijim. Zovi me i staromodnim, ali se meni baš svidja jednostavnost kod CS-a( da ne spominjem 250MB, u odnosu na 7... do ...17 GB instalacija)
 
Odgovor na temu

sad_ste_face_jel

Član broj: 300015
Poruke: 309
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+104 Profil

icon Re: Counter strike na win 8 black screen25.06.2013. u 00:22 - pre 131 meseci
Call of Duty 2 uopste nije zahtevna igrica ako na tom kompu moze win 8 moze i Call of Duty 2.Tako da to nije izgovor.A pogotovu ne mesto poterebno za instalaciju.To sto je black screen verovatno se neke stvari ne pasu na win8.U principu probaj bilo koju drugu igru pa vidi kako se ponasa na win8.Ja sam imao nameru da vam predlozim realniju i zanimljiviju igricu jer sam igrao CS i Call of Duty 2 i znam da je razlika ogromna.No kako hocete za mene je CS realno njesra a kada se pogleda i kada je napravljena nije ni cudo.U to vreme je bila extra igrica ali do sada se mnogo napredovalo po pitanju igara i ne razumem ljude koji hvale CS jer porediti CS sa Call of Duty 2 da ne pominjem novije igre to je suludo na novijim igricama imate daleko bolji uzitak...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Video igre :: Counter strike na win 8 black screen

[ Pregleda: 3646 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.