Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ULTIMATUM Srbiji da proda svoje izvore pijače VODE !

elitemadzone.org :: MadZone :: ULTIMATUM Srbiji da proda svoje izvore pijače VODE !

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 13871 | Odgovora: 61 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: ULTIMATUM Srbiji da proda svoje izvore pijače VODE !10.07.2013. u 05:55 - pre 131 meseci
@odin

Ja mislim da si ti upravo potvrdio sve njegove tvrdnje.
about:networking
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: ULTIMATUM Srbiji da proda svoje izvore pijače VODE !10.07.2013. u 12:37 - pre 131 meseci
Kad bi svako mogao da misli mozda bih ti i povjerovao.
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: ULTIMATUM Srbiji da proda svoje izvore pijače VODE !10.07.2013. u 19:27 - pre 131 meseci
Vidi sad ovako, prosto je.

A potrudi se i d zapamtiš..
ja sa tobom ili zbog tebe u oftopic - ne idem.
about:networking
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: ULTIMATUM Srbiji da proda svoje izvore pijače VODE !10.07.2013. u 20:37 - pre 131 meseci
To je onda nista drugo nego otvorena diskriminacija, a to je zabranjeno pravilima foruma.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: ULTIMATUM Srbiji da proda svoje izvore pijače VODE !10.07.2013. u 20:52 - pre 131 meseci
@pisac - uradio sam test na http://www.iqtest.dk/ s rezultatom od 106 - http://www.dodaj.rs/f/25/JK/2600SXy7/iq-test-sceka.png. Test sam radio tako sto sam odgovor za svaki zadatak oznacavao u vremenskom intervalu do deset sekundi. Sad mi protumaci sta to znaci, a postavi I svoj rezultat, mene zanima koliko si inteligentniji od mene a pretpostavljam da jesi.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: ULTIMATUM Srbiji da proda svoje izvore pijače VODE !10.07.2013. u 22:00 - pre 131 meseci


Ko nije, mora da pogleda film pre nego što kaže bilo šta u vezi teme.

Imate prevod da skinete na titlovima, imate i film da nadjete na torentima, a možete i ovde.



Film je izuzetno poučan, preporučujem svakome da ga pogleda pre nego što nastavi da baca drvlje i kamenje na pokretača teme. Ne znam šta je pokretač pisao još po forumu,
ali ova je tema na mestu, i o ovome treba da se diskutuje.

POGLEDAJTE FILM!


PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

Vasastajić

Član broj: 291378
Poruke: 738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2385 Profil

icon Re: ULTIMATUM Srbiji da proda svoje izvore pijače VODE !10.07.2013. u 23:49 - pre 131 meseci
To je kraj življenja i početak borbe za preživljavanje.

...rekao je još 1854.godine, po "civilizacijskim" merilima jedan crveni "divljak"...

...i još je rekao:

Beli će ljudi nestati možda i pre ostalih plemena. Zaprljajte vaš krevet i jedne noći uguši ćete se u vlastitom smeću. Ali u vašoj propasti svetlećete sjajno, potpaljeni snagom Boga koji vas je doneo na tu zemlju i za neku posebnu svrhu dao vam vlast nad njome kao i nad crvenim čovekom.

I onda kažu da Bog nije bezgrešan...

...pravi, pravi, pravi i onda se zaiebe i napravi belog čoveka...

...samo se iskreno nadam da je crveni GOSPODIN Sealth iz plemena Suquamish, apsolutno u pravu sa svojim predviđanjima.

Slaviša, hvala za ovaj film izuzetno dramatične poruke.
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: ULTIMATUM Srbiji da proda svoje izvore pijače VODE !11.07.2013. u 12:27 - pre 131 meseci
Citat:
Sceka:
@pisac - uradio sam test na http://www.iqtest.dk/ s rezultatom od 106 - http://www.dodaj.rs/f/25/JK/2600SXy7/iq-test-sceka.png. Test sam radio tako sto sam odgovor za svaki zadatak oznacavao u vremenskom intervalu do deset sekundi. Sad mi protumaci sta to znaci, a postavi I svoj rezultat, mene zanima koliko si inteligentniji od mene a pretpostavljam da jesi.


Pozdrav!


Ni mene nije mrzelo da probam.


 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: ULTIMATUM Srbiji da proda svoje izvore pijače VODE !11.07.2013. u 12:40 - pre 131 meseci
Svaka cast! Ti si inteligentniji od mene nego ja. :) Samo jos da se @pisac pokaze pa da se sekiram jer sam prilicno neinteligentan! :)


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: ULTIMATUM Srbiji da proda svoje izvore pijače VODE !11.07.2013. u 12:46 - pre 131 meseci
Ma jok, nas kolju godine, pa se ne prikazujemo u pravom svetlu. ;) Ne radi nam mozak kao pre 20. 30. godina. Ne sumnjam da ce ovi danasnji omladinci imati sta da pokazu.
 
Odgovor na temu

Minnie9

Član broj: 309942
Poruke: 16
*.dynamic.sbb.rs.



+30 Profil

icon Re: ULTIMATUM Srbiji da proda svoje izvore pijače VODE !11.07.2013. u 13:12 - pre 131 meseci
izvinjavam se zbog offtopic-a, jel zna neko resenje za 20. i 36.zadatak? :)
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: ULTIMATUM Srbiji da proda svoje izvore pijače VODE !11.07.2013. u 17:44 - pre 131 meseci
Ja. pravo da ti kazem, ne znam. Ionako sam na srecu popunjavao. ;)

Evo, ponovo sam pokusao...i. to je to.


 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: ULTIMATUM Srbiji da proda svoje izvore pijače VODE !11.07.2013. u 20:11 - pre 131 meseci
Citat:
Minnie9: izvinjavam se zbog offtopic-a, jel zna neko resenje za 20. i 36.zadatak? :)

Ja ne znam, moj rezultat govori da ne bih znao I da ponovim. Verovatno @pisac zna. :)


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: ULTIMATUM Srbiji da proda svoje izvore pijače VODE !11.07.2013. u 20:46 - pre 131 meseci
Ja ne smem da rešavam taj test. Pokvariću taj online servis, garant. Tiltovaće.
about:networking
 
Odgovor na temu

Vasastajić

Član broj: 291378
Poruke: 738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2385 Profil

icon Re: ULTIMATUM Srbiji da proda svoje izvore pijače VODE !12.07.2013. u 07:44 - pre 131 meseci
Ali u vašoj propasti svetlećete sjajno, potpaljeni snagom Boga koji vas je doneo na tu zemlju i za neku posebnu svrhu dao vam vlast nad njome kao i nad crvenim čovekom.

Da....ovoj temi je mesto definitivno u UMZ...
...Srbija ionako više NEMA šta da proda.

KAKAV ULTIMATUM, - B R E - ?!?

Življenju je KRAJ, neka je dragi Bog u pomoći našoj deci.

Unuke neću ni da pominjem.

Njihovu smo budućnost odaaavno potrošili...nadmudrujući se.

Citat:
Evropa:-Hoćete u Evropu?

Srbija:-Hoćemo KYRAC!

Evropa:-Izvolite....
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: ULTIMATUM Srbiji da proda svoje izvore pijače VODE !12.07.2013. u 10:47 - pre 131 meseci
Citat:
Sceka: Ja ne znam, moj rezultat govori da ne bih znao I da ponovim. Verovatno @pisac zna.


Ne znam napamet . Moj rezultat neću da publikujem, u svakom slučaju ulazi u mensu. Inače, da ne zagađujete ovu temu offtopicem, link ka temi koja se bavi IQ-om (i ovim testom) je u mom profilu: kafić "Uzdravlje"
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: ULTIMATUM Srbiji da proda svoje izvore pijače VODE !12.07.2013. u 14:09 - pre 131 meseci
Kako "necu da publikujem"?! Pa sam si dao znacaj I okacio link! Red bi bio da das svoj primer I da ucutkas ostale koji imaju lose misljenje o tvom intelektu, ima ih nekoliko koliko sam primetio, I da jednom za svagda nakon toga bude iskazano/iskazivano postovanje kakvo zasluzujes.

Ja sam svoj skroman skor publikovao, javno, a I potpisujem se punim imenom, prezimenom I nadimkom I poznat sam privatno sirem broju kako clanova tako I u raznim sferama javnog zivota I nije mi nikakav problem. Zasto bi tebi bio bilo kakav problem da pokazses svoj rezultat koji je, ponavljam, verovatno I ocekivano bolji od mog?!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: ULTIMATUM Srbiji da proda svoje izvore pijače VODE !12.07.2013. u 22:22 - pre 131 meseci
Rekao sam već sve što treba, ali to nisi zapazio. Inače me stole bojko da postavljam skrinšot, s obzirom da se to može bez problema lažirati i stoga nema nikakvu svrhu.

Post nije upućen širokim masama već konkretnoj osobi, a i maloj uobraženoj troll grupici koja se ponaša isto kao on i daje sebi za pravo da stalno nekoga vređa bez povoda i bez opravdanja (ne mene nego bilo koga ko im nije po volji). Neka odrade test i pogledaju samog sebe malo, kad tako slobodno daju sebi pravo da sude i presuđuju o drugima ko da su oni neka nebeska visina (a u stvari - najobičniji prosek).
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: ULTIMATUM Srbiji da proda svoje izvore pijače VODE !12.07.2013. u 23:39 - pre 131 meseci
Veoma sam zapazio sve sto si izlozio. Zato sam I reagovao. A ako se moze lazirati I zato nema svrhu - zasto si postavio kao izazov? Kao dokaz cega?! Ne mislis li da pricas malo kontradiktorno I to u par recenica?! :)

Na kraju krajeva, budi posten pa ne laziraj nista, pokazi postenje I zastidi nas postenjem I rezultatom. Hvala.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: ULTIMATUM Srbiji da proda svoje izvore pijače VODE !13.07.2013. u 12:02 - pre 131 meseci
Q:
Citat:
Sceka: zasto si postavio kao izazov? Kao dokaz cega?!

A:
Citat:
pisac:  Neka odrade test i pogledaju samog sebe malo
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: ULTIMATUM Srbiji da proda svoje izvore pijače VODE !

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 13871 | Odgovora: 61 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.