Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Savet za kupovinu Televizora (LED,LCD,Plasma)

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Savet za kupovinu Televizora (LED,LCD,Plasma)

[ Pregleda: 1786 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

flokiviky

Član broj: 316571
Poruke: 2
91.191.14.*



Profil

icon Savet za kupovinu Televizora (LED,LCD,Plasma)30.07.2013. u 22:53 - pre 130 meseci
Pozdrav.

Planiram da kupim TV 100 cm, moze I veci. Full HD, cena od 500-600 Evra.
Video sam da se za taj novac moze uzeti odlican, od dobrih proizvodjaca, tipa: Panasonik,Samsung,Sony,itd.
Moje pitanje, ujedno I nedoumica su, koji od pomenutih: LED,LCD,Plasma je najbolje uzeti.

Koristio bih ga pretezno za gledanje fudbalskih utakmica, filmova sa kompam kao I za igranje nekih igara, tipa fudbal. Pa molim iskusnije ljude da mi pojasne koji od navedenih je najbolji za tu svrhu, vezano za odziv I sl.
 
Odgovor na temu

agronsaracini
TV Servis

Član broj: 279039
Poruke: 10
*.cabletel.com.mk.



Profil

icon Re: Savet za kupovinu Televizora (LED,LCD,Plasma)31.07.2013. u 17:00 - pre 130 meseci


Ukoliko se odlučite da kupite novi TV prijemnik, izaberite onaj koji ima integrisan DVB-T2 demodulator i MPEG-4 dekoder. Na tržištu trenutno ima i TV prijemnika sa DVB-T demodulatorom i MPEG-2 ili MPEG-4 dekoderom, čijom kupovinom nećete biti u mogućnosti da primate digitalne programe zemaljskim putem,
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Savet za kupovinu Televizora (LED,LCD,Plasma)

[ Pregleda: 1786 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.