Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Restorani domace kuhinje u Nisu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Restorani domace kuhinje u Nisu

[ Pregleda: 4735 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

badabing69

Član broj: 315164
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Restorani domace kuhinje u Nisu24.08.2013. u 00:09 - pre 129 meseci
Zanima me da li u Nisu postoji neki restoran domace kuhinje a da nije studentska menza? Naravno sa pristupacnim cenama gde se svakodnevno prehranjuju studenti. Pitao sam par ljudi koji studiraju u Nisu da li tako nesto postoji tamo, kazu da nisu sigurni. Meni je to neverovatno jer u NS postoji barem 10 restorana tog tipa. Trazio sam po google-u ali slaba vajda. Jel ima neko proverenu informaciju?
 
Odgovor na temu

JankoNIS
Nis

Član broj: 39200
Poruke: 999



+251 Profil

icon Re: Restorani domace kuhinje u Nisu24.08.2013. u 13:50 - pre 129 meseci
Imas solidan restoran kada podjes od semafora na pocetku Dusanove ulice prema Pravnom fakultetu (desna strana ulice). Nalazi se bas kod onog trougla gde parkiraju vozila nepropisno. Ne znam kako se zove, ali naci ces ga.
 
Odgovor na temu

Chojba

Član broj: 238529
Poruke: 200
*.adsl.eunet.rs.



+75 Profil

icon Re: Restorani domace kuhinje u Nisu28.08.2013. u 22:40 - pre 128 meseci
Mislim da Janko tipuje na Nis-Ekspres-ov restoran, bio je njihov ranije sigurno, ne znam da li je i dalje... Pitanje je cena, ne verujem da je isplativ studentima.

Iako sam vec 7-8 godina gotovo svaki dan u Nisu, ne znam ni za jedan restoran koji bih ti preporucio...

Ja sam stanovao preprosle jeseni/zime u Durlanu, i mogu ti reci da me je odusevio "AS" market, mislim da se tako zove. Prilicno veliki market preko puta SUP-a(durlanskog). Imali su menzu u kojoj si SVE mogao da kupis svakoga dana. Razne salate(kupus, krompir, paradajz...), i sva "popularna" jela(djuvec, sarme, punjene paprike, pilav, pasulj, razne vrste mesa/ribe...). E sad, ni njihove cene nisu bile bajne, sve zavisi kakav ti je dzep i koliko jedes :)

 
Odgovor na temu

badabing69

Član broj: 315164
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Restorani domace kuhinje u Nisu30.08.2013. u 22:02 - pre 128 meseci
Pa znas kako rodjace, ovde recimo ako hoces da pojedes pasulj, daces u startu 300 din samo za to. Lepinja je 30 din, plus ako hoces neku salatu, sve u svemu do 500 dinara po rucku smatram da je OK. Inace, nebitno mi je jel restoran ili menza u okviru marketa, bitno da moze da se pojede nesto kuvano u toku dana.
 
Odgovor na temu

cyBerManIA
I ovo T ono
Space

Član broj: 25195
Poruke: 698
*.ptt.rs.

Sajt: www.facebook.com/cyberman..


+263 Profil

icon Re: Restorani domace kuhinje u Nisu31.08.2013. u 00:56 - pre 128 meseci
Taj restoran na pocetku Dusanove je linijski restoran i kako sam cuo, cene su im bas bas niske. Najbolje da svratis i overis, u centru je.
Kuvano do 500 kinte mozes u svakoj kafani/restoranu. :D
Studentska menza je ubedljivo najjeftinija. Rucak ispadne oko 40dinara.
 
Odgovor na temu

KrkaCiC

Član broj: 71173
Poruke: 2184
94.228.238.*



+784 Profil

icon Re: Restorani domace kuhinje u Nisu31.08.2013. u 01:24 - pre 128 meseci
Citat:
cyBerManIA
Studentska menza je ubedljivo najjeftinija. Rucak ispadne oko 40dinara.


Mislim ja je rucak u menzi 54 dinara

Mada od prosle godine mislim da se mozi jesti i po onoj ekonomskoj ceni,rucak je tada oko 180 din ali isto je uslov imati abonentsku

U Nis ekspress restoranu nikad nisam jeo,cuo sam od prijatelja koji su bili da je ok i da je cena malo niza nego u obicnoj kafani
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Restorani domace kuhinje u Nisu

[ Pregleda: 4735 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.