Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA

elitemadzone.org :: MadZone :: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 62455 | Odgovora: 395 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA07.08.2014. u 21:26 - pre 118 meseci
Citat:
Hank: Dešavaju se zlodela poput ubistva Tijane J. i po drugim evropskim zemljama, čak i gori zločini - ali nema varvara koliko na Balkanu, ljudi se istuguju i isplaču, razmotre hladne glave da li i šta treba menjati/unaprediti, da li je učinjena neka greška, čija je šta odgovornost, da li je moglo biti sprečeno ili nije i to je to...

Hajde covjece podrzavaju razvaljivanje cijelih drzava i ubijanje na hiljade civila zbog terorizma da ne cerece lokalne ubice. Eto, isplacu se samo i to je to.

Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA07.08.2014. u 21:28 - pre 118 meseci
Citat:
Otto23:

Mislis kao na ove "civilizovane" sto im nije potrebna odluka UN-a, za svoje choporativne vojne "intervencijice"... :).


Žalosno je samo to što ti u ama baš svemu, od pada aviona u Ukrajini do ubistva 15ogodišnje devojčice u Vojvodini, vidiš samo rezoluciju 1244 i zli NATO pakt...

što je vid opterećenosti. Nije ti lako, znam, ali ne znam što ne pokušaš nešto: što se ne odseliš iz ove zle civilizacije, nego patiš u njoj?

Citat:
jericho1405:
Hajde covjece podrzavaju razvaljivanje cijelih drzava i ubijanje na hiljade civila zbog terorizma da ne cerece lokalne ubice


Nastavak koji si prećutao: ,"pa možemo i mi valjda da se častimo jednim nekažnjenim komadanjem ubice devojčice i... onog iz opozicije što me mnogo nervira na TVu... i komšije što je kupio novog BMWa, majke mu ga lopovske i..."

nema kraja tom spisku: to je varvarizam. Čudi me kako to do sada nisi provalio, a piše da živiš u BiH - to je tamo tek bilo izraženo? Ako ti nisi provalio da se Pandorina kutija ne može samo malčice otvoriti da dokoni gvirnemo šta ima unutra...
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA07.08.2014. u 21:32 - pre 118 meseci
^ Ne, ja samo vidim obrzac ponasanja koji se kosi sa zdravom logikom, vredja inteligenciju i pre svega krajnje je licemeran i pokvaren.
Ignorisanje realnih cinjenica, njihovo minimalizovanje i ignorisanje od slucaja do slucaja, je odlika glupih, zadrtih i zatucanih, pre svega...
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA07.08.2014. u 21:34 - pre 118 meseci
Takav sam ti ja glup, zadrt i zatucan, ali ne mrzim ni svet u kom živim, ni život koji živim. A ti patiš u ovoj civilizaciji, zato sam te dobronamerno i pitao: što se ne spasavaš negde van ove zle civilizacije?
 
Odgovor na temu

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA07.08.2014. u 21:36 - pre 118 meseci
Jos je zalosnije u NATO dzukelama vidjeti pravednike i "civilizaciju" a u ubici te iste 15-godisnje djevojcice u Vojvodini materijal za rehabilitaciju i drustveni zivot ignorisuci smrt djevojcice kao da je to nekakva sporedna prica u cijeloj situaciji.
Citat:
Hank: nema kraja tom spisku: to je varvarizam. Čudi me kako to do sada nisi provalio, a piše da živiš u BiH?

Ne. Varvarizam je vratiti jednu drzavu u srednji vijek i ubijati na hiljade njenih gradjana/civila i nazivati to demokratskim procesom i misijama "za vase dobro". Ili pokusavati rehabilitovati ubicu djeteta. To je varvarizam.

Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
Odgovor na temu

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA07.08.2014. u 21:36 - pre 118 meseci
Samo meni nije jasan splet događaja, kako kaže cenjeni Dr. Ministar, ubica je udario autom devojčicu, pa je uvukao u auto, svukao i ubio.

Da li je on to uradio zbog straha da ga ne prijavi, pa će ga sigurno uhapsiti, ovako se možda izvuče, ili je on to isplanirao da nekoga udari, i onesposobi za bežanje ili odbranu, pa ubije.

Ili je on to dete već pikirao pre. Ne znam samo koja je varijanta bolesnija od druge dve...
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA07.08.2014. u 21:41 - pre 118 meseci
Citat:
jericho1405:
Jos je zalosnije u NATO dzukelama vidjeti pravednike i "civilizaciju" a u ubici te iste 15-godisnje djevojcice u Vojvodini materijal za rehabilitaciju i drustveni zivot ignorisuci smrt djevojcice kao da je to nekakva sporedna prica u cijeloj situaciji.


Ja ne ignorišem smrt 15ogodišnje devojčice, kao što ti već rekoh - vrlo mi je loše i ne tražim nešto da mi bude drago u toj beskonačno tužnoj priči poput mnogih degenerika (kojima bi osveta i pravljenje kobaji od ljudskog mesa predstavljali nešto drago, lepo, normalno, logično i napredno)...

neka je NATO pakt najveća zločinačka organizacija koju je ova galaksija videla i ikada će videti - ali, ljudi... ja neću, a ni ogromna većina ostalih koji razumeju ovaj jezik neće sa vama u paleolitik ni zbog toga, niti zbog bilo čega drugog, kako vam to nije jasno?
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA07.08.2014. u 21:45 - pre 118 meseci
IMHO, da je samo hteo da sakrije saobracajnu nesrecu, tj. da je ubije zbog toga - ne bi je skidao golu. Nema svrhe.

Ocigledno je rec o psihopati, koji je verovatno sam izazvao nesrecu, i onda se izivljavao posle toga. Posle je zakopao da bi prikrio dokaz. Cak i da je nije namerno udario kolima, kazu da je nije ubio na licu mesta, vec da ju je vozio u kolima 10 Km dalje i tamo skinuo i ubio. Dakle, itekako je imao vremena da sagleda sta radi i sta je uradio.... A sigurno je ne bi skidao golu da je samo zeleo da prikrije zlocin sto pre. IMHO, covek je psihopata...
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA07.08.2014. u 21:48 - pre 118 meseci
Citat:
Hank:
I ako se posle dve godine pronađe pravi ubica <cut>


to se nece desiti posto ih je on, ON, the pravi ubica i odveo do mesta gde je zakopao Tijanu inace je nikada ne bi pronasli.

Hank cuo sam da u BG ima jedan klinac sto masturbira 6x dnevno i salje 200 postova na 12 foruma jesi to ti ?
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA07.08.2014. u 21:49 - pre 118 meseci
Flo33..Mozda ima veze sa tim pozajmicama koju je otac uzimao.Trebao je zaplasiti pa je krenulo po losem scenariju ( poceli da je traze,fejs,novine )
Mislim da on u ovoj pric nije sam.Kazu da je lagao na poligrafu na svako pitanje,znaci uracunljiv sa smisljenim planom.Da li ta sala ima video nadzor?
Da li od toliko telefona niko bas nije snimao tribine sa posetiocima ? Kazu da je iz tog mesta rodom.I to sa vracanjem dukserice u pola 1 mi nije jasno,jos na
neosvetlljenom putu.
 
Odgovor na temu

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA07.08.2014. u 21:49 - pre 118 meseci
Citat:
Hank: neka je NATO pakt najveća zločinačka organizacija koju je ova galaksija videla i ikada će videti - ali, ljudi... ja neću, a ni ogromna većina ostalih koji razumeju ovaj jezik neće sa vama u paleolitik ni zbog toga, niti zbog bilo čega drugog, kako vam to nije jasno?

I neces sa nama, vratice tebe NATO nista se ne sekiraj. Mrzi vas pola svijeta a i druga polovica koja vam se kezi u lice takodje nema nista bolje misljenje.

Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
Odgovor na temu

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA07.08.2014. u 21:56 - pre 118 meseci
Lave, da ne glumimo Agatu Kristi, videćemo šta kaže istraga, ako ikada i dođu do istine. Mislim da je značajno da se na ovako medijski popraćenom ubistvu objavi šta je pravi razlog, i možda spase neka buduća žrtva nekih drugih uterivača dugova, ili psihopata, šta god..
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA07.08.2014. u 22:00 - pre 118 meseci
Sto si ti siguran da glumim Agatu !!??
 
Odgovor na temu

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA07.08.2014. u 22:02 - pre 118 meseci
Lave, ne uzrujavaj se, napisao sam u množini, i sebe svrstao tu. Hteo sam reći da ne nagađamo, može se 30 teorija razviti...
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA07.08.2014. u 22:11 - pre 118 meseci
Ma ne.Pricamo o smrtnoj kazni.Uhvacen ubica a ni jednog trenutka nisu rekli kako su ga otkrili.Da li je on taj,pa da nastavimo

sa postovima,moram priznati, Hanka i posta o varvarizmu i krvi u ocima.
 
Odgovor na temu

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA07.08.2014. u 22:24 - pre 118 meseci
Mislim da su rekli negde da su išli sistemom eliminacije, odnosno da su proveravali sve brojeve koji su se prijavili na najbližu bazu u momentu nestanka. Takođe su ispitivali sve učesnike te sportske manifestacije. Kako kaže ministar policije, na blef, po njegovom ličnom nalogu (od kada lično ministar učestvuje u istragama??) su ga priveli na poligraf..
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA07.08.2014. u 22:40 - pre 118 meseci
Da,ako je tako,ali to sa smrtnom je malo tesko selektovati.Po meni i lekar treba da dobije smrtnu kaznu ( mislim na licnu tragediju) ako je ociglednom
greskom ubio pacijenta.Smrtnu bi dao i za kradju,ako je neko zbog kradje izgubio zivot (nije imao da prehrani porodicu pa se samoubio,za lecenje nekog itd.).
 
Odgovor na temu

BluesRocker

Član broj: 20536
Poruke: 1130



+394 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA07.08.2014. u 23:08 - pre 118 meseci
Ako ne možemo da se složimo za ili protiv smrtne kazne (a verovatno i nećemo nikad), da li barem možemo da uvakvi svirepi monstrumi treba da budu osuđeni na doživotnu robiju (ne 40 godina već do kraja njihovog života) bez mogućnosti pomilovanja ili ne daj bože puštanja kući za vikend, bez plejstejšna, televizora, radija, basketa, teretane i sličnog? Samo sat vremena dnevno šetnje u krugu dvorišta.

Ako je neko nevino osuđen, ima pravo na angažovanje advokata, prikupljanje novih dokaza, pokretanje ponovnih sudskih postupaka, pa i naknadu štete ako se ispostavi da su greškom osuđeni, ali bez pomilovanja zbog "dobrog vladanja" i sličnih gluposti.
Romanes Eunt Domus
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA07.08.2014. u 23:20 - pre 118 meseci
Ja nisam rekaoda sam protiv smrtne kazne,ali mislim da bi kod nas i sistemom koji je usadjen vise nevinih dobilo smrtnu nego ovakvi kao ovaj.
 
Odgovor na temu

Nymeria

Član broj: 317502
Poruke: 75



+84 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA07.08.2014. u 23:59 - pre 118 meseci
Citat:
BluesRocker:
Ako ne možemo da se složimo za ili protiv smrtne kazne (a verovatno i nećemo nikad), da li barem možemo da uvakvi svirepi monstrumi treba da budu osuđeni na doživotnu robiju (ne 40 godina već do kraja njihovog života) bez mogućnosti pomilovanja ili ne daj bože puštanja kući za vikend, bez plejstejšna, televizora, radija, basketa, teretane i sličnog? Samo sat vremena dnevno šetnje u krugu dvorišta.

Ako je neko nevino osuđen, ima pravo na angažovanje advokata, prikupljanje novih dokaza, pokretanje ponovnih sudskih postupaka, pa i naknadu štete ako se ispostavi da su greškom osuđeni, ali bez pomilovanja zbog "dobrog vladanja" i sličnih gluposti.


Uz jednu izmenu. Ovo "sat vremena u krugu dvorista". Ja sam za to da osudjenici budu korisceni za nesto korisno. Tipa neki fizicki rad i tako nesto, tako da otplacuju trosak njihovog drzanja u zatvoru. A i bili bi mirniji kad su umorniji.
Doduse, to ne vazi samo za ove, nego i za sve zatvorenike.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 62455 | Odgovora: 395 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.