Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kocnice za Kiu pro ceed

elitemadzone.org :: AutoZone :: Kocnice za Kiu pro ceed

[ Pregleda: 3273 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

krone

Član broj: 321136
Poruke: 4
*.google.com.



Profil

icon Kocnice za Kiu pro ceed06.02.2014. u 16:28 - pre 124 meseci
Pozdrav drugari!

Zanima me da li neko zna, precizno ili od prilike, koliko kostaju kocnice za Kiu pro ceed benzinac, 1.4, 105ks, 2009. godiste? Znaci diskovi sa plocicama prednji i zadnji. Ako neko iz Beograda ili Nisa ima preciznu informaciju iz prodavnice auto delova, mogao bi da napise ime prodavnice i gde se nalazi. Hvala!
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Kocnice za Kiu pro ceed06.02.2014. u 16:59 - pre 124 meseci
Za 150 eura moze se kupiti aftermarket komplet i prednji i zadnji diskovi zajedno sa plocicana.

Original i sam znas kolko kosta jer ti je verovatno pozlilo kada si saznao

[Ovu poruku je menjao Zarko Silic dana 06.02.2014. u 18:20 GMT+1]
 
Odgovor na temu

krone

Član broj: 321136
Poruke: 4
*.google.com.



Profil

icon Re: Kocnice za Kiu pro ceed06.02.2014. u 17:28 - pre 124 meseci
Ja sam zensko. :D Cisto da znas da se nesto bas i ne razumem kao vi muskarci. :)

Jel velika razlika u kvalitetu izmedju tih i originala? Na ebay-u mogu da narucim komplet za nekih 120€, al nisam sigurna sto se kvaliteta tice.. :)
 
Odgovor na temu

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: Kocnice za Kiu pro ceed06.02.2014. u 17:38 - pre 124 meseci
Ja sam ovde kupio diskove i pločice za BMW-a. Iako smo posle par telefonskih poziva konačno ustanovili koje idu, zbog razlike u oznakama EU i SAD modela, kvalitet je bio odličan, za 3x manju cenu nego sličan aftermarket u EU. Problem je naša carina. Ne savetujem ti da naručuješ preko ebaya, jer ćeš i tako plaćati porez i carinu, pa ćeš doći na isto, a imaćeš probleme sa našom carinom koja 4 diska i pločice kapira kao uvoz za prodaju, jer ko kupuje 4 diska i pločice, svašta??/ironija. Najbolje je što su tražili potvrdu od servisa da ja to trebam da zamenim. Na kraju su pustili, ali veruj mi, ne treba ti to u životu. Kupi ko čovek/žena :D u nekoj trgovini neorginalne i mirna glava.
 
Odgovor na temu

pajapop
Beograd

Član broj: 183139
Poruke: 1800
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+632 Profil

icon Re: Kocnice za Kiu pro ceed06.02.2014. u 18:50 - pre 124 meseci

Krone, imas PP
 
Odgovor na temu

krone

Član broj: 321136
Poruke: 4
*.tirol.surfer.at.



Profil

icon Re: Kocnice za Kiu pro ceed06.02.2014. u 20:23 - pre 124 meseci
Citat:
Flo33:
Ja sam ovde kupio diskove i pločice za BMW-a. Iako smo posle par telefonskih poziva konačno ustanovili koje idu, zbog razlike u oznakama EU i SAD modela, kvalitet je bio odličan, za 3x manju cenu nego sličan aftermarket u EU. Problem je naša carina. Ne savetujem ti da naručuješ preko ebaya, jer ćeš i tako plaćati porez i carinu, pa ćeš doći na isto, a imaćeš probleme sa našom carinom koja 4 diska i pločice kapira kao uvoz za prodaju, jer ko kupuje 4 diska i pločice, svašta??/ironija. Najbolje je što su tražili potvrdu od servisa da ja to trebam da zamenim. Na kraju su pustili, ali veruj mi, ne treba ti to u životu. Kupi ko čovek/žena :D u nekoj trgovini neorginalne i mirna glava.



E hvala puno na savetu. sto se tice carine i ebay-a, narucila bih da mi stignu u Austriju pa bih ih ja sama donela u Srbiju.. samo ne znam kakvog su kvaliteta, narucujem na slepo itd.. u Srbiji bi krenuo sa mnom majstor pa bi smo videli sta uzimamo, tj. on bi video, ja mogu da gledam do sutra i isto mi se hvata. :) Ne znam sta mi je pametno ciniti. :)
 
Odgovor na temu

krone

Član broj: 321136
Poruke: 4
*.tirol.surfer.at.



Profil

icon Re: Kocnice za Kiu pro ceed06.02.2014. u 20:24 - pre 124 meseci
Citat:
pajapop:

Krone, imas PP :)



Hvala puno, ne mogu da ti odgovorim na PP jer sam novi clan. :o
Kontaktiracu ih pa cu videti sa njima. :)
 
Odgovor na temu

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: Kocnice za Kiu pro ceed06.02.2014. u 20:45 - pre 124 meseci
Definitivno ti je najbezbolnije prodavnica koju imas u komsiluku. Nije to neka tehnologija, metal kao metal.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Kocnice za Kiu pro ceed

[ Pregleda: 3273 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.