Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gde ostaviti auto na Vracaru preko vikenda?

elitemadzone.org :: AutoZone :: Gde ostaviti auto na Vracaru preko vikenda?

[ Pregleda: 7109 | Odgovora: 19 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dzoniboj1
zabusant
firma doo

Član broj: 321860
Poruke: 4
*.torproject.afo-tm.org.



+1 Profil

icon Gde ostaviti auto na Vracaru preko vikenda?07.03.2014. u 13:29 - pre 123 meseci
Za otprilike 3 nedelje idem za vikend u beograd (citaj: vise-manje turisticki)

Imam iznajmljen stan za vikend (mislim da hadzi milentijeva ulica), i po gradu bi isli sa javnim prevozom i taxijem (znaci avto stoji parkiran ceo vikend)

posto su tamo parking zone, i ogranicenja parkiranja, da li postoji mesto (garaza? parking) negde blizu, gde bi mogao auto da se ostavi preko vikenda (petak uvece dolazak, nedelja poslepodne odlazak). naravno za neku normalnu cenu :)

Ako ne, dali postoji bar neko mesto, gde moze da se ostavi (neki javni parking ispred zgrada), gde nije bas ono, da svaki stanovnik ima "svoje mesto" (ono, nenapisano pravilo gde ko parkira), pa da mi cupaju ogledala i to (don't ask, al dogodilo mi se bas to jednom)

Auto je stariji korejac, ali na strane table, pa bi mi bilo lakse, da bi bilo negde, gde bi ostao ceo :)
 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3453

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: Gde ostaviti auto na Vracaru preko vikenda?07.03.2014. u 14:44 - pre 123 meseci
Treba da znaš da se parkiranje po zonama naplaćuje radnim danom od 7-21 i subotom od 7-14.

Dakle ako dođeš u petak uveče (posle 21), možeš da se parkiraš u Hadži-Milentijevoj ulici, pa kako u zelenoj zoni možeš da ostaneš 3 sata, rešio si problem za subotu od 7 do 10 (parkiranje u zelenoj zoni je 41 dinar po satu, pošalješ na 9113 SMS sa brojem tablice u petak uveče, pa onda još dva puta produžiš ponovnim slanjem SMS-a).

Dakle problem ti je subota od 10-14. Relativno blizu na Slaviji imaš dva parkinga gde je jedan sat 80 dinara, a posle 14 opet možeš da pomeriš vozilo u svoju ulicu i ostaneš do nedelje uveče besplatno (doduše, ko dođe u Beograd iz unutrašnjosti, treba da uzme apaurin ili bensedin pre nego što se upusti da vozi po kružnom toku na Slaviji).

Pitaj onoga koji ti izdaje apartman da li ima neki besplatni parking u dvorištu zgrade ili negde blizu, jer je Hadži-Milentijeva dosta dugačka ulica, pa ne znam gde bi ti tačno bilo dobro da ostaviš kola.

Recimo, ja da moram da se parkiram negde u blizini te ulice, ostavio bih kola u krugu infektivne klinike (tamo mi radi sestra, pa znam da uvek ima mesta, a ne plaća se, samo nemoj da kažeš da sam ti ja to rekao ili ispred ulaza u dečju bolnicu u Tiršovoj - na parking se ulazi iz Pasterove).


[Ovu poruku je menjao djoka_l dana 07.03.2014. u 15:57 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3739
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Gde ostaviti auto na Vracaru preko vikenda?07.03.2014. u 15:00 - pre 123 meseci
Čitam i ne vjerujem... postoje ljudi koji 21 dan unaprijed treba da isplaniraju gdje će se parkirati kad odu u drugi grad... i to još vikendom... mogao bi da svarim ovakvo pitanje da je inspirisano strahom od krađe auta ali to ovdje nije slučaj...

 
Odgovor na temu

dzoniboj1
zabusant
firma doo

Član broj: 321860
Poruke: 4
*.voxility.net.



+1 Profil

icon Re: Gde ostaviti auto na Vracaru preko vikenda?07.03.2014. u 15:07 - pre 123 meseci
Pa u drugim gradovima imas garaze, gde platis nekih 2-30eur (zavisi od zemlje i lokacije u gradi) na dan, i ostavis auto tamo.

Ovde zelena zona, cak i da platis, ne smes da ostavis duze od 3sata, pa onda pomeraj gore-dole :/

A kakva je situacija sa paukom? Vidim da je kazna ~1800 din sto je dosta jeftinije od parkinga u recimo barceloni, ali ako odveze pauk, onda se ta cena dosta uveca.
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3739
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Gde ostaviti auto na Vracaru preko vikenda?07.03.2014. u 15:17 - pre 123 meseci
Misliš da u BG-u nema garaža?
Kakve veze ima pauk? Ja sam mislio da pauk odnosi samo nepropisno parkirana vozila...
 
Odgovor na temu

dzoniboj1
zabusant
firma doo

Član broj: 321860
Poruke: 4
*.khonych.in.



+1 Profil

icon Re: Gde ostaviti auto na Vracaru preko vikenda?07.03.2014. u 15:22 - pre 123 meseci
U kojoj garazi u walking-distance od vracara moze auto da se pusti za 3 dana?
 
Odgovor na temu

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+711 Profil

icon Re: Gde ostaviti auto na Vracaru preko vikenda?07.03.2014. u 15:26 - pre 123 meseci
Citat:
Nocni:
Čitam i ne vjerujem... postoje ljudi koji 21 dan unaprijed treba da isplaniraju gdje će se parkirati kad odu u drugi grad...

A zašto je to čudno, molim te? Ja kad idem negde i smeštaj biram gledajući između ostalog i parking.

OP: Da sam na tvom mestu, parkirao bih negde van zona, npr u okolini V. Ilića, na parkingu ispred neke veće zgrade. Ne bi trebalo da bude problema.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Gde ostaviti auto na Vracaru preko vikenda?07.03.2014. u 16:12 - pre 123 meseci
Naravno da treba planirati gde ce ostaviti auto... ali h. milentijeva je najmanji problem, ona je na granici zone, tako da dve ulice dalje lako mozes naci mesto, a tamo ima gomila sitnih ulicica.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.95.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Gde ostaviti auto na Vracaru preko vikenda?07.03.2014. u 17:33 - pre 123 meseci
ne razumem zašto bi išao taxijem po gradu(ili nedajbože javnim prevozom) ako si došao kolima?!?

A parkiraj ga gde god da nađeš mesto i šta te briga i da dobiješ kaznu ako je auto na strane table, ne mnogu ti ništa... Ili čak možeš i da platiš kaznu za prekoračenje u zoni, i ispašće te
manje ili isto kao i neka garaža(a pri tom i ne moraš da juriš i da tražiš garažu koja ti je dovoljno blizu)
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

dzoniboj1
zabusant
firma doo

Član broj: 321860
Poruke: 4
*.snelis.com.



+1 Profil

icon Re: Gde ostaviti auto na Vracaru preko vikenda?07.03.2014. u 17:39 - pre 123 meseci
Ma probat cu stvarno da nadjem nesto izvan zone, ili tamo gde @jablan kaze

Ako ides turisticki, preko hrama svetog save, pa terazije, knez mihajlova, kalemegdan, skadarlija za veceru, neki splav,... mislim da je jos uvek brze peske preko dana tamo, i taxijem kuci, nego svake pola sata pomerati auto :)
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Gde ostaviti auto na Vracaru preko vikenda?07.03.2014. u 18:03 - pre 123 meseci
Citat:
etjen: ne razumem zašto bi išao taxijem po gradu(ili nedajbože javnim prevozom) ako si došao kolima?!?

Pa sta ce mu kola ako je dosao turisticki?
Jedino ako ide na N. Beograd ili Adu, ostalo sve uglavnom moze peske da obidje...
Realno, Beograd je vrlo mali grad.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.95.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Gde ostaviti auto na Vracaru preko vikenda?07.03.2014. u 18:47 - pre 123 meseci
čovek je rekao da bi koristio taxi ili gsp. Ako bi već koristio taxi ili gsp, onda može i svojim kolima da ide. Nije baš sred leta, pa da može lagana šetnjica. Možda bude loše vreme...

Uostalom, vikendom posle 14h se ne plaća parking po zonama sve do ponedeljka ujutru
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Gde ostaviti auto na Vracaru preko vikenda?07.03.2014. u 19:11 - pre 123 meseci
alkohol vam nije pao na pamet?
 
Odgovor na temu

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+711 Profil

icon Re: Gde ostaviti auto na Vracaru preko vikenda?07.03.2014. u 20:22 - pre 123 meseci
Šta fali GSP-u? Ja imam auto pa opet po gradu obično idem GSP-om (ili bajsom). Ne brineš za parking mesto, ne brineš da li smeš nešto da popiješ, ne patiš se sa beogradskim vozačima...
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Gde ostaviti auto na Vracaru preko vikenda?07.03.2014. u 20:35 - pre 123 meseci
dzoniboj1..Da li ti je mnogo da platis parking 1870 rsd za 3 dana?
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Gde ostaviti auto na Vracaru preko vikenda?07.03.2014. u 21:17 - pre 123 meseci
Citat:
jablan: Šta fali GSP-u? Ja imam auto pa opet po gradu obično idem GSP-om (ili bajsom).

Uglavnom je skuplji od prevoza kolima.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+711 Profil

icon Re: Gde ostaviti auto na Vracaru preko vikenda?08.03.2014. u 07:30 - pre 123 meseci
Prilično sam ubeđen da nije (u mom slučaju definitivno nije) ali to je žešći offtopic ovde. Inače, ne znam koliko su ljudi obavešteni da sad postoji i karta sa vremenskim ograničenjem koja dopušta presedanje, 75 minuta za 100 dinara. Baš bih voleo da vidim auto koji će da te vozi 75 minuta za 100 dinara troškova.
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
109.72.101.*



+6455 Profil

icon Re: Gde ostaviti auto na Vracaru preko vikenda?08.03.2014. u 08:32 - pre 123 meseci
Citat:
jablan: Prilično sam ubeđen da nije (u mom slučaju definitivno nije) ali to je žešći offtopic ovde. Inače, ne znam koliko su ljudi obavešteni da sad postoji i karta sa vremenskim ograničenjem koja dopušta presedanje, 75 minuta za 100 dinara. Baš bih voleo da vidim auto koji će da te vozi 75 minuta za 100 dinara troškova.

Odgovor nije u 75 minuta već u pređenom putu.

Ali nebitno, svakako da ovom pokretaču teme više odgovara da koristi javni prevoz nego da se lomata kolima, čim postavlja ovakva pitanja.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Gde ostaviti auto na Vracaru preko vikenda?08.03.2014. u 10:32 - pre 123 meseci
Citat:
jablan: Prilično sam ubeđen da nije (u mom slučaju definitivno nije) ali to je žešći offtopic ovde. Inače, ne znam koliko su ljudi obavešteni da sad postoji i karta sa vremenskim ograničenjem koja dopušta presedanje, 75 minuta za 100 dinara. Baš bih voleo da vidim auto koji će da te vozi 75 minuta za 100 dinara troškova.
.
Jest OT, ali moram da napisem :)

Ceo taj uzi centar grada je u stvari u precniku 5km, goriva prakticno i ne potrosis nista za to, jedino je potrebno poznavanje grada da znas gde da se parkiras...mada vec gore rekoh za tu kilometrazu taban-trans je zakon!
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Gde ostaviti auto na Vracaru preko vikenda?08.03.2014. u 11:19 - pre 123 meseci
Za bolji ugodjaj setnje naziv Ford Tabanus.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Gde ostaviti auto na Vracaru preko vikenda?

[ Pregleda: 7109 | Odgovora: 19 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.