Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Evropski multikulturalizam i Pesma Evrovizije

elitemadzone.org :: MadZone :: Evropski multikulturalizam i Pesma Evrovizije

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10

[ Pregleda: 33952 | Odgovora: 185 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Evropski multikulturalizam i Pesma Evrovizije08.05.2014. u 19:42 - pre 120 meseci
zaboravio si da ne mozes glasati za sebe !

Zato su to koristili Turci iz Nemacke, pa glasali za Tursku. A kad je pobedila Serifovic bas su glasali od svuda.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Evropski multikulturalizam i Pesma Evrovizije08.05.2014. u 20:28 - pre 120 meseci
@ Braksi




Molim te da mi poruke u vezi sa temom ne saljes na pp, nego ih objavljuj na temi, tako da svi mogu da prate temu i tok rasprave.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+629 Profil

icon Re: Evropski multikulturalizam i Pesma Evrovizije08.05.2014. u 20:41 - pre 120 meseci
Citat:
deerbeer:
Citat:
MyWay: Zašto se napamet priča? Pa u poslednjih 10 pobednika, 5 je iz EU a 5 van EU (jedna od njih je Norveška). Od poslednjih 5 pobednika su 3 iz EU: Nemačka, Švedska i Danska a ostala 2 su Norveška i Azerbejdžan. Da nisu svojevremeni primili Azerbejdžan u EBU pobednik bi bila Italija pa bi EU imala još ubedljiviji skor..

Nije isto kad svi Svedjani , Danci i Norvezani posalju po jednu SMS poruku naspram svih Francuza, Spanaca i Engleza npr :)
Jer njih ima toliko koliko ima svih ostalih bananistana iz ex-yu i ex-sssr.
Fr+SP+UK ne da ima više od Ex-SSSR nego ima nešto manje od samo RU+UA.. Ali nije stvar u brojnosti populacije nego i zainteresovanosti iste za ovo takmičenje a to je kod onih prvih na niskom nivou, pa im je i nacionalno takmičenje i pobednik na jednakom nivou, pa je i rezultat na Eurosongu jednostavno.. adekvatan.



Save time... see it my way.
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Evropski multikulturalizam i Pesma Evrovizije09.05.2014. u 06:09 - pre 120 meseci
Citat:
Odin D.:
@ Braksi




Molim te da mi poruke u vezi sa temom ne saljes na pp, nego ih objavljuj na temi, tako da svi mogu da prate temu i tok rasprave.


za razliku od tebe koji me redovno vredjas na forumu (i ne samo mene) ja ti redovno saljem na PP sve sto mislim o tebi. I rekao sam ti vec 100 puta da mi se ne obracas znaci bas kao u PP jer drugacije te se izgleda ne mogu otarasiti.

A uzgred, vidim da se hvalis kako ti sve sto mislis o nekome kazes javno. Da, znamo da je tako, posto eto na sramotu ovog foruma neki ljudi imaju pravo da vredjaju druge javno jer su se verovatno uvukli dublje od rektuma moderatorima.

Nije ni cudo da ovaj forum ima sve manje ljudi koji kvalitetno pisu. Na kraju cete ostati ti i Dimkovic kao ona zmija sto je krenula da jede sebe samu.

[Ovu poruku je menjao Braksi dana 09.05.2014. u 07:20 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Odzaklijevski

Član broj: 321964
Poruke: -1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+207 Profil

icon Re: Evropski multikulturalizam i Pesma Evrovizije09.05.2014. u 07:34 - pre 120 meseci
Citat:
Braksi: Da, znamo da je tako, posto eto na sramotu ovog foruma neki ljudi imaju pravo da vredjaju druge javno jer su se verovatno uvukli dublje od rektuma moderatorima.

Nije ni cudo da ovaj forum ima sve manje ljudi koji kvalitetno pisu.


Citat:
Ovoliku kolicinu direktnog pljuvanja, napadanja, vredjanja, istresanja licnih kompleksa, flaimbaita i slicnih stvari nisam video skoro...

Nekim clanovima ES je sve dozvoljeno, dok se drugi u startu opominju i banuju.

No... ucestvovanje na forumu je opciono, a stvari se ocigledno nece promeniti...

Neka ovo bude moj epitaf na ucesce u ES.

Pozdrav i hvala na druzenju !


Igor Gajić


Pitanje je kome se EMZ/ES moderatori uvlače i da li se organizatori Pesme Evrovizije i moderatori uvlače istom telu?
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Evropski multikulturalizam i Pesma Evrovizije09.05.2014. u 18:00 - pre 120 meseci
Citat:
Braksi: Nije ni cudo da ovaj forum ima sve manje ljudi koji kvalitetno pisu.

Da, 'ebote.
Kad ti prestanes, bicemo uskraceni za takve naucne analize medjunarodnih odnosa preko subjektivnog dozivljaja izraza lica nekog anonimusa na nekom sportskom takmicenju u Australiji koji je bio zaduzen za nosenje neke koverte, a koga niko drugi nije primjetio jer ostali smrtnici gledaju u glavne aktere na tronu ili mozda prate teniski mec.

Ne, ne, nije to bio neki beznacajni, anonimni sluzbenik teniskog saveza dalekog kontinenta, cije je lice tog dana iz ko zna kog benignog razloga djelovao kiselo iskusnom oku naseg velikog strucnjaka za medjunarodne odnose, vec je to bilo lice vaznog clana medjunarodne organizacije za mrznju Slovena, a koji su se tog dana sastali na tribinama teniskog terena, kako bi na miru mogli da se dogovaraju Srbima iza ledja, iza paravana teniskog meca, a sve u vezi evrovizije.




Citat:
Braksi: za razliku od tebe koji me redovno vredjas na forumu (i ne samo mene)

Ja ne vredjam tebe niti me briga za tebe ili bilo koga drugog u tom smislu.
Ja komentarisem tvoje poruke i stavove, a koji uglavnom jesu obicno smece (po mojim standardima) i ne vidim sta je
problem u tome sto to kazem i obrazlozim (iz svog ugla) direktno, bez gubljenja svog i tudjeg vremena bespotrebnim okolisavanjem
(za razliku od tebe koji nikad ne nalazis za shodno da ista obrazlazes, vec smatrac da je ad hominem prozivanje na temi,
a pljuvanje i vredjanje na pp sasvim dovoljno).
Ovo je forum za razmjenu misljenja, a ne za razmjenu kurtoazije i psovki na pp.

Uostalom, sta se ima jos reci za nekog ko se navodno 'civilizovano' raspravlja sa nekim na temi,
dok mu istovremeno inbox zatrpava kojekakvim uvredama cijih upotreba bi se i svinja postidjela.
 
Odgovor na temu

Odzaklijevski

Član broj: 321964
Poruke: -1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+207 Profil

icon Re: Evropski multikulturalizam i Pesma Evrovizije09.05.2014. u 19:41 - pre 120 meseci
 
Odgovor na temu

kaćunčica

Član broj: 271602
Poruke: 31
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2323 Profil

icon Re: Evropski multikulturalizam i Pesma Evrovizije11.05.2014. u 03:15 - pre 120 meseci
Očigledno na temi nije bilo nikog ko prati Eurosong.
Pobednik je učešće posvetilo "onima koji veruju u slobodu", a takvi su "nezaustavljivi". Ruku na srce, pesma nije uopšte loša, samo je pitanje koja doza i smer ekscentričnosti i koliko vere u slobodu će nadalje biti potrebno za pobedu.
"Ne teče reka, nego voda. Kao što ne prolazi vrijeme, nego mi"
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Evropski multikulturalizam i Pesma Evrovizije11.05.2014. u 06:55 - pre 120 meseci
ja stvarno mislio bradata zena, kad ono...
 
Odgovor na temu

Odzaklijevski

Član broj: 321964
Poruke: -1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+207 Profil

icon Re: Evropski multikulturalizam i Pesma Evrovizije11.05.2014. u 07:51 - pre 120 meseci
Samo za Bruna i Klausa. Uživajte :)

 
Odgovor na temu

kaćunčica

Član broj: 271602
Poruke: 31
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2323 Profil

icon Re: Evropski multikulturalizam i Pesma Evrovizije11.05.2014. u 08:33 - pre 120 meseci
Citat:
Braksi: ja stvarno mislio bradata zena, kad ono...


"Ne teče reka, nego voda. Kao što ne prolazi vrijeme, nego mi"
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Evropski multikulturalizam i Pesma Evrovizije11.05.2014. u 09:24 - pre 120 meseci
Sad videh vest i samo prokomentarisah "O Bože..."
Odlično što nismo učestvovali negde gde je normalno da tranvestiti pobeđuju.

Doduše, pesmu nisam ni čuo
 
Odgovor na temu

da.li.sam.to.ja
d.sluzbenik

Član broj: 264058
Poruke: 50



+147 Profil

icon Re: Evropski multikulturalizam i Pesma Evrovizije11.05.2014. u 10:51 - pre 120 meseci
Nemam komentar...
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Evropski multikulturalizam i Pesma Evrovizije11.05.2014. u 10:52 - pre 120 meseci
Citat:
CoyoteKG: Sad videh vest i samo prokomentarisah "O Bože..."
Odlično što nismo učestvovali negde gde je normalno da tranvestiti pobeđuju.

Doduše, pesmu nisam ni čuo


A to što smo mi imali Olivera Mandića još pre trideset godina?
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Evropski multikulturalizam i Pesma Evrovizije11.05.2014. u 11:07 - pre 120 meseci
Sledece godine ovaj stajling.Ako moze i 3 ruke ili 4 noge pobeda zagarantovana.

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Evropski multikulturalizam i Pesma Evrovizije11.05.2014. u 11:56 - pre 120 meseci
Citat:
bojan_bozovic:
Citat:
CoyoteKG: Sad videh vest i samo prokomentarisah "O Bože..."
Odlično što nismo učestvovali negde gde je normalno da tranvestiti pobeđuju.

Doduše, pesmu nisam ni čuo


A to što smo mi imali Olivera Mandića još pre trideset godina?

Ne secam se toga?
Jel bio obucen kao zensko?
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Evropski multikulturalizam i Pesma Evrovizije11.05.2014. u 12:01 - pre 120 meseci
Citat:
CoyoteKG: Ne secam se toga?
Jel bio obucen kao zensko?


Nosio je šminku, samim tim, takodje je bio travestit, a nije bio ni jedini, i to pre 35 godina.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Evropski multikulturalizam i Pesma Evrovizije11.05.2014. u 12:06 - pre 120 meseci
uzas
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Evropski multikulturalizam i Pesma Evrovizije11.05.2014. u 14:48 - pre 120 meseci
mislim da je bio u fazonu Boy George, ali posle se preumio.

Ja npr Boy George i Olivera nikad nisam smatrao nastranim vec pre svega sam to video kao ekscentricnost umetnika.
 
Odgovor na temu

nemanjac
webdev

Član broj: 317245
Poruke: 32
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: dogusivfcenter.wordpress...


+252 Profil

icon Re: Evropski multikulturalizam i Pesma Evrovizije11.05.2014. u 15:45 - pre 120 meseci
Citat:
CoyoteKG:
Sad videh vest i samo prokomentarisah "O Bože..."
Odlično što nismo učestvovali negde gde je normalno da tranvestiti pobeđuju.

Srbija je sokirana sto je pobedila austrijska bradata "zena".
Srbija je slavila kada je pobedila "Molitva" tj. nas cosavi "muskarac".

Pa dobro jutro.


 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Evropski multikulturalizam i Pesma Evrovizije

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10

[ Pregleda: 33952 | Odgovora: 185 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.