Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Samo ti nastavi da troluješ na društvenim mrežama, i piši gluposti i dalje ...

elitemadzone.org :: MadZone :: Samo ti nastavi da troluješ na društvenim mrežama, i piši gluposti i dalje ...

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11

[ Pregleda: 37156 | Odgovora: 202 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9516
89.216.32.*



+10255 Profil

icon Re: Samo ti nastavi da troluješ na društvenim mrežama, i piši gluposti i dalje ...03.06.2014. u 09:26 - pre 120 meseci
Citat:
plus_minus: @Java Beograd
Pokušaj da sadiš kući vutru da bi je koristio samo za pravljenje smole koja se uzima oralno.
Iz najbliže okoline sam video primer izuzetno teških depresivnih stanja u procesu odvikavanja - apstinencije od vutre. Za koju se, jelte, "zna" da je lekovita, bezopasna i da je sve naj, naj. Svi se nešto kao "leče" ?! (Mada je na našim prostorima "šumadijski čaj" daleko lekovitiji. Zbog podneblja. )

Tako, hvala na savetu, al' neću ni da pokušam to sa tom smolom. Nije to za mene.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Samo ti nastavi da troluješ na društvenim mrežama, i piši gluposti i dalje ...03.06.2014. u 09:45 - pre 120 meseci
Naravno da ima i toga. Kada se biljka dovede u stanje za konzumiranje, mnoge nakaze koje im uvaljuju ionako sitne količine, za crvenu, dodatno pojačaju sa pogađaš - hemijom. O da. I to hoće da sjebe samo tako. Zato se i ide ka legalizaciji. Da li zaista misliš da su ovi iz Kolorada debili? Da li zaista misliš da su Holanđani, ludi? Ustvari, ne Holanđani, već zakon koji je tamo zaveden u pojedinim zonama? Da li je taj zakon blesav? Što se tiče, eto, depresije, cela DANSKA je na antidepresivima - bez vutre. Ako ne veruješ, raspitaj se. Imam rođaka koji živi i radi tamo, kaže sasvim normalna stvar. Imaju fine plate, kintu,ovo ono.. mogu da kupe šta hoće, laganica, ali zato.. sve "hladno" i jednostavno, nemaš drugi izbor nego da se kljukaš tabletama ili da se rokneš zbog konstantne 'dinamike'. A danas, samo glup nije povremeno depresivan. Znači, sns botovi, svi srećni. Zarađuju čak 10 dinara po komentaru, neki. Zamisli. E, a kad je neko alav, daj mu bre da jede rafaelo svaki dan, pa ako ne zna za dosta, dobiće zatvor i neće moći da kaki u roku od tri dana. Isto tako i sa eurokremom.

Što se tiče te smole i vutre, to 'ne radi' ako recimo napuniš špric, pa onda istisneš količinu (tako bar onaj deka kojeg sam pominjao radi) na prst i onda to što si istisnuo progutaš. Ili napraviš oblogu i staviš na deo kože koji ne izlgeda kako valja ni malo. Tako se to koristi. Sasušene biljke, vrhovi, cvetovi, to se smrvi pa se rola i onda vari ili se prave kolači. E to puca u vugla i onda se peva "let the sunshine in ..". (mislim, to već i ti znaš, nisi pao s' marsa) A od domaće radinosti i prirodnog semena, "mićo" - nema depresije, ne zaboravi. Dok od dodatnih procesa i prerađevina - ima svega. Šta god treba.
about:networking
 
Odgovor na temu

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Samo ti nastavi da troluješ na društvenim mrežama, i piši gluposti i dalje ...03.06.2014. u 10:12 - pre 120 meseci
@plus_minus

Mnogi ljudi koji obole od neke teske bolesti obicno u svom ocaju probaju vecinu alternativnih lekova i ako nisu verovali u iste.
Promoteri alternativne medicine ne ciljaju na opstu populaciju vec na te nesrecnike kojima je svest suzena zbog stanja u kome se nalaze.
Da alternativni lekovi imaju ikakav znacajnij uticaj na tok bolesti, informacije o tome bi se vrrlo brzo rasirile.

@mrako
Citat:
Nemam pojma ko se mirio, ko je s kim, "Misko" je ovde u svojstvu predstavnika jedne vrste, a "Alek" predstavnik druge vrste zivotinjskog carstva.
Ako nije Misko pustao propagandu, onda je Djiki, ako nije Djiki, onda su Miki, Siri, Riki i naravno Dzej.


Znaci, u pitanju je neimenovan unutrasnji neprijatelj :)
Zaboravio si na propagandu koju sire spoljni neprijatelji. Oni su najgori. Vodja ucinio ustupke po pitanju Kosova, a oni mu tako vracaju.
Na kraju ni "izvini" da mu kazu.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Samo ti nastavi da troluješ na društvenim mrežama, i piši gluposti i dalje ...03.06.2014. u 10:16 - pre 120 meseci
Citat:
plus_minus:
Meni se čini da ako Mali Perica ume lepo da skocka dizajn za sajt, "po propisi", da će mLogo dobru publiku da stekne, samo treba da viče.
Jel' znaš koliko je stara zemlja?

600.000 godina? 6.000.000.000 .. godina? 435.000.345.230 godina?

Ja to recimo, pojma nemam.. :|
I nisam načisto da li treba da me bude stid ili ne.


Ne razumem, sta si hteo da kazes?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Samo ti nastavi da troluješ na društvenim mrežama, i piši gluposti i dalje ...03.06.2014. u 10:33 - pre 120 meseci
Citat:
3way: Ne razumem, sta si hteo da kazes?


Hteo sam da kažem da je tutan kamon, u sredu, onomad, one godine, imao veliku bubuljicu na vratu i nije uspeo da je istisne kako treba, što su naučnici sa Berkeli univerziteta utvrdili pomoću legitimno prikupljenog uzorka sa fleke na malenom dronjku, koji je pronađen u prošlom veku, baš na mestu gde su njegova baka i strina pržile kokice. Sa tog malenog dronjka se jasno, uz pomoć najsavremenijih tehnologija može uočiti trag i jako neuobičajena boja na delu dronjka, koji je T.K. tada iskoristio, ne bi li uklonio limfu. Ispostavlja se pitanje, da li je taj dronjak zapravo zavesa koja je visila sa desne strane prozora ili maramica od svile, neprocenjivog kvaliteta i vrednosti.

E, sad valjda razumeš.
about:networking
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Samo ti nastavi da troluješ na društvenim mrežama, i piši gluposti i dalje ...03.06.2014. u 10:39 - pre 120 meseci
Dzaba, i dalje ne razumem...
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Samo ti nastavi da troluješ na društvenim mrežama, i piši gluposti i dalje ...03.06.2014. u 10:45 - pre 120 meseci
@3way

Moraćeš onda taj problemičić bez mene da rešavaš. Sorry.

Bez obzira, koliko je stara naša planeta zemlja?


@HeYoo

Možda i imaju značajniji uticaj. Međutim, tu su i cenzuraši i "obelodavači istina", pomažu im.
Elem, ne branim ja nadri freakove ili kojekakve šamane, samo mi je jako interesantna činjenica da jedna biljka koja datira koliko i čovek, može da pruži 80% stvari koje čoveku zaista trebaju, a satanizovana..
about:networking
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Samo ti nastavi da troluješ na društvenim mrežama, i piši gluposti i dalje ...03.06.2014. u 11:10 - pre 120 meseci
Citat:
plus_minus:
Bez obzira, koliko je stara naša planeta zemlja?


Oko 4.5 milijarde godina.
Otkud to u prici o medijima, drustvenim mrezama i bolestima?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Samo ti nastavi da troluješ na društvenim mrežama, i piši gluposti i dalje ...03.06.2014. u 11:13 - pre 120 meseci
Ne razumem pitanje.. :|
about:networking
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Samo ti nastavi da troluješ na društvenim mrežama, i piši gluposti i dalje ...03.06.2014. u 11:14 - pre 120 meseci
Pitanje je vrlo jasno: Zasto se interesujes za starost Zemlje?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Samo ti nastavi da troluješ na društvenim mrežama, i piši gluposti i dalje ...03.06.2014. u 11:17 - pre 120 meseci
A tooo.. Pa valjda zato što Mediji (uglavnom) obaveštavaju populaciju o naučnim istraživanjima i valjda zato što imam prava da tražim 100% preciznu informaciju.
Ako je nemoguće, biti 100% precizan i tačan, nikom ništa. :) Ja se ne ljutim, ali i dalje - pitam.
about:networking
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Samo ti nastavi da troluješ na društvenim mrežama, i piši gluposti i dalje ...03.06.2014. u 11:23 - pre 120 meseci
Pa da.
Dobio si tacnu informaciju, u cemu je onda problem?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.15.access-internet.ne.jp.



+7177 Profil

icon Re: Samo ti nastavi da troluješ na društvenim mrežama, i piši gluposti i dalje ...03.06.2014. u 11:28 - pre 120 meseci
Citat:
plus_minus
Danas ne postoji osoba koja nije upućena u to koliko je ta - veštačka bolest poodmakla i podmukla.


Da, citav klub zvani tinfoil hat brigada.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Samo ti nastavi da troluješ na društvenim mrežama, i piši gluposti i dalje ...03.06.2014. u 11:32 - pre 120 meseci
@3way

Pa problem je u tome što to možda nije tačna informacija. Ja sam težak skeptik. Moram da vidim dokaz, pravi.
Sve u svemu, ne verujem da je zemlja stara čitavih šes' ili sedam hiljada godina. Ali, jednostavno ne mogu da budem ubeđen ni da je zemlja matora tek 4.5 mil. godina.
Ustvari, "oko" 4.5 milijardi godina. Znači, gore/dole, par stotina hiljada.. eeej.. pa to nisu mala razdoblja... :)
about:networking
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Samo ti nastavi da troluješ na društvenim mrežama, i piši gluposti i dalje ...03.06.2014. u 11:37 - pre 120 meseci
Jel sad treba da ti se naucnici izvine zbog takve greske? Da ne priznajemo nikakav naucni dokaz dok god nije tacan u godinu, ako ne i mesec?
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Samo ti nastavi da troluješ na društvenim mrežama, i piši gluposti i dalje ...03.06.2014. u 11:40 - pre 120 meseci
Citat:
DaliborP: Jel sad treba da ti se naucnici izvine zbog takve greske? Da ne priznajemo nikakav naucni dokaz dok god nije tacan u godinu, ako ne i mesec?


Što meni? Ja sam napisao da se ne ljutim i ako nije tačno.
Evo, ja prvi pa .. umem da napakujem oko 30 linija u error.log fajlu sa samo jednim pogrešnim karakterom. Malo li je?
about:networking
 
Odgovor na temu

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Samo ti nastavi da troluješ na društvenim mrežama, i piši gluposti i dalje ...03.06.2014. u 11:41 - pre 120 meseci
Citat:
Ja sam težak skeptik. Moram da vidim dokaz, pravi.


Jesi li video pravi dokaz da je rak vestacka bolest i ostale tvrdenje koje si izrekao?
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Samo ti nastavi da troluješ na društvenim mrežama, i piši gluposti i dalje ...03.06.2014. u 11:43 - pre 120 meseci
Citat:
plus_minus: @3way

Pa problem je u tome što to možda nije tačna informacija. Ja sam težak skeptik. Moram da vidim dokaz, pravi.
Sve u svemu, ne verujem da je zemlja stara čitavih šes' ili sedam hiljada godina. Ali, jednostavno ne mogu da budem ubeđen ni da je zemlja matora tek 4.5 mil. godina.
Ustvari, "oko" 4.5 milijardi godina. Znači, gore/dole, par stotina hiljada.. eeej.. pa to nisu mala razdoblja... :)


Na toj skali 100 000 godina uopste nije mnogo, pogotovo imajuci u vidu da se za prvih 100 000 godina na Zemlji desilo otprilike nista.

E sad, to sto vi "skeptici" umesto dokaza nalazite nekakve kontra-dokaze na pseudonaucnim sajtovima, to je vas problem...
Nauka ima mogucnost i dokaze da utvrdi starost Zemlje, kao sto ima mogucnost da utvrdi jos kojesta i to vrlo precizno...

Kome se to ne svidja, nek sam istrazuje.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Samo ti nastavi da troluješ na društvenim mrežama, i piši gluposti i dalje ...03.06.2014. u 11:44 - pre 120 meseci
@HeYoo

Pa, pazi sad ovako.. mnogi naučnici kažu da su na pragu da dešifruju - bukvalno da dešifruju, takoreći da hakuju - taj neki mali deo, koji omogućava tom 'nepozvanom gostu' ili drugačije rečeno kanceru da se bez problema identifikuje kao - vaildan deo sistema, ćelija, sve do momenta dok se ne "aktivira" i otkrije i krene da pravi ono što niko ne želi.

Pa ako to uspeju, rešili su problem SVIH vrsta oboljenja od raka.
Šta ti to govori?

Uostalom, probaću da nađem taj info.

@3way

Koji to mi? Na kojim sajtovima? Skeptik je ko? Blesav, lud.. paranoik, ksenofob, anskiozan .. ?
Koje kontra-dokaze? Ne možeš sa "Nama" tako da razgovaraš, moraš biti - realniji. :)
about:networking
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Samo ti nastavi da troluješ na društvenim mrežama, i piši gluposti i dalje ...03.06.2014. u 11:49 - pre 120 meseci
Citat:
plus_minus: Šta ti to govori?

Da se lozis na teorije zavere?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Samo ti nastavi da troluješ na društvenim mrežama, i piši gluposti i dalje ...

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11

[ Pregleda: 37156 | Odgovora: 202 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.