Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Servis trake za trcanje Relax RX-16

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Servis trake za trcanje Relax RX-16

[ Pregleda: 7569 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Maric68
komercijala
petrohemija

Član broj: 324493
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Servis trake za trcanje Relax RX-1603.08.2014. u 12:43 - pre 118 meseci
Kupio sam pomenutu traku za trcanje u Ring Sportu davne 2008 ili 2009 nisam vise siguran.

Lepo radi. Kad radi. Prvi kvar je bio posle 2 godine, zvao sam servis, odazvali se, popravili, uzeli 10.000,00 traka radila.
Sledeci kvar posle godinu dana (Error code E01), zvao servis, cekao mesec dana dok su pokupili masinu, jos mesec dok su je popravljali, uzeli 10.000,00 traka radila.
Novi kvar posle novih godinu dana (Error code E01), zvao servis, cekao mesec dana dok su pokupili masinu, jos mesec dok su je popravljali, uzeli 10.000,00 traka radila.
Sledeci kvar posle godinu dana (Error code E01), zvao servis, cekao mesec dana dok su pokupili masinu, jos mesec dok su je popravljali, uzeli 10.000,00 traka radila.

Jedno vreme mi je bilo zabavno, u kucu smo se salili da u servisu programiraju masinu da stane na svakih godinu dana da bi imali od cega da zive.

Najnoviji kvar posle 4 meseca (Error code E01), nisam zvao servis, nije vise ni saljivo ni zabavno. Nemam vise volje ni da ih zivkam i cekam po mesec dana ni da skacem od srece kad se konacno pojave sa "popravljenom" trakom ni da im guram pare u dzep za posao za koji jos ni jednom nisu uradili kako treba. Ionako sam im dosad dao para za celu jednu traku nize klase ili polovinu ove "vise" klase koju sad imam.

Pitanje, ili molba za pomoc: Kome mogu da se obratim, da budem siguran da ce je popraviti? Ima li takvih u Srbiji?
 
Odgovor na temu

Marko veliki
Dragan Kojic Keba
BG

Član broj: 169111
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10 Profil

icon Re: Servis trake za trcanje Relax RX-1614.09.2014. u 18:37 - pre 117 meseci
Druze slusaj moj slucaj.

Kupio istu traku pre godinu dana, sto znaci jos godinu dana garancije. Problem je sto se traka posle godinu dana rada gasi i greje motor posle pola sata trcanja,Zovem servis i oni kazu nisi je dobro odrzavao, nisi je podmazivao, imas sto kila a traka je nezna, sto nije tacno a sve u cilju da mi ne priznaju garanciju jer je nov motor 200e kazu. Cekam ih sad da dodju da uzmu traku i poprave, inace sve sam spremio za prijavu inspekciji i cak i sudu, nece me prevariti. To su ti mufljuzi teski! Idi na ovaj sajt tu imas sve o zastiti potrosaca http://zastitapotrosaca.gov.rs/regionalna-savetovalista.php


A da napomenem da sam isao u druge firme koje prodaju trake za trcanje koji kazu tebi garancija vazi sta god se desilo. Pazi ti to, daju ti garanciju a onda ti ne priznaju, stvarno ne mogu da verujem i toliko sam besan da idem do kraja. KAo debeo si! Pa jok mrzav sam pa koj ce mi onda traka!? A i pise da moze do 130 kg a ja imam 100. Posteno sam platio 68000 din i hocu svoja prava! To im ocigledno prolazi kod ljudi jer dosta njih to pusti tako da ih zeznu.

Javicu ti ishod.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Servis trake za trcanje Relax RX-16

[ Pregleda: 7569 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.