Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Slucaj Luke Jovanovića

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Slucaj Luke Jovanovića

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

[ Pregleda: 99029 | Odgovora: 288 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Slucaj Luke Jovanovića08.09.2014. u 00:09 - pre 117 meseci
Pa dobro, to si vec rekao vladdu da je gledao Balkanskog spijuna, meni da sam gledao dokumentarce '80. ja dodajem da je Arkan operisao i '90. godina. Ipak, u pravu si da se tako nesto moglo videti u dokumentarcima, jer oni su svojevrstan istorijski dokument i svedoce o vremenu koje je iza nas. :)

Da li je moguce da i danas postoji veza kriminalaca i tajnih sluzbi - jeste.
Da li je moguce da takvi vode nekakav paralelni zivot nasuprot trenutnim zakonima - jeste.
Da li je moguce da su pod zastitom bezbednosnih sluzbi iako krse zakone - jeste.

- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Slucaj Luke Jovanovića08.09.2014. u 00:11 - pre 117 meseci
Ipak, ovaj je izrucen vec. Sleteo na Nikola Tesla jos veceras ranije.

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/135/Hronika/1691054/Marko+Mili%C4%87ev+izru%C4%8Den+Srbiji.html
- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Slucaj Luke Jovanovića08.09.2014. u 10:04 - pre 117 meseci
vladd je postovalac magazin tabloida koji je prvi objavio vest da je zapravo divceva zena vozila minija. I amerikanci su sami srusili wtc.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
89.216.32.*



+10255 Profil

icon Re: Slucaj Luke Jovanovića08.09.2014. u 11:01 - pre 117 meseci
Citat:
mr. ako:Ipak, ovaj je izrucen vec. Sleteo na Nikola Tesla jos veceras ranije.
Zapravo, i nije izručen u pravnom smislu. Kinezi su se dosetili extra varijante: nije izručen po zahtevu za ekstradikciju, već je proteran iz Kine, zato što mu je istekla viza. Valjda je istekla, bemliga. Brzo i efikasno, sa minimum dokumentacije i pravničkih peripetija. Sad je u srpskom zatvoru, a eventualno kasnije može da se žali "upravi vodovoda" po pitanju da li su ga Kinezi legalno ili ilegalno izbacili iz svoje zemlje.

Tako se to radi kad postoji obostrano poverenje i dobra volja.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.ipb.ac.rs.



+5251 Profil

icon Re: Slucaj Luke Jovanovića08.09.2014. u 11:32 - pre 117 meseci
Citat:
vladd je postovalac magazin tabloida


vladd je "postovalac" lika i dela Pamele Anderson, ili Keli Bruks, ali slicnu pricu sam cuo od ljudi koji su prisustvovali okupljanju na mostu...
I nisam sklon da poverujem ni u tu verziju...moguce je da je upletena i "vaznija" osoba X

Mislim da je smesno ovakvo imputiranje..preciznije bljutavo...

Daleko sam ja od ikakvog "postovanja" prevarantske delatnosti zvane novinar..naprotiv..njihov rad i delo mi se poprilicno gadi.
Sam bih se stideo da prihvatim zdravo za gotovo, bez dodatne provere i analize, novinarska lupetanja...
I mislim da bih bio znacajno gluplji...
 
Odgovor na temu

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4619
*.dynamic.sbb.rs.



+312 Profil

icon Re: Slucaj Luke Jovanovića08.09.2014. u 11:49 - pre 117 meseci
Bas tako, i dalje zesce smrdi. Kinezi su pokazali da nece da ucestvuju u tome.
 
Odgovor na temu

dule_ns
Novi Sad

Član broj: 123863
Poruke: 257
194.247.212.*



+690 Profil

icon Re: Slucaj Luke Jovanovića08.09.2014. u 14:26 - pre 117 meseci
Ok ja ne znam detalje ali koja je poenta upetljavati više od 5 osoba u celu priču kad je moglo da se završi i sa 2?
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
89.216.32.*



+10255 Profil

icon Re: Slucaj Luke Jovanovića08.09.2014. u 14:49 - pre 117 meseci
^ Ne kapiram šta hoćeš da kažeš ?
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

član

Član broj: 287386
Poruke: 883



+800 Profil

icon Re: Slucaj Luke Jovanovića08.09.2014. u 19:45 - pre 117 meseci
Citat:
mr. ako:Da li je moguce da i danas postoji veza kriminalaca i tajnih sluzbi

moguće je.
Citat:
mr. ako:Da li je moguce da takvi vode nekakav paralelni zivot nasuprot trenutnim zakonima

moguće je.
Citat:
mr. ako:Da li je moguce da su pod zastitom bezbednosnih sluzbi iako krse zakone

moguće je.

samo ne vidim kakve sve to veze ima sa ovim slučajem?! ispada da su svi kriminalci u Srbiji ustvari agenti DBa?!

tebi sam rekao da si preterao sa dokumentarcima a ovom pre tebe sa Balkasnkim špijunom jer mi je prosto smešno kako mnogi poput vas dvojice u svemu vide teoriju zavere?
 
Odgovor na temu

KrkaCiC

Član broj: 71173
Poruke: 2184
176.67.195.*



+784 Profil

icon Re: Slucaj Luke Jovanovića08.09.2014. u 19:49 - pre 117 meseci
I mene da mogu da drze za mooda,kao nekog krimosa,i da mi ovako nesto ponude u zamenu za robiju i ja bih pristao,plus uz benefit da cu imati dobro vladanje i sta vec i da cu izaci za par godina.
A realno bi dobio vise

Pitanje je samo koga to stite,verovatno je neko ko moze lepo da iskesira
 
Odgovor na temu

član

Član broj: 287386
Poruke: 883



+800 Profil

icon Re: Slucaj Luke Jovanovića08.09.2014. u 20:22 - pre 117 meseci
evo ga još jedan Čvorović

 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Slucaj Luke Jovanovića09.09.2014. u 00:29 - pre 117 meseci
@clan
Nisam pobornik teorija zevere, vec samo kazem sta je moguce, sta se dokazano desavalo i sta se mozda sada desava - a i sam si reko da je moguce. :)
Dobrodosao u klan. :D


- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4619
*.dynamic.sbb.rs.



+312 Profil

icon Re: Slucaj Luke Jovanovića09.09.2014. u 01:00 - pre 117 meseci
E a ministar brze bolje pozurio da poduci ovog dilbera da nekaze gde je auto.
 
Odgovor na temu

dule_ns
Novi Sad

Član broj: 123863
Poruke: 257
194.247.212.*



+690 Profil

icon Re: Slucaj Luke Jovanovića09.09.2014. u 07:24 - pre 117 meseci
Citat:
Java Beograd:
^ Ne kapiram šta hoćeš da kažeš ?

Ako mene pitaš, moja tvrdnja je bila vezana za to da će Milićev ili kako se zove da robija zbog nekog drugog: znači ako je neko drugi kriv a on će da robija zašto su upetljavali gomilu osoba (devojke svedoke, kuma, taksistu). Dovoljne su im bile 1-2 osobe da završe celu priču. Opet, nemam veze sa takvim službama pa se ne razumem.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
89.216.32.*



+10255 Profil

icon Re: Slucaj Luke Jovanovića09.09.2014. u 07:57 - pre 117 meseci
^
Aha, "CIA fazon". Jevrejski lobi i Vatikan. Kapiram.

Kad pogledam iz tog ugla, stvarno i ja ne razumem zašto su u priču ubacili i ove tri sponzoruše !? Opasnog međunarodnog teroristu i dvostrukog špijuna - krticu, Luku Jovanovića, mogli su da likvidiraju i mnogo tiše. Ne kapiram čemu egzekucija na javnom mestu, baš dok je gurao Ladu sa ortacima. Na mostu. Pa valjda znaju, majkumu, da se most snima ?! I onda kad tako za**se**ru, onda moraju da ubace i sponzoruše i taksiste. Mada, budimo realni, taksista je sigurno član mnogo veće i jače organizacije od Beotaksija. To je samo paravan. Bog zna koliko je on široko razgranao svoju špijunsku mrežu, čim je onako detaljno poznavao svaku kameru, svaki ugao snimanja na celom straom sajmištu. Budimo realni, koliko od nas sa ovog foruma uopšte znamo šta se snima na starom sajmištu ?!

Nije svejedno što se sve to dešava upravo dok traje eskalacija konfrontacija u Ukrajini. Misliš da je Milićev slučajno bio u Kini ? Aha, važi. Išao je po instrukcije, jer, dobro se zna da je odavno zavrbovan od strane kineskih tajnih službi. A u Turskoj je bio samo radi sastanaka sa agentima Mosada.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Slucaj Luke Jovanovića09.09.2014. u 09:29 - pre 117 meseci
Citat:
Ako mene pitaš, moja tvrdnja je bila vezana za to da će Milićev ili kako se zove da robija zbog nekog drugog: znači ako je neko drugi kriv a on će da robija zašto su upetljavali gomilu osoba (devojke svedoke, kuma, taksistu). Dovoljne su im bile 1-2 osobe da završe celu priču. Opet, nemam veze sa takvim službama pa se ne razumem.


Pa kad se nema uporiste u materijalnim dokazima slucaj mora biti "jak" u tabloidima. Bilo bi bezveze da je kljucni dokaz auto kojeg ne mogu naci, koga su na osnovu dimenzija tablica proglasili strancom,
koji je i pored snimaka promenio boju iz crvene u boju bele kafe...

Sto bi rekao doktor:
Citat:

"Mislim da smo napravili pravno dobar slučaj koji će pomoći Tužilastvu, ali je na sudu da donese dobru presudu"


A ova izjava ce naterati one sto su se krili od pomracenja sunca da "zatrepte":
Citat:
"Dobra poruka koju šaljemo je da se shvati da taj neko može da pomogne u Kinu, ali da ćemo ga mi naći. I na Tibet da se popne i na Himalaje, mi ćemo ga pronaći i radićemo na tome i insistirati da bude izručen"
 
Odgovor na temu

dule_ns
Novi Sad

Član broj: 123863
Poruke: 257
194.247.212.*



+690 Profil

icon Re: Slucaj Luke Jovanovića09.09.2014. u 10:35 - pre 117 meseci
Citat:
Java Beograd:
^
Aha, "CIA fazon". Jevrejski lobi i Vatikan. Kapiram.

Kad pogledam iz tog ugla, stvarno i ja ne razumem zašto su u priču ubacili i ove tri sponzoruše !? Opasnog međunarodnog teroristu i dvostrukog špijuna - krticu, Luku Jovanovića, mogli su da likvidiraju i mnogo tiše. Ne kapiram čemu egzekucija na javnom mestu, baš dok je gurao Ladu sa ortacima. Na mostu. Pa valjda znaju, majkumu, da se most snima ?! I onda kad tako za**se**ru, onda moraju da ubace i sponzoruše i taksiste. Mada, budimo realni, taksista je sigurno član mnogo veće i jače organizacije od Beotaksija. To je samo paravan. Bog zna koliko je on široko razgranao svoju špijunsku mrežu, čim je onako detaljno poznavao svaku kameru, svaki ugao snimanja na celom straom sajmištu. Budimo realni, koliko od nas sa ovog foruma uopšte znamo šta se snima na starom sajmištu ?!

Nije svejedno što se sve to dešava upravo dok traje eskalacija konfrontacija u Ukrajini. Misliš da je Milićev slučajno bio u Kini ? Aha, važi. Išao je po instrukcije, jer, dobro se zna da je odavno zavrbovan od strane kineskih tajnih službi. A u Turskoj je bio samo radi sastanaka sa agentima Mosada.


Java jel ti dobro? Aj se malo odmori, pročitaj od početka šta sam napisao pa komentariši.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
89.216.32.*



+10255 Profil

icon Re: Slucaj Luke Jovanovića09.09.2014. u 10:50 - pre 117 meseci
Nije mi dobro, 'steže me neka prehlada.

Nego, skapirao sam ja šta si ti napisao. Ti si teoriju razvio od momenta gde pokojni Luka slučajno strada, ali bahatom vožnjom nekog drugog, a ne Milićeva. I, sad, taj neko je zaštićen, a teorija ide u pravcu da vlas' i tajne moćne organizacije kriju pravog počinioca i podmeću ovog bilmeza Milićeva i njegove sponzoruše. I, pitaš se, zašto je zaverenicima bilo potrebno 5 i više osoba, kad su mogli to da izvedu i sa manje. Moj odgovor je da ne znam zašto su to zaverenici tako iskomplikovali.

Ja sad, realno, nastavljam tamo gde si ti stao. Zašto teoriju zavere razvijati od momenta nesreće na mostu ? Možda čitava saobraćajna nesreća nije prosto "nesreća", možda iza svega toga postoji još neka dublja priča. Sasvim realno. Pa i ja valjda imam pravo da imam svoju teoriju zavere, ne samo ti.

Jedino, izvinjavam se što sam ja svoju teoriju ispisao kao da se cela odnosi samo na tvoj post. Nije mi bila namera.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.ipb.ac.rs.



+5251 Profil

icon Re: Slucaj Luke Jovanovića09.09.2014. u 13:41 - pre 117 meseci
Stvarno zasto..nakon par nedelja posle tragedije, nista se nije znalo o pociniocu i nije pokrnuto nikakvo istrazivanje?

Sto bi u to sumnjali?
 
Odgovor na temu

član

Član broj: 287386
Poruke: 883



+800 Profil

icon Re: Slucaj Luke Jovanovića09.09.2014. u 14:10 - pre 117 meseci
kako znas da se nije znalo ko je vozac pre nego sto je objavljeno? jel mislis da su saznali tog istog dana kada su objavili ime?

a da... ja zavoravio... Milicev je DB-ovac, a ove sponzoruse su ustvari 007-devojke, a pravi vozac je bio verovatno premijer, ili sam ministar policije koji bi sad sam sebe da prikrije! :)

ako se radi o zaveri, zasto se onda ne bi sada "pojavio" i kantrimen?! to bi im najmanji problem bio... uzmu nekog kantrimena, otkinu mu retrovizor i kazu: evo, nasli smo i auto! ko bi mogao da utvrdi da to nije stvarno taj auto!?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Slucaj Luke Jovanovića

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

[ Pregleda: 99029 | Odgovora: 288 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.