Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ciji su mediji u Srbiji ?

elitemadzone.org :: MadZone :: Ciji su mediji u Srbiji ?

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 84886 | Odgovora: 416 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?05.10.2014. u 09:14 - pre 116 meseci
Da da sr4nje je a to sto nisi mogao trecinu treninga da izdrzis necemo pominjati.
 
Odgovor na temu

kalimero 011

Član broj: 155560
Poruke: 1166



+261 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?05.10.2014. u 09:24 - pre 116 meseci
U međuvremenu sklonjeno ovo saopštenje sa sajta B92, oglasio se i Ratko Dmitrović iz "Večernjih Novosti" (čovek koji je smenio Srđana Škora), a na Forumu B92 od juče popodne nema ni jedne teme o Utisku nedelje (predstavnik administracije tražio strpljenje od članova foruma koji su pokušali da otvore nove teme kad je nestala stara).
 
Odgovor na temu

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?05.10.2014. u 10:13 - pre 116 meseci
Svako ko misli da se ovde radi o sklanjanu antipaticne novinarke, a ne o formiranju apsolutne kontrole medija treba da pogleda malo botovske komentare na tu temu po portalima.
Propagandna masinerija ruzicastih je vrlo efikasna.

Skontajte i nedavna pisanja Istvana Kaica, pulena Bebe Popovica (poslednji Oljin gost ako se ne varam)
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?05.10.2014. u 10:22 - pre 116 meseci
Citat:
botrhttp://www.alo.rs/vesti/politi...novic-ko-specijalac-foto/69899

BLJAK, povraca mi se. Kao da je tekst o Kim Dzongu.


Meni se vise gade političari sa ogromnim stomačinama kojima samo čačkalica u zubima fali...

Naravno ni ovaj lik mi nije simpatičan. I "neka da primer" pandurcinama, koji bukvalno nose cackalice u zubima i ne izlaze iz kafane za vreme svog radnog vremena.
 
Odgovor na temu

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?05.10.2014. u 10:32 - pre 116 meseci
Citat:
I "neka da primer" pandurcinama,...


Sto samo panduraciji?
Svim podanicima je primer kako se od varanja moze ziveti lepo ako postoji odredjen procenat sluzavosti.
 
Odgovor na temu

botr
Srbija

Član broj: 229796
Poruke: 2008
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+371 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?05.10.2014. u 11:34 - pre 116 meseci
Ima i on stomacinu i do dobru, onako, bildersku. Video skoro sliku u nekim novinama, pokusacu da iskopam, pa da okacim.


Evo ih:








PS

Ne znam koliko je zahtevan ovaj program vezbanja, pa necu da komentarisem. Imao sam priliku da odradim trening sa primadnicima 63. padobranske i mogu da kazem da je njihov program odlican. Dobio sam upalu bukvalno svakog misica, osim noznih, posto su mi oni dosta jaki

Sve vezbe se rade sa sopstvenom tezinom ili sa partnerom, pa kad ti padne neki 100-kilas za partnera, obrao si bostan

Radi se o vezbama snage, ali ne staticne, kao u teretani, lezis i dizes tegove, vec, kako ja to nazivam, funkcionalnom snagom.
 
Odgovor na temu

kalimero 011

Član broj: 155560
Poruke: 1166



+261 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?05.10.2014. u 14:28 - pre 116 meseci
Citat:
kalimero 011: ...a na Forumu B92 od juče popodne nema ni jedne teme o Utisku nedelje (predstavnik administracije tražio strpljenje od članova foruma koji su pokušali da otvore nove teme kad je nestala stara)...

I dalje nema teme koja je nestala, ali se oglasio još jedan član moderatorskog tima Foruma B92, koji je napisao:
Citat:
Moderacija u ovom trenutku nije u mogucnosti da pojedinacno odgovori na svaki od prethodnih postova. No, rec koja se cesto pominje zasluzuje odgovor.

Zelimo da jos jednom naglasimo da kao moderatorski tim nismo za cenzuru, ne zelimo da je opravdamo pred vama forumasima i ne zelimo da gasimo slobodnu rec. U ovom trenutku, trudimo se da sacuvamo ovo poslednje utociste slobodne reci od nestanka. Zato vas molimo za jos malo strpljenja jer ni moderacija a, verujemo, ni vi forumasi ne zelimo da se ugasi i ovo poslednje svetlo. Ukoliko ne uspemo u svojim naporima i ako to bude moralo da se desi, mi cemo vas obavestiti.

Svesni smo da ovaj odgovor ne podmiruje svacije potrebe ali u ovom trenutku zaista ne mozemo da ponudimo bolji. Zelimo da sacuvamo ovaj forum i namera nam je najbolja.

Do daljeg moderatorski tim ce moderisati samo eventualna medjusobna prepucavanja, uvredljive komentare licne prirode i prelivanje tenzija/sukoba na druge teme. Molimo vas da ne ulazite u medjusobne licne sukobe i/li da na bilo koji nacin otezavate ovu ili-ili situaciju.

Nadamo se razumevanju. Ali spremni smo i na nerazumevanje koje cemo respektovati.

Jos jednom, zao nam je sto u ovom trenutku ne mozemo da vam ponudimo nesto bolje. Iza neceg goreg mi kao moderatorski tim necemo stati.

Tekst sam preneo integralno, a crveni bold je moj.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10256 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?05.10.2014. u 18:52 - pre 116 meseci
Vidim, aktivirali se naprednjački botovi !

E pa, zdravo botovi ! Pa kako ste ? Dobro nam se vratili na forum ! Odavno vas nisam video ni čuo ! Još od onomad kad ste zdušno pljuvali po Bus-Plusu ! Ajde mi sad objasnite koliko ja to para preko poreza izdvajam da komunalna policija napluće karte za privatnu firmu !

E pa lepo ste nam onomad objašnjavali kako će Srbija da procveta, čim se "žuti" sklone sa vlasti. Lepo, lepo. Sad nam je porez 80% veći, plate nikad manje, a zaduženost države nikad veća. Lepo, lepo.

Ajd, sedite još malo da popričamo, da nam još jednom objasnite koliki su lopovi oni "žuti" i koliko će nam lepo biti sa naprednjacima.


OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

kalimero 011

Član broj: 155560
Poruke: 1166



+261 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?05.10.2014. u 19:02 - pre 116 meseci
^
? Jesam li ja nešto ovde propustio?
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?05.10.2014. u 19:07 - pre 116 meseci
Citat:
botr:
Radi se o vezbama snage, ali ne staticne, kao u teretani, lezis i dizes tegove, vec, kako ja to nazivam, funkcionalnom snagom.





E, to gore je prava stvar, a ne ovo dole..

Ne mogu da se načudim šta smo dozvolili, da ovakav jedan majmun ima - vlast...


about:networking
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?05.10.2014. u 23:02 - pre 116 meseci
Citat:
Java Beograd:
Vidim, aktivirali se naprednjački botovi ! :)

E pa, zdravo botovi ! :) Pa kako ste ? Dobro nam se vratili na forum ! Odavno vas nisam video ni čuo ! :) Još od onomad kad ste zdušno pljuvali po Bus-Plusu ! :) Ajde mi sad objasnite koliko ja to para preko poreza izdvajam da komunalna policija napluće karte za privatnu firmu !

E pa lepo ste nam onomad objašnjavali kako će Srbija da procveta, čim se "žuti" sklone sa vlasti. Lepo, lepo. Sad nam je porez 80% veći, plate nikad manje, a zaduženost države nikad veća. :) Lepo, lepo.

Ajd, sedite još malo da popričamo, da nam još jednom objasnite koliki su lopovi oni "žuti" i koliko će nam lepo biti sa naprednjacima. :)



Neopisivo mi je em milo em drago sto su zute fekalije konacno otisle put vodovoda. Tu racunam i Olgicu. Klik tu tuuu
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?05.10.2014. u 23:32 - pre 116 meseci
Citat:
Neopisivo mi je em milo em drago sto su zute fekalije konacno otisle put vodovoda. Tu racunam i Olgicu. Klik tu tuuu

Pazi, ne radi se Olji kao osobi. Ona jeste bila uvek pristrasna ka DS opciji, i da, znala je da prekine nekog u pola razgovora, kad se kritikuje "ono sto se ne kritikuje"... ali opet, smatram da je jako pogresno vrsiti cenzuru, jer onda jednostavno suprotno misljenje nece moci da se cuje -> a to je zaista kriticno... jer bez slusanja podataka/misljenja o istoj situaciji ili momentu od razlicito orjentisanih strana, je nemoguce doneti neko, da kazemo, objektivnije misljenje. Ovako ce ostati samo saopstenja iz SNS-a, i to ti je to... ziveo drug TITO... mrak.
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?05.10.2014. u 23:46 - pre 116 meseci
Me jeli ?

Cim nema zutaca odmah je diktatura ?
 
Odgovor na temu

botr
Srbija

Član broj: 229796
Poruke: 2008
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+371 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?06.10.2014. u 08:51 - pre 116 meseci
Otisla zutica, dosla crna kuga, crni prist i ebola zajedno. Meni je dovoljan podatak da nas je sadasnja garnitura zaduzila 7 milijardi za dve i po godine vlasti.
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
82.117.197.*

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?06.10.2014. u 09:25 - pre 116 meseci
Braksim, retpostavljam da ti nije čudno što je u poslednja 2-3 meseca naprasno ugašeno nekih 4-5 emisija u kojima su se mogle čuti kritike poteza vlasti, pa čak i svetogrđe kritike druga premijera. Trenutno nam je ostalo svega 3-4 takve emisije, ali uglavnom satiričnog karaktera.
Da li nam je potreban utisak? Možda i nije, ali su nam potrebni novinari koji kritikuju vlast, jer to je jedan od instrumenata suzbijanja divljanja vlade i vrhuške. Ukoliko neko iz vlade počne da krši zakone zarad ličnih interesa, naravno da je potrebno dizati buku oko toga i pozivati na odgovornost. Jer živa emisija ulizivanja drugu premijeru do pertli nikad neće sprečiti nastajanje jednog novog Miloševića.
Za vreme protesta protiv Miloševića, jedan plakat me jako dojmio. Poruka je glasila: Zelim da emigriram u zemlju iz Drugog dnevnika RTS

Meni ne treba da mi u dnevniku prikazuju da živim u blagostanju, već želim da živim u nekoj normalnoj zemlji, normalnim životom.
"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?06.10.2014. u 09:30 - pre 116 meseci
Ne razumem u cemu se utisak konkretno razlikovao od Slobinog dnevnika ?

Isto beskrajno ulizivanje vlasti tj jednoj opciji, cutanje o greskama i lopovluku iste... Zar to nije konstanta srpske politike ?
 
Odgovor na temu

kalimero 011

Član broj: 155560
Poruke: 1166



+261 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?06.10.2014. u 11:20 - pre 116 meseci
^
Ja sam pokušao ovde par puta da naglasim - uopšte nije bitno šta neko misli o Utisku nedelje ili o Olji Bećković, bitno je (SUŠTINSKI BITNO) da jedna politička opcija (jedan čovek) ima moć da apsolutno sve TV stanice i veći deo elektronskih i štampanih medija usmeri u željenom pravcu i pored vlasničke strukture tih medija koja uglavnom nije takva da država formalno ima kontrolu. Zato je ovo što se dešava sa B92 užasavajuće i krajnje opasno, pogotovu što će se uspostaviti kao princip koji može da nam definiše medijsku scenu za neodređen vremenski period u budućnosti.
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?06.10.2014. u 11:23 - pre 116 meseci
Citat:
Braksi: Ne razumem u cemu se utisak konkretno razlikovao od Slobinog dnevnika ?

Isto beskrajno ulizivanje vlasti tj jednoj opciji, cutanje o greskama i lopovluku iste...


Ili nisi nikad ni gledao Utisak ili si gledao, a ništa nisi video.

 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?06.10.2014. u 12:19 - pre 116 meseci
SBB, danas:

Citat:
Od danas, ponedeljka 6. oktobra, B92 Info kanal prestaje da bude deo naše analogne kablovske ponude i ostaje deo ponude korisnicima naših digitalnih paketa.


A objasnjenje:

Citat:
Razlog za ovu odluku je ograničen broj frekvencija koje su nam na raspolaganju u okviru analognog spektra, te izmenama postojećih programskih paketa oslobađamo kapacitet neophodan za dalje poboljšanje ponude uvođenjem novih atraktivnijih kanala.



Pa sad... Znaci jos manja gledanost nego sto je bila. Ako uopste moze da se govori o gledanosti tog kanala.


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?06.10.2014. u 12:56 - pre 116 meseci
Zbog cega bi neko osecao samilost zato sto je emisiju X na televiziji Y ukinuo neki politicar Z ?

Kao da se bilo ko od X i Y ikada zalagao za fer i nepristrasno informisanje ili su pak likovali nad gusenjem nekih drugih novinara X ili televizija Y ili pak nekih politicara Z kojima je bio uskracen medijski prostor.

El me razumete ? U Srbiji je uvek licni izbor uvek bio iznad opsteg principa i u tom smislu nase drustvo nije demokratski sazrelo. Ali eto, neka ovo bude jedan nauk da shvatimo da nicija nije do zore gorela i da moramo postovati i tudje, drugacije misljenje. Inace nece biti dobro. Nasilje radja nasilje, zacarani krug iz koga je nemoguce izaci.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Ciji su mediji u Srbiji ?

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 84886 | Odgovora: 416 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.