Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

VIDEO: PONUDIO VIŠE OD BEYONCE I JAY-Z-ja Autor Minecrafta kupio naj vilu na Beverly Hillsu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: VIDEO: PONUDIO VIŠE OD BEYONCE I JAY-Z-ja Autor Minecrafta kupio naj vilu na Beverly Hillsu

Strane: 1 2

[ Pregleda: 13053 | Odgovora: 28 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mitkoni
Novi Pazar

Član broj: 154018
Poruke: 449
*.dynamic.sbb.rs.



+106 Profil

icon VIDEO: PONUDIO VIŠE OD BEYONCE I JAY-Z-ja Autor Minecrafta kupio naj vilu na Beverly Hillsu20.12.2014. u 12:22 - pre 112 meseci
Švedski programer Markus Notch Persson, autor hiperpopularne igrice “Minecraft”, kupio je kuću na Beverly Hillsu u Los Angelesu. Kupnju gotovo nije ni osjetio - čovjek na računima ima više od 2,5 milijardi dolara koje je zaradio prodajući svoju kompaniju Mojang Microsoftu.

http://www.jutarnji.hr/video--...ilu-na-beverly-hillsu/1258950/

[vimeo]102897742[/vimeo]
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: VIDEO: PONUDIO VIŠE OD BEYONCE I JAY-Z-ja Autor Minecrafta kupio naj vilu na Beverly Hillsu20.12.2014. u 20:05 - pre 112 meseci
Da nisi napisao u naslovu "VIDEO:" ne bi kliknuo na temu. :)


- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

Mitkoni
Novi Pazar

Član broj: 154018
Poruke: 449
*.dynamic.sbb.rs.



+106 Profil

icon Re: VIDEO: PONUDIO VIŠE OD BEYONCE I JAY-Z-ja Autor Minecrafta kupio naj vilu na Beverly Hillsu20.12.2014. u 21:23 - pre 112 meseci
Koji kucerak brate, znaci uf ! Tek salon automobila...
 
Odgovor na temu

mihojla

mihojla
Član broj: 120688
Poruke: 188
93.186.74.53

Sajt: keramicar.sekon.net/akciz..


+34 Profil

icon Re: VIDEO: PONUDIO VIŠE OD BEYONCE I JAY-Z-ja Autor Minecrafta kupio naj vilu na Beverly Hillsu21.12.2014. u 12:15 - pre 112 meseci
Kada neko ima para za bacanje može čak i u gluposti da ih troši.

(-:
Kap vode...
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: VIDEO: PONUDIO VIŠE OD BEYONCE I JAY-Z-ja Autor Minecrafta kupio naj vilu na Beverly Hillsu21.12.2014. u 13:09 - pre 112 meseci
Ne vidim zasto je to glupost...
Dobro je da nije iz Srbije jer bi vec bio proglasen lopovom, prevarantom, a sirotinja nema leba da jede.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: VIDEO: PONUDIO VIŠE OD BEYONCE I JAY-Z-ja Autor Minecrafta kupio naj vilu na Beverly Hillsu21.12.2014. u 14:39 - pre 112 meseci
Gluposti samo takve!

Mogao je inventivnije i lepse da potrosi pare, ali mu je ocito mozak ispran u odredjenom smeru

A te milijarde ocito ne moze da pojede za par stotina zivota, pa bar da baci pare na kamen, metal i plastiku
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: VIDEO: PONUDIO VIŠE OD BEYONCE I JAY-Z-ja Autor Minecrafta kupio naj vilu na Beverly Hillsu21.12.2014. u 14:51 - pre 112 meseci
Citat:
vladd:
Mogao je inventivnije i lepse da potrosi pare, ali mu je ocito mozak ispran u odredjenom smeru:)


Hteo si da kazes: "JA sam mogao inventivnije i lepse da potrosim pare, onako kako JA mislim da treba"....

Uostalom, izvoli pa potrosi te pare kako mislis da treba...

Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

KrkaCiC

Član broj: 71173
Poruke: 2184
178.17.31.*



+784 Profil

icon Re: VIDEO: PONUDIO VIŠE OD BEYONCE I JAY-Z-ja Autor Minecrafta kupio naj vilu na Beverly Hillsu21.12.2014. u 14:54 - pre 112 meseci
Citat:
vladd:
Gluposti samo takve!

Mogao je inventivnije i lepse da potrosi pare, ali mu je ocito mozak ispran u odredjenom smeru

A te milijarde ocito ne moze da pojede za par stotina zivota, pa bar da baci pare na kamen, metal i plastiku


Ali ce ovako doci u zizu javnosti kao neko ko je preoteo vilu Beyonce
A onda ce krenuti neke njihove starlete u akciju
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: VIDEO: PONUDIO VIŠE OD BEYONCE I JAY-Z-ja Autor Minecrafta kupio naj vilu na Beverly Hillsu21.12.2014. u 15:04 - pre 112 meseci
Citat:
KrkaCiC: Ali ce ovako doci u zizu javnosti kao neko ko je preoteo vilu Beyonce :)


100% sam siguran da je to ideja vodilja svih onih koji trose svoje pare i rade neki poso'o.

A mogu da se kladim da je kupio BMW ili Audi i to crni.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.95.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: VIDEO: PONUDIO VIŠE OD BEYONCE I JAY-Z-ja Autor Minecrafta kupio naj vilu na Beverly Hillsu21.12.2014. u 15:09 - pre 112 meseci
kuća je potpuna perverzija, ali onako na fin i moderan način
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

KrkaCiC

Član broj: 71173
Poruke: 2184
178.17.31.*



+784 Profil

icon Re: VIDEO: PONUDIO VIŠE OD BEYONCE I JAY-Z-ja Autor Minecrafta kupio naj vilu na Beverly Hillsu21.12.2014. u 16:59 - pre 112 meseci
Citat:
3way:
A mogu da se kladim da je kupio BMW ili Audi i to crni.


Ih BMW ili Audi,pa to kupuje prosecan Amer,verovatno je nabacio neki AMG i Ferrari,Lambo...
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: VIDEO: PONUDIO VIŠE OD BEYONCE I JAY-Z-ja Autor Minecrafta kupio naj vilu na Beverly Hillsu22.12.2014. u 00:29 - pre 112 meseci
Citat:
vladd:
Gluposti samo takve!

Mogao je inventivnije i lepse da potrosi pare, ali mu je ocito mozak ispran u odredjenom smeru:)

A te milijarde ocito ne moze da pojede za par stotina zivota, pa bar da baci pare na kamen, metal i plastiku:)

Trosio je pare na razne nacine, sto ne bi dao za kucu. Davao je dosta u humanitarne svrhe, cak i pre nego je prodao kompaniju za 2,5mlrd. Recimo tada je dao $150k EFF fondaciji za borbu ka reformi patentnog sistema. Bezveze je pricati sta neko drugi treba da uradi sa svojim parama, sta je inventivnije i sta lepse... :/


Citat:
KrkaCiC:

Ali ce ovako doci u zizu javnosti kao neko ko je preoteo vilu Beyonce :)
A onda ce krenuti neke njihove starlete u akciju :)


Notch nije taj tip, da je hteo u zizu javnosti, pojavljivao bi se na svim televizijama i pre nego je prodao kompaniju, a kamoli posle prodaje... Ipak, takve nastupe je vrlo pazljivo birao. Jedino gde je bio aktivan je Twitter i njegov licni blog. Kao i takmicenja kao sto su Ludum Dare i Java4K. Lik je vrlo skroman i odmeren.

- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

plague
Software Developer
Auckland, NZ

Član broj: 46734
Poruke: 623
*.136.4.181.host.layer2.co.nz.



+373 Profil

icon Re: VIDEO: PONUDIO VIŠE OD BEYONCE I JAY-Z-ja Autor Minecrafta kupio naj vilu na Beverly Hillsu22.12.2014. u 01:00 - pre 112 meseci
Citat:
3way:
Citat:
vladd:
Mogao je inventivnije i lepse da potrosi pare, ali mu je ocito mozak ispran u odredjenom smeru:)


Hteo si da kazes: "JA sam mogao inventivnije i lepse da potrosim pare, onako kako JA mislim da treba"....

Uostalom, izvoli pa potrosi te pare kako mislis da treba...

Hteo je to da kaze ali nisi dovoljno jasno definisao: "JA sam mogao inventivnije i lepse da potrosim njegove pare". :D

To ti je isti onaj fazon kada meni drugi prica kako bogatasi imaju previse para i treba da udele 99% jer im vise ne treba za zivot. Na sta ga pitam sto je kupio SLR kameru od 2000e umesto da je to dao onima koje treba, a on se naljuti na mene. :)

Izvinjavam se ako sam pogresno protumacio vladd-a.
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: VIDEO: PONUDIO VIŠE OD BEYONCE I JAY-Z-ja Autor Minecrafta kupio naj vilu na Beverly Hillsu22.12.2014. u 04:29 - pre 112 meseci
Ja mislim da on ima jako veliku emotivnu rupu u zivotu.Nece se dugo cekati na novu vest da se u jednom od 16 kupatila,okliznuo,udavio ili ugusio.

p.s.
Treba biti mozak pa u projekat kuce ubaciti 15 kupatila.BEYONCE I JAY-Z,steta sto nisu bili brzi da se dokopaju ovog kucerka.Treba proglasiti
dan zalosti u americi.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.ipb.ac.rs.



+5251 Profil

icon Re: VIDEO: PONUDIO VIŠE OD BEYONCE I JAY-Z-ja Autor Minecrafta kupio naj vilu na Beverly Hillsu22.12.2014. u 09:40 - pre 112 meseci
Citat:
KrkaCiC:
Citat:
vladd:
Gluposti samo takve!

Mogao je inventivnije i lepse da potrosi pare, ali mu je ocito mozak ispran u odredjenom smeru

A te milijarde ocito ne moze da pojede za par stotina zivota, pa bar da baci pare na kamen, metal i plastiku


Ali ce ovako doci u zizu javnosti kao neko ko je preoteo vilu Beyonce
A onda ce krenuti neke njihove starlete u akciju



Upravo je poenta u toj zoni.
NJEMU ne treba medijski fokus, koliko bi trebao zabavljacima. Zabavljaci dobijaju pare za maglu, i red je da ih trose za maglu.

Lik jeste da je programer, ili dizajner programa, i svakako je mogao da spiska pare na neki delic SVOJE oblasti..

Kako bih ja trosio takve pare, ne znam, verovatnije je da bih, recimo, kupio Lezbos, nego glupavu konfekcijsku kucu u fensi kvartu.
Jos verovatnije je da bih napravio neku kompanijicu, ili fond, za neko ceprkanje, prosto sedenje i blejanje me nervira i zamara previse.

Narocito sto moj novac takodje ne bi bio zaradjen pevanjem, sigurno
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: VIDEO: PONUDIO VIŠE OD BEYONCE I JAY-Z-ja Autor Minecrafta kupio naj vilu na Beverly Hillsu22.12.2014. u 09:53 - pre 112 meseci
Otkud uopste ideja da je spiskao pare? Platio je 70 miliona a ima dve i po milijarde.
Ima jos prilicno fore da uradi razne druge stvari sa svojim novcem.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: VIDEO: PONUDIO VIŠE OD BEYONCE I JAY-Z-ja Autor Minecrafta kupio naj vilu na Beverly Hillsu22.12.2014. u 09:56 - pre 112 meseci
Kupovanje nekretnina u tom kraju nije spiskavanja para nego investiranje.
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: VIDEO: PONUDIO VIŠE OD BEYONCE I JAY-Z-ja Autor Minecrafta kupio naj vilu na Beverly Hillsu23.12.2014. u 00:23 - pre 112 meseci
Citat:
Shadowed:
Ima jos prilicno fore da uradi razne druge stvari sa svojim novcem.

Ma fora je sto je vec uradio svasta i dosta... i korisnog i humanog. Totalno je glupo nekoga optuziti da je rasipnik, bez trunke znanja o toj osobi i njegovoj licnosti i zivotu. Vec je ovde refleks - pljuvanje, pa udri, ko god bio.
A kao sto kazes, tek ima fore da uradi svasta sa svojim novcem. I verujem da ce uraditi. Nije se ni lako boriti sa takvim opterecenjem i sokom kakav je on doziveo - od anonimnog programera do zvezde i maltene bozanstva u jednom trenutku, kao i pritiska da opravda sva ta ocekivanja... - a nije se lako boriti ni sa cinjenicom da si od $0 do $2.5mlrd stigao za ~5god. :)
Ipak, cak i ako ne uradi nista sa parama, i potrosi bas sve na kokain i kurve, opet su njegove pare i totalno je besmisleno davati komentar na sta je trebao da potrosi.

- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: VIDEO: PONUDIO VIŠE OD BEYONCE I JAY-Z-ja Autor Minecrafta kupio naj vilu na Beverly Hillsu23.12.2014. u 05:21 - pre 112 meseci
Moze on da spiska te pare za 5 godina,i brze.Neka otvori firmu u Srbiji ako mu je do izazova.;).

Mada samo od kamate moze da zivi.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: VIDEO: PONUDIO VIŠE OD BEYONCE I JAY-Z-ja Autor Minecrafta kupio naj vilu na Beverly Hillsu23.12.2014. u 07:06 - pre 112 meseci
Cinjenica da ima istine u smislu "investicije" u doticne "spektakularne" objekte, posto su ogromne olaksice za porez.
Plus ogromni troskovi odrzavanja doticne kuce.

Mozda bi platio porez u vecem iznosu od cene kuce, pa je ova investicija prakticno iznudjena.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: VIDEO: PONUDIO VIŠE OD BEYONCE I JAY-Z-ja Autor Minecrafta kupio naj vilu na Beverly Hillsu

Strane: 1 2

[ Pregleda: 13053 | Odgovora: 28 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.