Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake

elitemadzone.org :: MadZone :: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)
Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 133228 | Odgovora: 523 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

93 Stefan
Stefan 93

Član broj: 208278
Poruke: 624
*.dynamic.sbb.rs.



+13 Profil

icon Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake02.01.2015. u 14:44 - pre 112 meseci
Ovo očigledno ne pitam zbog sebe nego zbog jedne devojke koja ima tridesetak godina i uopšte ne može da naleti na svoje vršnjake da bi mogla da sretne nekog normalnog.

U svetlu ovoga što su objavili u Politici:
U Beogradu skoro polovina tridesetogodišnjakinja nema dete

Dakle situacija je sledeća. Ova devojka je u poslednje vreme išla na posao (gde ima protok ljudi), na engleski, na francuski, u teretanu, na ples, na trčanje, na bazen, u kafiće, u klubove, kretala se gradom i slično. I nigde uopšte nije mogla da sretne nekoga svojih godina ko je prosečan, a da ne pričamo kada bi htela da nađe nekog ko je dobar.
Baš sam ja sedeo sa njom i upućivao je u ove razne aktivnosti, i npr. pokazivala mi je slike onih koje je sretala na nekima od ovih aktivnosti, i znam da ne izmišlja.

U čemu je ovde problem, evo (što su napisali u Politici) polovina tridesetogodišnjakinja još nema dete, tako da nije samo njen problem. Da li su muškarci u tim godinama samo na poslu ako ga imaju, ili ako ga nemaju nigde se ne kreću?
Nisu mogli samo svi muškarci od te generacije da odu u inostranstvo ili slično, a da samo sve devojke ostanu u zemlji...
Da li je možda problem što se sistemski trude da unište muškarce i naprave ih hermafroditima?

Može neko ko je muškarac ili devojka sličnih godina ili ima u svojoj blizini nekoga tih godina, da iznese svoje mišljenje o čemu se ovde radi? Šta rade svi ti ljudi u slobodno vreme?
Reko, u svemu je dobro imati što više savetnika, pa da pitam ako ima neko da kaže nešto korisno.
Izvinjavam se svima koje sam razgnevio svojim pisanjima. Trudiću se da se popravim.
 
0

srdjan_m
Programer
St.Pazova

Član broj: 29217
Poruke: 262
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+12 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake02.01.2015. u 15:04 - pre 112 meseci
A da nije problem u njoj kad bas "nigde" nije mogla da nadje NORMALNOG, mozda je neprivlacna muskarcima na prvi pogled (ne znam kako izgleda), mozda ima pogresan pristup (suvise otvorena pa "isprepada" muskarca ili je suvise povucena...), a mozda ime preveliko misljenje o sebi ili prevelike zahteve po pitanju "normalnosti". Kafici su puni cisto muskog ili zenskog drustva,niko sa nikim ne prica, samo gledaju u telefone, uvece cesce vidite kako drugarice ili prijatelji setaju sami, cini mi se sve vise nego parove, usamljenih ljudi ima na svakom koraku, nemoguce da niko nije dovoljno "prosecan". Bez uvrede ali mislim da da je velika verovatnoca da resenje problema trazis na pogresnoj strani.
 
+4

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake02.01.2015. u 15:05 - pre 112 meseci
Možda ima visoke standarde? U kafiće ne izlazim još od srednje škole, osim ako treba s nekim da se nađem. Mada u principu ti je dobar savet, na nekoj od tih aktivnsti će pre ili kasnije već sresti nekog. Ovo za decu je posebna stvar i nema puno veze sa ovim, neko može da bude u vezi ili u braku i da nema dece, a neko opet da nije u vezi i ima dete itd.
 
+2

bln.sys

Član broj: 326654



+170 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake02.01.2015. u 15:09 - pre 112 meseci
Troluju po forumima pa nemaju vremena. Moderna tehnologija je kriva za sve. Dok su ljudi čuvali ovce na planini drugačije je sve bilo. Otuđenost od prirode je dovela i do otuđenja ljudi od sebe samih. Ljudi su prezasićeni besmislenim informacijama pa su umislili da mnogo znaju i postali su egocentrični. Nije problem samo u muškarcima, žene su iste takve, možda i gore, samo što one više vole društvene mreže od foruma.
 
+5

deedee6

Član broj: 174801
Poruke: 232
*.dynamic.stcable.net.



+2509 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake02.01.2015. u 15:12 - pre 112 meseci
^ Kako se zvalo ono "ugovaranje" dece za brak?
 
0

mozdasamjaamozdainisam

Član broj: 274672
Poruke: 341
*.static.chello.nl.



+191 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake02.01.2015. u 15:21 - pre 112 meseci
Provodadzisanje :)
 
+2

bln.sys

Član broj: 326654



+170 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake02.01.2015. u 15:24 - pre 112 meseci
Provodadžisanje je kada upoznaš momka i devojku sa ciljem da oni kasnije stupe u brak ili vezu. Pokretač ove teme je provodadžija svojoj prijateljici jer pokušava da joj nađe priliku.
 
0

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake02.01.2015. u 15:45 - pre 112 meseci
Na Tinderu.
 
+1

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.dynamic.sbb.rs.



+2282 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake02.01.2015. u 15:47 - pre 112 meseci
U tim godinama je najpametnija opcija na preporuku. Ona sigurno ima neke udate prijateljice, koje su imale prilike da upoznaju prijatelje svojih muzeva i da im primete neke mane i vrline. Ne znam zasto su savremeni ljudi toliko stidljivi da pitaju i pricaju o tome, gde je logika da covek kad trazi sebi gomilu gvozdja i plastike zvanu automobil pita sve okolo za savet, a kad trazi sebi osobu pored koje bi trebalo da prozivi ostatak zivota, onda ga je sramota da pita? E sad, ukoliko je ona u fazonu "Sex i grad" pa ne trazi "tridesetogodišnjaka" vec "tridesetogodišnjake", to je onda nesto drugo i moze malo da prosiri opseg godina kako bi ih lakse nalazila.
 
+4

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake02.01.2015. u 15:54 - pre 112 meseci
Citat:
Darko Nedeljković: U tim godinama je najpametnija opcija na preporuku.

Cuj u tim godinama, pa nema 50 :) Devojka sa 30 godina treba da zivi zivot a ne da "trazi" nekog.

Internet je bar danas 2015-te godine definitivno najlakski nacin upoznavanja za sve kategorije.
 
0

deedee6

Član broj: 174801
Poruke: 232
*.dynamic.stcable.net.



+2509 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake02.01.2015. u 15:57 - pre 112 meseci
^ Kada devojka ima tridesetak godina onda je to uvek bliže 40, tako da Nedeljko nije puno omašio
 
+2

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake02.01.2015. u 16:28 - pre 112 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
U tim godinama je najpametnija opcija na preporuku. Ona sigurno ima neke udate prijateljice, koje su imale prilike da upoznaju prijatelje svojih muzeva i da im primete neke mane i vrline. Ne znam zasto su savremeni ljudi toliko stidljivi da pitaju i pricaju o tome, gde je logika da covek kad trazi sebi gomilu gvozdja i plastike zvanu automobil pita sve okolo za savet, a kad trazi sebi osobu pored koje bi trebalo da prozivi ostatak zivota, onda ga je sramota da pita? E sad, ukoliko je ona u fazonu "Sex i grad" pa ne trazi "tridesetogodišnjaka" vec "tridesetogodišnjake", to je onda nesto drugo i moze malo da prosiri opseg godina kako bi ih lakse nalazila.


Automobil bih uvek rado preporučio, dok provodadžisao ne bih ni za kakve pare.
 
0

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake02.01.2015. u 20:38 - pre 112 meseci
Kod preporuke automobila ako kiksnes, imas jednog neprijatelja(vlasnik) i jednog simpatizera(mehanicar), dok se kod greske u provodadzisanju neprijatelji gomilaju geometrijskom progresijom
 
0

zica49
Ivica Antolović E74ZI
44°50′N 18°03′E

Član broj: 3011
Poruke: 4673
*.team.ba.

ICQ: -27


+1146 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake02.01.2015. u 20:41 - pre 112 meseci
Imam 34 godine pokazi joj moju sliku te ako bude zainteresovana posalji mi njen broj telefona na PP.

Ja sam iz BiH sporo "kontam"pa molim za razumijevanje!
Prikačeni fajlovi
 
+15

Homer J. Simpson
Zombilend

Član broj: 307921
Poruke: 688



+923 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake02.01.2015. u 21:45 - pre 112 meseci
Cim ona ima 'tridesetak' godina znaci ima vise od 30 ...
Normalnog vrsnjaka u tim godinama tesko da ce naci, posebno ako ima prevelika ocekivanja (ili je neki grob/polu-grob) , tako da ili nek trazi matorce ili neke klince (ako hoce jos da 'zivi') , mozda se neki i primi.
A muskarce moze naci na mestima na kojima se vekovima okupljaju - po kaficima , kafanama , klubovima , kladionicama , utakmicama.
Kursevi jezika , ples i sl. su tradicionalno slabo poseceni.
 
0

Homer J. Simpson
Zombilend

Član broj: 307921
Poruke: 688



+923 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake02.01.2015. u 21:47 - pre 112 meseci
Cim ona ima 'tridesetak' godina znaci ima vise od 30 ...
Normalnog vrsnjaka u tim godinama tesko da ce naci, posebno ako ima prevelika ocekivanja (ili je neki grob/polu-grob) , tako da ili nek trazi matorce ili neke klince (ako hoce jos da 'zivi') , mozda se neki i primi.
A muskarce moze naci na mestima na kojima se vekovima okupljaju - po kaficima , kafanama , klubovima , kladionicama , utakmicama pa i teretanama.
Kursevi jezika , ples i sl. (pa i bazen , osim leti) su tradicionalno slabo poseceni.
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake02.01.2015. u 22:01 - pre 112 meseci
Citat:
Homer J. Simpson: A muskarce moze naci na mestima na kojima se vekovima okupljaju - po kaficima , kafanama , klubovima , kladionicama , utakmicama.
Kursevi jezika , ples i sl. su tradicionalno slabo poseceni.

Nisu. Samo su poseceni od strane (u proseku) drugacijeg tipa ljudi nego prva lista mesta.
 
+3

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake02.01.2015. u 22:37 - pre 112 meseci
Da, tu je intelektualno raspece u pitanju.

Mozda da se proba sa teretanom?

Bar su puni snage i kondicije, za jednu "zastalu djevojku"..
 
0

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake02.01.2015. u 22:44 - pre 112 meseci
Citat:
Shadowed:
Citat:
Homer J. Simpson: A muskarce moze naci na mestima na kojima se vekovima okupljaju - po kaficima , kafanama , klubovima , kladionicama , utakmicama.
Kursevi jezika , ples i sl. su tradicionalno slabo poseceni.

Nisu. Samo su poseceni od strane (u proseku) drugacijeg tipa ljudi nego prva lista mesta.


Na kurseve se obično ide da se nešto nauči, a ne da bi se družio ili muvao, mada možda neko ide i s tim ciljem.
 
+1

bln.sys

Član broj: 326654



+170 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake02.01.2015. u 22:52 - pre 112 meseci
Kome je do učenja taj kupi knjigu.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)
Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 133228 | Odgovora: 523 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.