Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake

elitemadzone.org :: MadZone :: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 134285 | Odgovora: 523 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake04.10.2017. u 15:01 - pre 79 meseci
A sta ako...

`Hladnoi mi je`
Ti lagano prilazis otpozadi ljubeci joj vrat, a ona ce;
Ne bilmezu, nije mi do toga, donesi cebe, vidis da sam se pokocila. :D


Popijes akvarijum :D


(c) 1982 sinclair research ltd
 
0

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake04.10.2017. u 15:05 - pre 79 meseci
E moj Gile - dodje i to - ali ne sa 3x godina :D

Kad dodjem u te godine pravim novi recnik, do tada ovaj radi 100%

Nego sam se upisao od smeha kad sam video Dusanov post, htela cvrstog muskarca, koji lupa sakom o sto, a on lepo nije ribao pete da bude sto cvrsci, lupao sa obe ruke po stolu i jos rikao kao vo', a zena nikad sretna, na kraju ga i otera... Ko ce ga znati sta je bio problem, enigmaticne su te zene :D :D :D


P.S. Da ju je bar k*eso kako treba mozda bi mu i tolerisala volovsko ponasanje, ali ovako da trpi vola bez ikakvih benefita - pa nije pogorela po glavi :D

[Ovu poruku je menjao bananaphone dana 04.10.2017. u 16:21 GMT+1]
 
0

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake04.10.2017. u 15:50 - pre 79 meseci
Lupa obema sakama o stol i uz to jos i galamdzija, naravno da ce da mu pokaze gde je izlaz :) :)
(c) 1982 sinclair research ltd
 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake04.10.2017. u 15:54 - pre 79 meseci
Iz vicEVA.

 
0

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake04.10.2017. u 16:11 - pre 79 meseci
Oženio se mladi Piroćanac sa devojkom iz Beograda. Posle nekog vremena, nezadovoljan u potpunosti svojom ženom, ode on i požali se svojoj majci:
- A, be, majka... ja se ubavo oženi... Sve mi je dobra žena... vredna domaćica i čisti al' nikako neće spije sas mene u krevet. Neće da imamo seks.

Majka se zamisli pa reče:
- Neje znam u čemu je problem sas nju. Će popričamo pa će vidim što je.

Ode ona kod snajke u sobu sede pored nje pa je upita:
-A, bre, snajke, sve si dobra al' što ne spiješ sas moga sina u krevet? Što nećeš da imaš odnosi sas njim?

Snajka podiže obrvu pa joj odbrusi:
- Slušaj, svekrvo... Meni je kur*ca bilo preko glave u Beogradu... Ja sam se udala da se najzad skrasim i da budem domaćica a ne da se je*bem! "
Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
+2

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake04.10.2017. u 16:19 - pre 79 meseci
Eto - tako mi i treba, ja pokrenem ozbiljnu diskusiju, a vi zatrpate temu vicevima :D


 
0

pajapop
Beograd

Član broj: 183139
Poruke: 1800
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+632 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake04.10.2017. u 18:36 - pre 79 meseci
Citat:
bananaphone:
Hladno mi je - dovuci se ovamo bilmezu jedan i mazi me.



Prikačeni fajlovi
 
+4

R A V E N
Mirza Beglerović Raven
Tuzla

R A V E N
Član broj: 36142
Poruke: 1629
unassigned.quadranet.com.

Sajt: NietzscheSource.Org


+101 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake04.10.2017. u 19:32 - pre 79 meseci
Zavisi šta ta djevojka precizno smatra pod normalnim. Nekad su ženski zahtjevi opravdani, a nekada nisu, pa su zato same jer muškarci koje sreću ne mogu da ispune te kriterije. Većina prosječnih muškaraca i ne može. A mnoge i ne moraju, jer su rezultat razmaženosti i šašavosti.

Ta djevojka bi trebala da više čita i da na osnovu toga razvije sklonosti, pa kad je zainteresuju te stvari o kojima čita, otići će na neki događaj s tim stvarima kao temom. Onda se ne samo muškarci, nego i žene upoznaju kao sporedna posljedica toga. Stvari predstavljane u ženskim časopisima su prilično loše, ali bolje to nego ništa.

Ubjedljivo najgora stvar je feministički pokret, koji se bavi sijanjem paranoje i mržnje prema muškarcima. Evo gledam u Hrvatskoj se taj pokret financira novcem vlade. Valjda je to zahtjev Europske Unije u cilju "osnaživanja žena". Taj pokret proizvodi toliko loših stvari da bolje da ne počinjem, ima da se raspadne tastatura od pisanja, hahaha.
 
0

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake04.10.2017. u 20:09 - pre 79 meseci
@R A V E N - alo kakav feministicki pokret, o cemu ti pricas, ja u svom zivotu nisam upoznao ni jednu jedinu feministkinju, a tebe su okruzile i sabile u cosak, ne smes na ulicu da izadjes! A joj ovo sa zenama je gore od partizana i cetnika :D

Obrij se i okupaj, obuci pristojno, ne lupaj sakom o sto i ne srci supu, pola kriterijuma "normalnosti" si vec ispunio, kupi cokoladu i cvece, i onda pravac kod komsinice "feministkinje", Platona ostavi kuci, dosta je bilo citanja Mirzo, vreme je da se sve to nagomilano znanje primeni, da ponovim - PRIMENI Mirzo, NE prenese, nemoj devojku da udavis sa svojim predavanjima, dovoljno je da kazes da si clan ovog foruma, jasno ce joj biti da si pametan :D :D :D
 
+3

R A V E N
Mirza Beglerović Raven
Tuzla

R A V E N
Član broj: 36142
Poruke: 1629
tor-exit.m5i.cloud.

Sajt: NietzscheSource.Org


+101 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake04.10.2017. u 20:23 - pre 79 meseci
Ja kad sam postavljao ovu poruku gore, bio sam gotovo siguran da će SlobaBG, ti, branko tod ili Java Beograd krenuti u "sveti rat protiv zla" i početi davati savjete. Ti ne znaš s kim sam ja ni koliko ni gdje ni šta ni kako.

Dakle ono što sam rekao SlobiBg, reći ću sada i tebi: nađi .PDF Satanističke Biblije i pročitaj šta piše o davanju netraženog savjeta, kopiraj ovdje i onda ćemo da raspravljamo.
 
0

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake04.10.2017. u 20:33 - pre 79 meseci
Svaki savet koji dajes drugome, najpre primeni na sebe i vidi koji je rezultat i benefit, pre nego sto ga podelis sa svetom.

Moj post, kad bi primenio na mene, ne bi mi naneo nikakvo zlo, dat je u polu-zajebanciji, pa moze malo da ti uzdrma ego, ali je cist i dobronameran 100%, svaki dan da ga primenim na sebi, moze da mi bude samo bolje, a ti vidi sad koliko tebi pomazu saveti koje ti dajes drugima i koliko su dobronamerni i korisni...
 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake04.10.2017. u 20:35 - pre 79 meseci
Citat:
Dakle ono što sam rekao SlobiBg, reći ću sada i tebi: nađi .PDF Satanističke Biblije i pročitaj šta piše o davanju netraženog savjeta, kopiraj ovdje i onda ćemo da raspravljamo.

u TEMI GDE DEVOJKE DA UPOZNJU,cekaj da smislim nesto posto ti ispadas na keca iz kombinacije.

I daj,prestani vise.Sramota,toliki coek a nema djevojku.



 
+1

pajapop
Beograd

Član broj: 183139
Poruke: 1800
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+632 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake04.10.2017. u 23:28 - pre 79 meseci
Citat:
R A V E N:
Ja kad sam postavljao ovu poruku gore, bio sam gotovo siguran da će SlobaBG, ti, branko tod ili Java Beograd krenuti u "sveti rat protiv zla" i početi davati savjete..



Prikačeni fajlovi
 
0

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake05.10.2017. u 06:05 - pre 79 meseci
Citat:
R A V E N:
Zavisi šta ta djevojka precizno smatra pod normalnim. Nekad su ženski zahtjevi opravdani, a nekada nisu, pa su zato same jer muškarci koje sreću ne mogu da ispune te kriterije. Većina prosječnih muškaraca i ne može. A mnoge i ne moraju, jer su rezultat razmaženosti i šašavosti.

Ta djevojka bi trebala da više čita i da na osnovu toga razvije sklonosti, pa kad je zainteresuju te stvari o kojima čita, otići će na neki događaj s tim stvarima kao temom. Onda se ne samo muškarci, nego i žene upoznaju kao sporedna posljedica toga. Stvari predstavljane u ženskim časopisima su prilično loše, ali bolje to nego ništa.

Ubjedljivo najgora stvar je feministički pokret, koji se bavi sijanjem paranoje i mržnje prema muškarcima. Evo gledam u Hrvatskoj se taj pokret financira novcem vlade. Valjda je to zahtjev Europske Unije u cilju "osnaživanja žena". Taj pokret proizvodi toliko loših stvari da bolje da ne počinjem, ima da se raspadne tastatura od pisanja, hahaha.


Otiđi malo do nekog mora i malo se ohladi . A možda ćeš uspeti i da nađeš ženu koja ti odgovara . Koja čita Dostojevskog , nije feministkinja , štrika vunene čarape tebi za zimu , čeka te da je povedeš negde ako hoćeš i da joj objasniš koje su joj sfere interesovanja .
I koja ni ne zna da ima neke zahteve . Lepo put pod noge pa napred da izabereš šta god hoćeš kako ti volja :


Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
0

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6714



+1159 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake05.10.2017. u 11:20 - pre 79 meseci
Jovo,
Nemoj coveku da dajes laznu nadu.

Te sto:

-strikaju "vunane" carape,
-zavijaju levom rukom dve sarme od jednom,
-kisele kupus i u glavici i u ribancu,
-stavljaju tursiju,
-kuvaju paradajz,
-spremaju ajvar, pindjur i ljutiku,
-kuvaju džem od kajsija, sljive i jagoda,
-vade iz rerne dobar prebranac ili podvarak sa guskom,
-ocas posla naprave Schwarzwald tortu.

Takvu nece da nadje, nacice one koje u obe ruke drze po MOB,
i na FB-u mlate istovremeno na 2 "akaunta",
i uopste nemaju vremena za bilo kakvo "domacinsko" ponasanje.

Sve navedeno dobijaju i imaju kod svojih majki i starih baka,
pa ne umeju ni jaje valjano da razbiju, kamo li da ispeku.

Tako da...


[Ovu poruku je menjao Living Light dana 05.10.2017. u 12:31 GMT+1]
Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
0

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake05.10.2017. u 12:41 - pre 79 meseci
@Living - Ja jos od tinejdzerskih dana sanjam zene i devojke, kako stavljaju tursiju, i zavijaju sarmu, vade iz rerne i svasta jos po nesto, nekad i dve odjednom, jedna zavija patku, druga mesi svarcvald, pa se onda zemene, ova prva navali na svarcvald a druga na patku, ne secam se bas sad u detalje, ali tako nesto...


Mada moram da priznam da kod mene bake i majke nikad nisu prisutne u tim snovima...
 
+3

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake05.10.2017. u 12:54 - pre 79 meseci
Mozda pomogne:

https://m.youtube.com/watch?v=_vVV8hRTxgE


How to Succeed with Brunettes 1967 US Navy Training Film



Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
+1

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 731
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake05.10.2017. u 12:55 - pre 79 meseci
Moram ja da probam naki od tih sajtova za upoznavanje. Navešću da tražim normalnu devojku koja nema FB profil

Dušane S. Ne pomaže, TJ nema ništa na slici.
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake05.10.2017. u 13:00 - pre 79 meseci
Citat:
dusanboss: Moram ja da probam naki od tih sajtova za upoznavanje. Navešću da tražim normalnu :) devojku koja nema FB profil :)

Dušane S. Ne pomaže, TJ nema ništa na slici.



Dok majstor sredi sliku i ton pogledaj ovo:

https://www.digital-eliteboard...a-zenskog-polnog-organa.53036/

Cuveni Pussy HOWTO, pogubi se format Linux HOWTO tokom godina eksploatacije :D
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake05.10.2017. u 13:20 - pre 79 meseci
Citat:
dusanboss:
Moram ja da probam naki od tih sajtova za upoznavanje. Navešću da tražim normalnu :) devojku koja nema FB profil :)



Sa Living-om da se registrujes na www.coolinarika.com - pa tamo da vijate ribe :D :D :D
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Gde devojke da upoznaju slobodne tridesetogodišnjake
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 134285 | Odgovora: 523 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.